OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja se sigurno neću opterećivati danas dali ide iznad 9, ispod 8,5 ili će taljugati oko 8,8..

Bitno je:

1) HT je objavio prodaju svojih i ZABA-inih dionica Optime – objava je u Financial Timesu..
2) AZTN je odobrio UG transkaciju kupnje Tele2

Znači sve ide prema planu.. uvelike su ove vijesti već ugrađene u ovu cijenu..

Slobodnog prostora za stvarnu valuaciju na više ima koliko hoćeš.. Meni se ne žuri…. ja ću pričekati da vidim koliko Optima vrijedi potencijalnim kupcima – za sad znamo da su dva u igri..

očekivao sam puno jaču reakciju na burzi na vijest da je
1. objavljen oglas u FT
2. AZTN dao odobrenje UG za tele2

izgleda da su te obje vijesti bile od većine ulagača očekivane i shodno tome ugrađene u cijenu
nema nam druge nego pričekati još mjesec dana da se predaju ponude + 3 mjeseca za evaluaciju ponuda pa ćemo znati na čemu smo
ps : od 8,7-9 kn naslagalo se 118.000 dionica (1,05 milijuna kuna)

hebate da nije bilo rajfa da me pokoleba bio bih bogat čovjek, svaka čast onima koje ti mamlazi nisu pokolebali. Koje je njihovo opravdanje za prodaju stotina tisuća dionica po kunu i pol? Ili je bio neki drugi fond u pitanju ali nevažno je. Ej da li je netko tamo odgovarao za takav potez?? Tko je dao zeleno svjetlo za prodaju tisuća i tisuća dionica ispod 2 kn?

Da ti likovi nisu nesmiljeno prodavali ne bih držao samo 30 000kom nego puno više. I sad evo opet su nakipali ask kao da nema sutra, ja ne znam kakvi to ljudi tamo rade?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

E vidiš, zato trebaš znati dobro procijeniti vrijednost. Kad znaš da firma vrijedi barem odnosno najmanje 5 puta vise nego na trzistu onda te ništa ne može pokolebati. Nikakav fond koji prodaje.

a ovi u fondu kojima je to opis posla ne znaju procijeniti?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Očito ne znaju.

A tebi ovo nije posao?

Cijena na burzi me ne zanima. Točka 15. iz poziva za podnošenje ponude…s rokom važenja ponude od najmanje 3 mjeseca. Znači ako se kupcu žuri krajem svibnja može iskeširati tko prihvata ponudu i ćao đaci. Malo mi je debilasto da ponuditelj mora prvo dati ponudu sa cijenom pa onda radi due diligence???

meni je također posao. ipak mislim da argument stoji. ja sam amater, oni bi trebali biti profesionalci.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ovi u fondu ne rade sa svojim novcina..
kolege forumasi: mogu vam dat svoj broj racuna pa da ja ulazem Vase. porrfelj fonda: bitcoin, litexoin, xrp i ostale cropto valute , nyse i zse.
Prinos do sada ne garantira prinos u buducnosti. odricanje od svake odgovornosti. to je kao kad stavite pare u PBZ Invest npr

Sve je neprobojno dok se ne probije. Što će biti prvo, hoće li biti poznati kupci ili će se RBA riješiti svega prije nego što kupci budu poznati?

Ponekada se desi da baš ono što nikako nije logično treba pokušati pogledati sa suprotne strane.
Jako sam pametan.
Razmislite malo, zašto je netko unajmio raiff ili njihove fondove da stalno štopaju cijenu?

Ako danas RBA ne iskipa 30-50.000 kom jadna nam majka.


Sve je neprobojno dok se ne probije. Što će biti prvo, hoće li biti poznati kupci ili će se RBA riješiti svega prije nego što kupci budu poznati?

Koliko miliona kn su izgubili samo do sada.. ili omogućili svojoj ekipi sigurnu zaradu :))

al OK, da nisu prodavali teško bi se moglo toliko i skupiti, netko mora i izgubiti

Odlične vijesti, odličan promet danas! Rok za podnošenje ponuda istječe 2. ožujka 2020. godine, u 12:00 sati po srednjeeuropskom vremenu. Još malo i prodano.

Leb,rajfica ima svoju misiju a preostali paket koji nisu prodali vrlo lako dogovore sa buducim potencijalnim kupcem a cijena im je bomboncic samo takav…kupac zadovoljan sa niskim otkupom a ekipa u rajfici ce bit presretni sa cijenom s obzirom kakvu “premiju” imaju na ovim razinama u odnosu na 2kn kad su kipali.😉

New Report

Close