OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Naravno da će se vijest o prodaji Optime objaviti. Pa nije to prodaja svježih jaja ili namješteni natječaj za višeg stručnog suradnika za govedarstvo Upravnog odjela za poljoprivredu slavonske županije.

ko što su sami po sebi objavili da su predali elaborat,tek nakon pritiska malih dioničara optime?
[/quote]

U pravu si, možda objave oglas u FT-u u rubrici veze i poznanstva pa nitko ne skuži da je objavljen.

Objava međunarodnog natječaja za prodaju udjela većinskih vlasnika HT/ZABA je materijalna činjenica o kojoj bi sama kompanija morala izvijestiti ZSE jer je to činjenica koja direktno utječe na cijenu dionice. Nadam se da će Optima tu obvezu ispoštovati.

Ignore: KressoM, delux

Ja pratim Njuškalo svaki dan, ali još nema ništa !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Da li svoje udjele u Optimi mora prodati samo HT ili i Zagrebačka banka?

https://www.hkv.hr/izdvojeno/vai-prilozi/s/tukar-damir/33390-d-tuckar-2020-godina-konsolidacije-telekom-trzista-hrvatske.html

Ovaj tekst je već komentiran na ovoj temi. Zanimljiv je, osim zbog dubine sagledavanja regionalne situacije, i zbog očekivanog datuma očitovanja AZTN vezano za preuzimanje tele2. Termin kraj siječnja. Pa neće valja i oglas i očitovanja AZTN biti u petak 31.1.2020.

Ja ne znam koliku cijenu Optima može postići, tržište će reči svoje, a ovi ispod crte još i više.

i bid i ask su dosta onako nenatrpani… bliži se trenutak.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nadam se samo da ovaj puta PT DRVO D.O.O. nije ” mašilo ceo fudbal “, kao na ULJANIKu..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Da li svoje udjele u Optimi mora prodati samo HT ili i Zagrebačka banka?

HT, al ima opciju povlačenja dionica Zabe. Samostalno HT nema kontrolni paket, a obzirom da je Zaba dala ugovorom HT-u upravljačka prava i da će bolju cijenu postići ako će zajedno prodati onda je prilično jasno kako će nastupiti.

počeli udari po bidu… dajte više objavite jer ovo je već dosadno.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ima svakakvih razmisljanja….
Ali sogurno da je ostalo jos par dana do natjecaja.
Ali to ne znaci da je to konacna cijena….biti ce tu jos preskakanja sa cijenom…i po meni do 4-5 mj ce se oformiti cijena.
A sad da li ovo u zadnje vrijeme kupuju od ovih koji prodaju…prijatelji ili rodbina?
Tko zna!
Pa i prijasnji broj jedan sad smije kupovati ili nisam upravu?
U svakom slucaju kupaca mora biti,kako je netko napisao nije to prodaja bilo cega!!!!
Tu se prodaje telekomunikacijska firma.

….Reiff je pao na 930 000 kom…znači opet su prodali 20 000 komad…

….samo me zanimaju rokovi predaje obvezujućih ponuda(odnosno trajanje natječaja)…nadam se da neće biti veći od 90 dana…što bi značilo da krajem 4 ili početkom 5 mjeseca biti poznate pristigle ponude…s obzirom da cijeli postupak preuzimanja traje oko godinu dana mislim da rok ne bi trebao biti duži…


….Reiff je pao na 930 000 kom…znači opet su prodali 20 000 komad…

rekao da bih da oni svojim prodajama osiguravaju da tromjesečni prosjek ostane oko 8 kn tako da stvarno bude zainteresiranih ponuditelja na natječaju jer da cijena na burzi (i prosjek) odu na 15-20 kn, vjerojatno se nitko ne bi javio jer bi toliko onda morao ponuditi svima pa održavanjem prosjeka na 8 kn stvaraju uvjete da se jave ponuditelji s ponudom od npr 10-12 kn i time indirektno osiguravaju prodaju vlastite velike preostale količine koju imaju



….Reiff je pao na 930 000 kom…znači opet su prodali 20 000 komad…

rekao da bih da oni svojim prodajama osiguravaju da tromjesečni prosjek ostane oko 8 kn tako da stvarno bude zainteresiranih ponuditelja na natječaju jer da cijena na burzi (i prosjek) odu na 15-20 kn, vjerojatno se nitko ne bi javio jer bi toliko onda morao ponuditi svima pa održavanjem prosjeka na 8 kn stvaraju uvjete da se jave ponuditelji s ponudom od npr 10-12 kn i time indirektno osiguravaju prodaju vlastite velike preostale količine koju imaju
[/quote]

Tromjesečni prosjek nema apsolutno nikakvog utjecaja na bilo što u ovom slučaju.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close