OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dug nije 500 jer se isključuje obveze po MRS, odnosno bliže je 400 a iduće godine pada na 300
Po tim izračunom minimalna cijena treba biti 9

Uvijek je kasno kupiti , a prerano prodati .
Za ulaz ili izlaz .
Ovdje je šansa , najveća , za day i ostale tradere .
Za long , nebi rekel .
Treba pratiti , a vrijeme ide ubrzano .
Ja kupim i prodam , i tako svaki dan .
i 5 lipa nosi zaradu , ako se kupi po 80 , a proda po 85 .
Jednostavno .
A kupac proda po 95 i kupi po 90 .
Bez dubinskih analiza ,
i vrti , vrti .,
Kolo sreće .


Uvijek je kasno kupiti , a prerano prodati .
Za ulaz ili izlaz .
Ovdje je šansa , najveća , za day i ostale tradere .
Za long , nebi rekel .
Treba pratiti , a vrijeme ide ubrzano .
Ja kupim i prodam , i tako svaki dan .
i 5 lipa nosi zaradu , ako se kupi po 80 , a proda po 85 .
Jednostavno .
A kupac proda po 95 i kupi po 90 .
Bez dubinskih analiza ,
i vrti , vrti .,
Kolo sreće .

Odličan haiku.
Samo puno duži.

Optima ima super ponudu do kraja mjeseca. Cca 200 kn za paket koji je u t-comu cca 260 kn. Izgleda da skupljaju korisnike. Ja cu evo dva prenijeti.


Uvijek je kasno kupiti , a prerano prodati .
Za ulaz ili izlaz .
Ovdje je šansa , najveća , za day i ostale tradere .
Za long , nebi rekel .
Treba pratiti , a vrijeme ide ubrzano .
Ja kupim i prodam , i tako svaki dan .
i 5 lipa nosi zaradu , ako se kupi po 80 , a proda po 85 .
Jednostavno .
A kupac proda po 95 i kupi po 90 .
Bez dubinskih analiza ,
i vrti , vrti .,
Kolo sreće .

znači 5 lipa bruto je razlika K/P, od toga još treba platiti i provizije brokeru za kupnju i prodaju što znači da sve to radiš za par lipa zarade po dionici..jadno

ignore: one

Gledajući malo transakcije na dionicama i kupovnu količinu istih, velika većina tradera radi samo za brokere.


Optima ima super ponudu do kraja mjeseca. Cca 200 kn za paket koji je u t-comu cca 260 kn. Izgleda da skupljaju korisnike. Ja cu evo dva prenijeti.

To je 720 kuna godišnje !

Nema Pongove dnevne vijesti danas pa budem ja:

Nije još na 7, nešto mi smrdi u trgovanju.



Uvijek je kasno kupiti , a prerano prodati .
Za ulaz ili izlaz .
Ovdje je šansa , najveća , za day i ostale tradere .
Za long , nebi rekel .
Treba pratiti , a vrijeme ide ubrzano .
Ja kupim i prodam , i tako svaki dan .
i 5 lipa nosi zaradu , ako se kupi po 80 , a proda po 85 .
Jednostavno .
A kupac proda po 95 i kupi po 90 .
Bez dubinskih analiza ,
i vrti , vrti .,
Kolo sreće .

znači 5 lipa bruto je razlika K/P, od toga još treba platiti i provizije brokeru za kupnju i prodaju što znači da sve to radiš za par lipa zarade po dionici..jadno
[/quote]

jadno ?

nebi rekel . To bi bilo oko 100 kuna po dionici sa puno volumena , a godišnje , eh koji su to nofci , ovako iz fotelje .
a brokeru 0,30 % .

https://lider.media/lider-plus/ukratko/optima-telekom-u-partnerstvu-s-tvrtkom-media-king-osigurava-najbrzi-i-najstabilniji-javni-wi-fi-128653




Uvijek je kasno kupiti , a prerano prodati .
Za ulaz ili izlaz .
Ovdje je šansa , najveća , za day i ostale tradere .
Za long , nebi rekel .
Treba pratiti , a vrijeme ide ubrzano .
Ja kupim i prodam , i tako svaki dan .
i 5 lipa nosi zaradu , ako se kupi po 80 , a proda po 85 .
Jednostavno .
A kupac proda po 95 i kupi po 90 .
Bez dubinskih analiza ,
i vrti , vrti .,
Kolo sreće .

znači 5 lipa bruto je razlika K/P, od toga još treba platiti i provizije brokeru za kupnju i prodaju što znači da sve to radiš za par lipa zarade po dionici..jadno
[/quote]

jadno ?

nebi rekel . To bi bilo oko 100 kuna po dionici sa puno volumena , a godišnje , eh koji su to nofci , ovako iz fotelje .
a brokeru 0,30 % .
[/quote]

3x puta to uspiješ, a onda ti se 4.put netko istrese 50 lipa niže od tvoje kupnje i uvali te u poveći minus..ili prodaš i već trljaš ručice, a dionica za sat vremena ode 0,5 kn gore..pa si stvarno napravio “posao” s tim liparenjem

ignore: one





Uvijek je kasno kupiti , a prerano prodati .
Za ulaz ili izlaz .
Ovdje je šansa , najveća , za day i ostale tradere .
Za long , nebi rekel .
Treba pratiti , a vrijeme ide ubrzano .
Ja kupim i prodam , i tako svaki dan .
i 5 lipa nosi zaradu , ako se kupi po 80 , a proda po 85 .
Jednostavno .
A kupac proda po 95 i kupi po 90 .
Bez dubinskih analiza ,
i vrti , vrti .,
Kolo sreće .

znači 5 lipa bruto je razlika K/P, od toga još treba platiti i provizije brokeru za kupnju i prodaju što znači da sve to radiš za par lipa zarade po dionici..jadno
[/quote]

jadno ?

nebi rekel . To bi bilo oko 100 kuna po dionici sa puno volumena , a godišnje , eh koji su to nofci , ovako iz fotelje .
a brokeru 0,30 % .
[/quote]

3x puta to uspiješ, a onda ti se 4.put netko istrese 50 lipa niže od tvoje kupnje i uvali te u poveći minus..ili prodaš i već trljaš ručice, a dionica za sat vremena ode 0,5 kn gore..pa si stvarno napravio "posao" s tim liparenjem
[/quote]

upravo tako , 4 puta dobijem , jednom ne . Ako čuvam mjesecima , nije mi posao

da si prije deset godina kupio ZABU , do danas bi imao razliku oko 10 posto .


Optima ima super ponudu do kraja mjeseca. Cca 200 kn za paket koji je u t-comu cca 260 kn. Izgleda da skupljaju korisnike. Ja cu evo dva prenijeti.

Samo da kazem da sam prije prelaska na Optimu cisto reda radi provjerio s T-comom zele li dati kakav popust s obzirom na Optiminu ponudu. Nisu se potrudili ni mrdnut.

Optima Telekom u partnerstvu s tvrtkom MediaKing osigurava najbrži i najstabilniji javni Wi-FiAutor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 23.10.2019. – 16:20:29
ZAGREB – Optima Telekom u suradnji s tvrtkom MediaKing svojim poslovnim korisnicima nudi uslugu javne Wi-Fi mreže koja zahvaljujući jedinstvenom MediaKing Smart Wi-Fi rješenju nadilazi sve nedostatke trenutnih javnih Wi-Fi mreža te jamči brzo i stabilno surfanje bez prekida.

MediaKing Smart Wi-Fi je posebno tehnološko rješenje kojeg je razvila hrvatska tvrtka MediaKing, a glavna mu je prednost inovativan softver koji upravljanje korisnika prebacuje u oblak. Na taj način, za razliku od uobičajenih rješenja, može spojiti gotovo neograničen broj korisnika na isti hotspot i svima njima pružiti kvalitetnu konekciju te stabilan i nesmetan rad na velikim brzinama.

Uz MediaKing Smart Wi-Fi, usluga Optima Telekoma uključuje još zajamčen pristup Internetu na željenim lokacijama, svu potrebnu opremu i njeno postavljanje, korisničku podršku te nadzor i stručno održavanje sustava pa u slučaju kvara korisnici nemaju dodatnih troškova zamjene uređaja. Ukratko, Optima Telekom pruža sve što je potrebno za postavljanje brze i stabilne javne Wi-Fi mreže, po sistemu „ključ u ruke“.

Usluga je namijenjena svima koji traže način kako osigurati ugodno surfanje većem broju ljudi – od vlasnika apartmana, ugostitelja, hotelijera, vlasnika turističkih kampova, velikih tvrtki, shopping i sportskih centara do gradova, javnog prijevoza – da spomenemo samo neke.

New Report

Close