OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Na bidu i ostalome.
“šta ti bi? ili misliš ulaziti niže?”
Nisam razumio, podsjetilo me to na nešto iz davnih dana ,ali se više ne sjećam o čemu se to točno radi.

A nitko ne spominje trećeg ili četvrtog kupca..Pa ne mora se objavit javno ako ima interesa.Pravi profesionalni igrači su često u sijeni.
Telefónica ,Vodafone, Orange , O2,Telenor……………………….
Samo s jednim još od njh evo nas na 15 kn.
To je od današnje pozicije +100% ; a natječaj je pred vratima.


1.99 prosjek ulaza, 6.35 izlaza.
Manje od 200k kom.
Postalo mi je prenapeto.
A i trebala mi je lova.
Svatko ima svoje nesto u zivotu.
Ali bit ce ovo dobro. Mora, mamicu mu…
Inace jao jao…

Čestitam. Isto prodao 70 %. Zarada preko 100000 kn. Ulaz 1,60 izlaz 6,8.
Ostavio 30 % i s tim čekam rasplet kakav god bio. Najmanji je problem ponovo dokup napraviti i po 8 ako objave sto trebaju objaviti 🙂
Nisam htio vise riskirati na ovakav prinos u manje od godinu dana. Želim sreću i sebi i drugima i 15icu o kojoj mnogi sanjaju to bi bio takav zamašnjak za burzu i možda bi se vratilo nešto od izgubljenog povjerenja ovdje.
Treba nam pozitivan rasplet!!

PS još jednom hvala kolegi Naimxsu da nije bilo njegovih postova nikad ne bi kupio opte.

Baggio, hvala, i sretno i vama!
Kao i ostalima ovdje.
Ako ovo ispadne dobro do kraja obicni ljudi ce dobiti u ruke svjezih 100-200 ili vise miliona kuna, od stranaca, ravno s burze pa u dzep.
Ne treba naglasavati koji impuls bi to dalo. Svjezi confidence. Ma kakav drzavni IPO… Ovo je make it or break it za burzu u ovoj godini.

P.S.
Moj primjer sve govori.
Reinvestirao sam dobar dio zarade u Adpl i Hpb, koje sam nesto sitno imao.
Ostalo skurio privatno.
Ali bez Opte ne bih kupovao nego prodavao i jedno i drugo.

P.S.2
DA, HVALA NAIMXS-U.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

Čestitke !

Pffffff, izgleda da sam još jedino ja ostao tvrdoglavac sa istim brojem dionica kao i na početku.
Puf, pant !

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Baggio, hvala, i sretno i vama!
Kao i ostalima ovdje.
Ako ovo ispadne dobro do kraja obicni ljudi ce dobiti u ruke svjezih 100-200 ili vise miliona kuna, od stranaca, ravno s burze pa u dzep.
Ne treba naglasavati koji impuls bi to dalo. Svjezi confidence. Ma kakav drzavni IPO… Ovo je make it or break it za burzu u ovoj godini.

P.S.
Moj primjer sve govori.
Reinvestirao sam dobar dio zarade u Adpl i Hpb, koje sam nesto sitno imao.
Ostalo skurio privatno.
Ali bez Opte ne bih kupovao nego prodavao i jedno i drugo.

P.S.2
DA, HVALA NAIMXS-U.

Hvala i vama.
Ja sam sa zaradom odvrtio ptkm sa 30 na 60. Dio lenca sa 5 na 7. Sapn. Sjajna godina a ako bude srece i sljedeca moze biti isto takva. Ima prilika jos koje su tu 🙂
Hpb je jedna od njih definitivno.
Luka ploce takoder.
Tekstilpromet.
Treba iskoristiti prilike koje nam nase trziste pruza.
Nadajmo se u OPTImalni razvoj dogadaja jer nam treba svjezeg novca na trzistu kapitala.
I recimo da adris kupi hpb npr. 😛


Pffffff, izgleda da sam još jedino ja ostao tvrdoglavac sa istim brojem dionica kao i na početku.
Puf, pant !

Kolega niste jedini ima nas ….

Bez brige nisi jedini, puno je nas ostalo.
Nisam ni jednu dionicu prodao a niti neću.
Nitkome od vas…
Prodat ću je skuplje ,puno skuplje ali samo nakon zavrsšenog natječaja.
Jer tada će biti najbolja cijena.
Nije tu mesar ili trgovac čokolada kupac…., već ozbiljne kompanije koje su izuzetno jake i međunarodno poznate i priznate.
Sorry ako sam koga od kupaca Kraša povrijedio, nije mi bila namjera.
Samo strpljenja, jako mi je ugodno gledati razvoj prodaje.
Optima je top ulaganje.


Pffffff, izgleda da sam još jedino ja ostao tvrdoglavac sa istim brojem dionica kao i na početku.
Puf, pant !

Volio bi da budete nagradeni za to, zaista.
Ja sam se poceo pomalo nesigurno osjecati i osjecaj mi je govorio polako krati. Preko 5 kn dobiti po dionici u nekih 7,8 mjeseci. Ako budu vijesti dobre najmanji problem je ponovo kupiti.
A i na nekim pozicijama sam tu dobit okrenuo pa i do 100 % pa mi je lakse malo 🙂

Jedino sam kras propustio. Zaradio 500 kn jedan dan 5 posto uzeo. Nemozes sve.

Ovdje smo svi sjajno zaradili. Hefty.
Životna prilika.

Ja ne prodajem do kraja, imam je tri ili cetiri godine, ne znam ni sam, cekao sam ovaj dogadaj prodaje cijelo vrijeme, dokupljivao kad sam imao novaca i znao da ce se na kraju dobro unovciti. Ima jos jedan mjesec i koji dan do pocetka prvenstva i zelim to gledati iz prvog reda. 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male


Pffffff, izgleda da sam još jedino ja ostao tvrdoglavac sa istim brojem dionica kao i na početku.
Puf, pant !

Zasto odustajati sada kada igra tek pocinje.

Osobno, ovaj scenari koji se odigrao ove godine i samu prodaju Optime, sam cekao i za nju se pripremao nekoliko godina (tamo negdje od 2016.) i jako mi se isplatilo, a isplatiti ce se jos vise.

Prerano je jos za prodaju.


Baggio, hvala, i sretno i vama!
Kao i ostalima ovdje.
Ako ovo ispadne dobro do kraja obicni ljudi ce dobiti u ruke svjezih 100-200 ili vise miliona kuna, od stranaca, ravno s burze pa u dzep.
Ne treba naglasavati koji impuls bi to dalo. Svjezi confidence. Ma kakav drzavni IPO… Ovo je make it or break it za burzu u ovoj godini.

P.S.
Moj primjer sve govori.
Reinvestirao sam dobar dio zarade u Adpl i Hpb, koje sam nesto sitno imao.
Ostalo skurio privatno.
Ali bez Opte ne bih kupovao nego prodavao i jedno i drugo.

P.S.2
DA, HVALA NAIMXS-U.

Da definitivno, dobar vritnjak za ZSE, jer ce se osloboditi fina kolicina novog $$$$ koje ce sve ostalo, vise, manje fino podignuti

Kolko nas ima, hebate kolko nas ima,
kolko nas iiiimmaaaaa, hebote kolko nas iiiiimaaaaa.

:))

PS
malo me uhvatio popizditis, ali ipak puno manje nego što je ufatilo našu precjednicu

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close