OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a kaj je 10 milja kuna za jedan fond? pa ja sam uvjeren da kod pravog burzovnog mešetara milja kuna ništa ne igra.. dakle jedan fond da uleti ode svih 10 milja..

Da se razumijemo nije 10 milja neka velika lova, ali to je taj obujam na ovim razinama, dok smo rast od 6 do 7 mogli dobiti za cca 1,5 milja.
Ovo sve iznad je velika psihološka barijera jer se nikad nije bilo na ovim razinama koje u konačnici mogu biti i jeftine 🙂

Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

Odluka slovenske agencije o oduzimaju dionica Mercatora

hoće li sada biti malo revanšizma hr sestrinske agencije prema koncetraciji Slovenia Broadband

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Ne razumijem ove komentare koji se stalno ponavljaju na različitim temama: “do xx kuna na asku/bidu ima još xxx nekih dionica”. To je jako naivno i jednostavno besmisleno. Pa ask i bid su dinamičke kategorije, nije to oglasna ploča sa ograničenom količinom proizvoda koje netko treba kupiti/prodati i onda reći “eto nas na x/y kuna, sada možemo otvoriti šampanjac.”

Ask/bid ima smisla komentirati u drugom obliku:

1. “vidi, cijena raste, ask se povlači” – ovo je dobar znak, prodavači se povlače, nisu više spremni dati svoje dionice jeftino i vjerojatan je daljnji rast cijene – istovremeno ovo kupce ohrabruje da pojačaju kupnju i odjednom imate zamašnjak koji progresivno dalje gura cijenu,

2. “vidi, cijena raste, ask je sve deblji” – ovo nije dobar znak za daljnji rast cijene, prodavači se gomilaju i spremno daju svoje dionice jer vjeruju da je ovaj rast samo hype i da je dobra prilika za utopiti svoje dionice naivcima,

3.cijena raste a nekakav veliki ulagač želi uhvatiti val ali ne želi da mu cijena prebrzo pobjegne i šta onda radi – stavi veliku količinu na prodaju ali ne sa namjerom da stvarno proda već samo da zaplaši i obeshrabri kupce, istovremeno malo udari i po bidu da zaplaši kupce i izazove paniku i kod drugih prodavača i ohrabri ih da i oni udare po bidu dok se još može prodati po ovakvim višim cijenama, a istovremeno taj veliki kupac onda skuplja šta ovi mali prosipaju – kada odluči da mu je dosta, onda makne svoj velike naloge sa aska, i on sam se malo agresivnije uključi u kupnju po asku, ostali mu se priključe i priča se dalje zakotrlja prema gore.

Tu naravno ima još i nekih podvarijanti koje uključuju manipulacije, možda strateški ulazak/izlazak nekog većeg investitora koji nema drugu opciju nego kupovati/prodavati kada ima većeg volumena, i slično.

Ovo vrijedi i obrnuto kada cijena pada.

You can't stop the waves. But you can learn how to surf.


Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

1,6 ulaz jos 30 % ostavio. 70% na 6,8 rjesio. Hvala 😂



Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

1,6 ulaz jos 30 % ostavio. 70% na 6,8 rjesio. Hvala 😂
[/quote]

Uzeo finu kolicinu “slucajno” jer mi ostalo kesa viska :)) po 1,61… i ostajem do kraja ovdje, bilo to 5 ili 15 ……


Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

Ako ima takvih, koji od razina 1,6 trkeljaju po ovoj dionici i jos to rade SKIDAM KAPU.

To znaci nemati pojma i biti uvjeren da imas.

RBA se sada bas i ne sali… iskrcali su 20k dionica 16.12. kada je protrgovano 74.384 komada!
17.12. trgovano je 221.154 komada koliko je tu njihovih,
a 18.12. ukupno 87.808 komada i tu sigurno ima veliki dio kojeg se rjesava RBA, a zasto, ja ocekujem daljnji rast, sigurno preko 10kn barem!



Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

1,6 ulaz jos 30 % ostavio. 70% na 6,8 rjesio. Hvala 😂
[/quote]

Koliko komada ?


Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,


Ima, ima!




Ako ima takvih, koji su tu na razinama 1,6-2,0 kn kupovali i jos su u dionici SVIMA SKIDAM KAPU!!!!!

to znaci INVESTIRATI i biti uvjeren u svoju ideju!,

1,6 ulaz jos 30 % ostavio. 70% na 6,8 rjesio. Hvala 😂
[/quote]

Koliko komada ?
[/quote]

30000ak tisuća. još 10k imam.


RBA se sada bas i ne sali… iskrcali su 20k dionica 16.12. kada je protrgovano 74.384 komada!
17.12. trgovano je 221.154 komada koliko je tu njihovih,
a 18.12. ukupno 87.808 komada i tu sigurno ima veliki dio kojeg se rjesava RBA, a zasto, ja ocekujem daljnji rast, sigurno preko 10kn barem!

Možda samo prebacuju frendovima.

Rajf na braniku kršćanstva znači. Neka, neka riješit ćemo se i njih prije ili kasnije.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close