OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pffffff, izgleda da sam još jedino ja ostao tvrdoglavac sa istim brojem dionica kao i na početku.
Puf, pant !

Ma nisi jedini, ima nas još. Bilo je i dokupa, pa je malo i povećalo prosjek.
Za one prve kupljene više se ne mora ni porez platiti, hehehe…

pa dobro ljudi, dajte se skulirajte! kad papir stoji ili lagano pada, u tjedan dana desetak postova. kada krene nekakav rast iznad 1,5-2% erupcija oduševljenja i pedeset postova! čemu nervoza kad je sve više-manje poznato? be cool man!

Dragi moj randolph, iskreno, meni baš fali malo veselja, pa makar trajalo samo danas.
U ovoj truloj i sivoj državi, uz južinu i kišu i beskrajno čekanje da se nešto pokrene na bolje, barem nam mali skok vrijednoti dionice i tračak zajedništva izazove sreću i izmami osmjeh na lice.

Gledam malo sučeljavanje na HRT1 i nemam više nikakve dvojbe, moj glas ide Milanu Bandiću !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ma Jubito, imas pravo. Trziste ce odrediti cijenu,po fundamentima ne vrijedi, ali onaj tko kupuje znati ce, valjda,. Kras? Ptkm? Ko ima mu.. Čekat će pa jbga na kraju se mrtvi broje. Ovo je čudo kako god pokušao analizirati. Upss Kras je u top 5

najvrednije stvari u životu su besplatne

..pa znate vjerovatno za slučaj gdje se pojavila tvrtka “Crni čelik” koja će ući u DDJH sa 250 mil kuna, cijena napucana sa 18-21 na skoro 50 kn, hvalospjevi nekih igrača kako nas eto uskoro na 70-100-200 kn…..danas je 5-5,5, nažalost puno ih je nasjelo pa pop….prilične svote…


..pa znate vjerovatno za slučaj gdje se pojavila tvrtka "Crni čelik" koja će ući u DDJH sa 250 mil kuna, cijena napucana sa 18-21 na skoro 50 kn, hvalospjevi nekih igrača kako nas eto uskoro na 70-100-200 kn…..danas je 5-5,5, nažalost puno ih je nasjelo pa pop….prilične svote…

Ma nema na sjedanja, uvijek se kupuje budućnost i dobra najava pogotovo u tvrtkama u fin problemima koje cjenpvno rast u nekoliko desetaka postotka dnevno.. Mnogi znaju o cemu prica, ali ovdje se moze zaraditi kratko i dobro.

najvrednije stvari u životu su besplatne


..pa znate vjerovatno za slučaj gdje se pojavila tvrtka "Crni čelik" koja će ući u DDJH sa 250 mil kuna, cijena napucana sa 18-21 na skoro 50 kn, hvalospjevi nekih igrača kako nas eto uskoro na 70-100-200 kn…..danas je 5-5,5, nažalost puno ih je nasjelo pa pop….prilične svote…

Možda bi trebali i treći puta u jednom danu navesti sličnost sa crnim čelikom? Ostalo vam je još sat i pol do isteka 17. prosinca.

Znate kako kažu, treća sreća.

Sve bi to bilo u redu kad bi i najmanja sličnost uopće postojala.

Obzirom da je navodno A1 već predao ponudu za Optimu (i to prije službenog roka određenog za početak natječaja Ili je ta ponuda već pripremljena za predaju), a da će se preprostavljam i UG javiti na natječaj, a moguce i neki treći kandidati, bojim se da će vam primjer crnog čelika poslužiti jedino kao primjer za potpunu propast jedne slavonske metaloprerađivačke firme i jednog investitora koji je investirao znacajna sredstva u nju.



..pa znate vjerovatno za slučaj gdje se pojavila tvrtka "Crni čelik" koja će ući u DDJH sa 250 mil kuna, cijena napucana sa 18-21 na skoro 50 kn, hvalospjevi nekih igrača kako nas eto uskoro na 70-100-200 kn…..danas je 5-5,5, nažalost puno ih je nasjelo pa pop….prilične svote…

Ma nema na sjedanja, uvijek se kupuje budućnost i dobra najava pogotovo u tvrtkama u fin problemima koje cjenpvno rast u nekoliko desetaka postotka dnevno.. Mnogi znaju o cemu prica, ali ovdje se moze zaraditi kratko i dobro.
[/quote]

Ma samo odgovaram kolegi abc1 od prije dvije strane….


1.99 prosjek ulaza, 6.35 izlaza.
Manje od 200k kom.
Postalo mi je prenapeto.
A i trebala mi je lova.
Svatko ima svoje nesto u zivotu.
Ali bit ce ovo dobro. Mora, mamicu mu…
Inace jao jao…

Korektno, pošteno. Čestitam!
Drago mi je da postoje ovakve priče na zse. Dugo ih čekamo.
Ja imam oko 6x manje dionica ali čekam još barem 3x veći izlaz. Eventualno ću (ako me uhvati neka nervoza) pokratiti 1/5 pozicije na 13-15 kn.
Možda zvuči nestvarno ili suludo, ali osobno ne vidim bolje prilike i rizik čekanja mi je prihvatljiv.


Zasto odustajati sada kada igra tek pocinje.
Osobno, ovaj scenari koji se odigrao ove godine i samu prodaju Optime, sam cekao i za nju se pripremao nekoliko godina (tamo negdje od 2016.) i jako mi se isplatilo, a isplatiti ce se jos vise.
Prerano je jos za prodaju.

slažem se…do sada se, trejda radi, moglo nešto prodavati jer si znao da će kroz koji dan netko nešto lupiti po bidu pa da se može uloviti opet koju lipu jeftinije….međutim, SADA kada je rasplet tj, početak procesa prodaje OPTE tik pred nama, zaista je ulagačaki suludo prodavati ove dionice…ako je već sada ovakav interes za kupnjom, pomislite samo kakav će tek biti za mjesec dana kad krenu članci u svim medijima da se Optima prodaje i da se očekuju ili da su najavljene ponude od United group, A1, možda i od Vodafone, Orange…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....



1.99 prosjek ulaza, 6.35 izlaza.
Manje od 200k kom.
Postalo mi je prenapeto.
A i trebala mi je lova.
Svatko ima svoje nesto u zivotu.
Ali bit ce ovo dobro. Mora, mamicu mu…
Inace jao jao…

Korektno, pošteno. Čestitam!
Drago mi je da postoje ovakve priče na zse. Dugo ih čekamo.
Ja imam oko 6x manje dionica ali čekam još barem 3x veći izlaz. Eventualno ću (ako me uhvati neka nervoza) pokratiti 1/5 pozicije na 13-15 kn.
Možda zvuči nestvarno ili suludo, ali osobno ne vidim bolje prilike i rizik čekanja mi je prihvatljiv.

[/quote]
U kladioničarskom žargonu rečeno napravljen je cash out i to pri vodstvo od 2:0 pred kraj . Velikoj većini je to zicer ali kad je toliko sigurne love u ruci drugačije se razmišlja. Zbog toga je možda bolje niti ne pratit do prodaje ako nam je kod ulaska bio takav plan.

“To nije pitanje vjerovanja. Jedini naučni stav koji čovjek može o bilo čemu da zauzme, je pitanje da li je to istinito"

Pa kaže: ajmoooooooooooo 😉

Ignore: KressoM, delux

da vidimo kako funkcionira dogovorena obrana na 7,4 do 7,6 ili će netko to sve pokupiti

dan je pametniji od noći!

Za doći do 8,00 treba cca 10 milja kn kako bi se počistilo sve sto bi se ponudilo u jednom danu..
Puno njih ima jako dobru računicu da kapitaliziraju dobit i to je sve legitimno.

za doći i prijeći 8 treba nam neka vijest… do tada ovo će biti volatilno ali ispod 7 teško više ide… the only way is up.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close