OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Logika stvari je da će tekst natječaja sadržavati predmet prodaje (broj dionica koje se prodaju), početnu prodajnu cijenu i rok za predaju ponude.
Pa to su osnovne stvari.
Kako bi u suprotnom glasio tekst natječaja?

Naravno…pa i procjena je rađena upravo radi prodaje putem natječaja, a kad izađe natječaj znat će se koja je početna cijena po dionici prema procjeni. Prije spajanja sa H1 to je bilo nekih 7,3 kn po dionici (tako nešto), a sad nakon provedenog spajanja početna cijena bi trebala biti viša.
[/quote]

Malo sam pretraživao net ne bih li našao neki tekst međunarodnog natječaja i mogu vam reći da je vrlo teško naći bilo koji tekst natječaja bez registracije na portale.

Nije to baš tako jednostavno kako sam ja mislio, a i nema istaknute početne cijene:
http://market-success.org/index.php/asia/371-tunisia-international-tender-for-the-sale-of-a-block-of-shares-in-tunisiana-sa
https://www.stjornarradid.is/media/forsaetisraduneyti-media/media/einkavaeding/simi_master_en_12-4.pdf

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Meni osobno ovo izgleda da ima previse kupaca….i oni se medusobno bore da kupe Optimu.
Tu ce biti nesto slicno kao na Plivi..,.
Interesi su sigurno veliki .
Pa mene su osobno zvali opet iz konkurentne firma da budem njihov korisnik ….nude sve i svasta,nagovaraju,pisu ti isti i po forumu za svog operatera.
Uglavnom Optima vrijedi puno para.
Ovo 6.80 kn je smijesno malo

Ostaje nam onda opcija da skupimo polog za ozbiljnost ponude mi sa foruma, otvorimo j D.O.O i krenemo 01.01. u preuzimanje dokumentacije😂

Ukoliko i ne bude javno obznanjena cisto sumnjam da joj se cijena na burzi nece pribliziti. Mala smo drzava.


Meni osobno ovo izgleda da ima previse kupaca….i oni se medusobno bore da kupe Optimu.
Tu ce biti nesto slicno kao na Plivi..,.
Interesi su sigurno veliki .
Pa mene su osobno zvali opet iz konkurentne firma da budem njihov korisnik ….nude sve i svasta,nagovaraju,pisu ti isti i po forumu za svog operatera.
Uglavnom Optima vrijedi puno para.
Ovo 6.80 kn je smijesno malo

ne…ovo nije smiješno malo BVPS 0,09Kn 3/19

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Ukoliko i ne bude javno obznanjena cisto sumnjam da joj se cijena na burzi nece pribliziti. Mala smo drzava.

Ko kaze da vec nije…

Sasvim se slažem sa vama, procjenu donosi neovisni stručnjak. Pretpostavljam da će cijena biti neovisna i realna. Ali što stručnjak nece/ne može uzeti u obzir je premija!


Ostaje nam onda opcija da skupimo polog za ozbiljnost ponude mi sa foruma, otvorimo j D.O.O i krenemo 01.01. u preuzimanje dokumentacije😂

i žalimo se na rezultate natječaja, štopamo prodaju… kako nam paše na OpteToboganu. A sve po slovu zakona !

Samo zbog toga se isplati osnovati JDoo,ja sam za !

Nebu oni prodali optimu do sv.Nigdarjeva 😂😂😂😂

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

isto kao sto je bilo sa natjecajem za izgradnju prostupnih cesta za peljeski most sa Strabag – Avax..😀😁😆😂


isto kao sto je bilo sa natjecajem za izgradnju prostupnih cesta za peljeski most sa Strabag – Avax..😀😁😆😂

Razlika između prodaje Optime i državnih nabava i natječaja je kao da uspoređuješ dan i noć.
HT nije obvezan postupati po Zakonu o javnoj nabavi.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

@kiwi
kad dođe trenutak bit će municije, ne brini…više puta su dnevni prometi ovdje premašivali 2 milijuna kuna pa očito keša ima, ali čeka pravi trenutak….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovaj allianz zagreb na br.9 to nesto novo ili nisam pratio?


ovaj allianz zagreb na br.9 to nesto novo ili nisam pratio?

Nisi pratio, oni su tu već dugo, niti kupuju niti prodaju.

https://www.ictbusiness.info/kolumne/komentar-ne-ocekivani-preokret-u-prodaji-tele2

“…nitko od njih ne vjeruje da bi moglo doći do odbijanja ove koncentracije, odnosno da prodavač i kupac moraju raskinuti ugovor.”

kod nas standarno, sve komplicirano, regulirano, sjeverno koreansko.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close