OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zašto bi zaba ostavila dionice? to je banka a ne fond

novae , je…to ti veliš, imaš kakav link da sam to vidim, pročitao sam to rješenje i fakat piše da je ht obvezan prodati samo svoje, niš ne piše i da je zaba obvezna prodati ali ipak piše da mogu nastupati skupa a u kojoj su oni kombinaciji mislim da nitko tu ništ ne zna

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Evo, pa čitaj…. al bez insinuacija koje tu neki zele nametnuti… dakle s poslovnom i pravnom logikom i razumijevanjem: Vaš link …

tnx frende

još jedno pravno pitanje, ako ipak ht i zaba nastupe zajednički po nalogu regulatora prodaju tih ukupno 54%, ima li onda uopće zakonske obveze objave ponude za preuzimanje ?

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Tko misli da je prica dobra nek drzi dionice ili kupuje.
Tko misli da ne valja, nek proda.
Sve veliki strucnjaci i svi imaju milione dionica , a na skuostini gdje se moglo svasta cut ili saznat doslo pet dionicara pod navodnicima malih.
Drago mi da se nisu sve info sa skuostine prenjele ovdje.
Lp

Jeffe
prema Zakonu o preuzimanju dd
čim netko stekne ukupno 25 % dionica nekog dd mora objaviti obveznu ponudu o preuzimanju

Ja sigurno znam vrijednost Optime i ne prodajem za ovu siću jer će prava cijena biti kad dođe uskoro sluzbena ponuda , a i da ne znam vrijednost Optime kad vidim ove negativne komentare od ekipe bio bi siguran da je ovo prava stvar, o knjizi dioničara i kupcima neću ni pisati ništa jer za mnoge je to znanstvena fantastika.
Svatko odlučuje za sebe, a malo su neki ipak zakasnili da kupe ispod 5kn.
Mislite da je ovo skupo?! Pričekajte malo pa ćete znati sve…

Sukladno zakonu o preuzimanju dioničkih društava. Link: Naravno da imaju. Sukladno Zakonu o preuzimanju dioničkih društava.

Vaš link …[/url]

Ljudi moji nedjelja je sunce pici, a mi ovdje rostiljamo 🍹🍻 Laganini, nece utec Opte, ako nije uteklo u zadnjih 10ak….godina…😉😎

@havi
Naravno. Prave stvari sa skupštine te prije i poslije nje sam podijelio samo kolegama, a oni su sami odlučili hoće li kupiti dionicu.
Nema tu nikakvog nagovaranja, svatko odlučuje za sebe…kao što ste rekli tko misli da vrijedi više neće prodati, tko misli da vrijedi manje prodati će i sve ok, idemo dalje!



.a koliko će to vrijediti za 1-2 godine kad HT i A1 uvedu 5G tehnologiju? 😆 ..meni je spojena optika koju isti čas odjavljujem kad se pusti 5G…već sa sadašnjim brzinama 4G sam na granici da otkantam optiku 😊

Da si malo googlao onda bi svatio da nema 5G tehnologije ako nema opticke infrastrukure izmedju 5G stanica, osim sta optima ima korisnike kao vrijednost ima i optiku koja sigurno vrijedi tele2 za izgradnju svoje 5G tehnologije
[/quote]

.to stoji ali nebih se baš kladio da je optička infrastruktura OT optimizirana za postavljanje 5G baznih stanica. Njihova optika je razvučena prema krajnjim korisnicima tako da je upitna vrijednost iste za 5G.

@skroznovi
Kako i zašto možete napisati da je upitna vrijednost Optičke mreže od 3.000 i nešto km koje posjeduje Optima(piše Vam u izvješću) ako znamo da 100 km postavljanja iste košta 5 mil. Eura?!
Ne razumijem razloge..

New Report

Close