OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ponuda će ići nakon dubinskog, snimanja sigurno neće imati veze sa prosjekom .

Nego..nema me jedan dan da branim cijenu a vi ovako zatučete….

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

bacio oko na knjigu odkad je cjena prošla 8 do nekidan. mašala sto bi rekli turci, koliko nas ima, sila ljudi sa 50k komada i više. prodaju rbica, i dva fondica koji nemaju još puno, od toga je jedan prodao 50% vise od rbice i vjerojatno je već out, par pojedinaca i to je to. kupuju i novi al i starosjedioci dokupljuju i to ljudi koji imaju dosta. sve u svemu meni knjiga djeluje obećavajuće. . pozdrav

Zna li tko zašto ovdje cijena klizi, a zna se sve za prodaju?

Mislio sam da će nakon objave netječaja cijena otići na 10 kn

Nisam čitao temu nekoliko dana jer nisam stigao, pa se
unaprijed ispričavam ako se ponavlja rasprava

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

izgleda da je ovaj prodavač na 8,15 skriveni nalog?

p.s. da, skriveni je….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

I meni se čini da je skriveni na 8,15, samo je par komada vidljivo…

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Na 8,15 distribucija… tko zeli moze puno skupiti

Ključan će biti ‘tajming’ prodaje Optime

“Formalna objava tendera je dovoljna, a bez obzira na ishod, 10. srpnja 2021. HT će prestat upravljati OT-om. Možda će HT s odlukom pričekati dotad. U branši se komentira da bi se dogovor o prodaji 54,31% dionica (drže ih Zaba i HT) mogao postići ove godine, realizacija ići od iduće godine, a onda na proljeće ili ljeto 2021. u red za naplatu bi došli i mali dioničari OT-a. To je samo opcija. Ipak, važno ju je uzeti u obzir ako se računa na “brzu” zaradu na OPTE-R-A.”

..načekat ćemo se …još 1,5 god

Overbought smo
Mislim da je cijena od 8. 15 prilika
Risk / Reward izgleda dobro.
Dokupila sam.
Kolega skroznovi kaže da će vjerojatno trebati čekati na isplatu.
Ne vidim u međuvremenu puno boljih prilika.


http://www.poslovni.hr/komentari/kljucan-ce-biti-tajming-prodaje-optime-362361 [poslovni.hr]

“Formalna objava tendera je dovoljna, a bez obzira na ishod, 10. srpnja 2021. HT će prestat upravljati OT-om. Možda će HT s odlukom pričekati dotad. U branši se komentira da bi se dogovor o prodaji 54,31% dionica (drže ih Zaba i HT) mogao postići ove godine, realizacija ići od iduće godine, a onda na proljeće ili ljeto 2021. u red za naplatu bi došli i mali dioničari OT-a. To je samo opcija. Ipak, važno ju je uzeti u obzir ako se računa na ”brzu“ zaradu na OPTE-R-A.”

..načekat ćemo se …još 1,5 god

E da. Nije ni čudo da neki gube strpljenje i prodaju na ovim razinama.

Ignore: KressoM, delux

Ti padaš sa Marsa, to smo nekidan obradili i zaključili da će se sve odigrati do isteka roka upravljanja, puno ranije nego li je itko ocekivao. Šta bi Optima trebala poslovati obezgavljena nakon isteka roka? Otišlo bi sve u bunar bez hta ili novog gazde, nebudite smiješni..



http://www.poslovni.hr/komentari/kljucan-ce-biti-tajming-prodaje-optime-362361 [poslovni.hr]

“Formalna objava tendera je dovoljna, a bez obzira na ishod, 10. srpnja 2021. HT će prestat upravljati OT-om. Možda će HT s odlukom pričekati dotad. U branši se komentira da bi se dogovor o prodaji 54,31% dionica (drže ih Zaba i HT) mogao postići ove godine, realizacija ići od iduće godine, a onda na proljeće ili ljeto 2021. u red za naplatu bi došli i mali dioničari OT-a. To je samo opcija. Ipak, važno ju je uzeti u obzir ako se računa na ”brzu“ zaradu na OPTE-R-A.”

..načekat ćemo se …još 1,5 god

E da. Nije ni čudo da neki gube strpljenje i prodaju na ovim razinama.
[/quote]

HT-u se ne žuri ALI da ponovim. ZABA je dobila ogromnu kaznu nakon kontrole pranja novca. Zbog toga je pao predsjednik uprave i još 25 ljudi u banci. Platit će stotine milijuna kuna kazne i mislim da zbog toga ZABA nema vremena čekat na lovu do 2021 godine.

Cekat ce se barem do jeseni isplata, vjerovatno do Bozica, a sasvim lako i dulje. Sto i nije lose. Nekima ce izaci porezna obveza, neki ce uspjeti kupiti, neki ce ubrati zaradu, svima dobro. Glavno da je igra tu i da se moze.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


HT-u se ne žuri ALI da ponovim. ZABA je dobila ogromnu kaznu nakon kontrole pranja novca.

OK, kaznu je dobila ZABA. Ali prodaju vodi HT, a ne ZABA…a HT-u se ne žuri.

Ignore: KressoM, delux

Moje razmisljanje kao poduzetnika sada kada je kapital jako jeftin tj.prikupiti kapital nikad nije bilo jeftinije i lakse nego sada, gdje banke plivaju u lovi, smatram da je potencijalnim kupcima(A1 i UG) “vrijeme novac” tako da ce ici sa ponudama iznad 12kn te ce se kupoprodaja zakljuciti do kraja 6.mjeseca.

Meni bi najviše pasalo da je prodaja 31.3.2021 pa da ne moram platiti porez 🙂 kao i Jubito

New Report

Close