OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E sad je pitanje gdje se najbolje postaviti za kupnju. Cca 2,6 kn se čini ok…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Pa to vidiš po volumenima. Pogledaj jučerašnji volumen i usporedi sa današnjim. baš se ekipa ne trga da rasproda.


E sad je pitanje gdje se najbolje postaviti za kupnju. Cca 2,6 kn se čini ok…

tko nekako,mada može i niže kako se počelo kipati. sad je netko zdilao 30.000 komada po bidu

Lijepo sam vam pisao da će teći suze ovdje, ali ste me kitili minusima. Pisao sam i na Lencu pa ste me kitili minusima. Pisao sam na Dalekovodu pa opet isto. Pisao sam i na Uljaniku, ali ajde, tamo je očito šta će se dogoditi…

Vidjet ćemo, na kraju se novci broje. Poslije rasta od 100% i hrpe spekulanata iluzorno je očekivati da neće biti snažnije korekcije, naprosto jer je svaka korekcija prilika za formiranje novog vala i potvrdu trenda.

A ne treba zanemariti da su trejderi danas na ULJN… ccc


E sad je pitanje gdje se najbolje postaviti za kupnju. Cca 2,6 kn se čini ok…

sentiment na opte se naglo pogoršao. ja za dokup čekam 2,20 pa kad bude -bude



E sad je pitanje gdje se najbolje postaviti za kupnju. Cca 2,6 kn se čini ok…

sentiment na opte se naglo pogoršao. ja za dokup čekam 2,20 pa kad bude -bude
[/quote]
Ja se spustio na 2,4

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.



E sad je pitanje gdje se najbolje postaviti za kupnju. Cca 2,6 kn se čini ok…

sentiment na opte se naglo pogoršao. ja za dokup čekam 2,20 pa kad bude -bude
[/quote]

Zanimljivo, moj sentiment na Opte je potpuno jednak jucer, danas i prije 3 tjedna.

Dobar promet opet danas. Lajkam…

Jedino što me fascinira ovdje je ponašanje hrpe malih koji su jučer i prekjučer utukli MILIJUNE ovdje preko 3.00 – 3:20 Kn kako puštaju da im se investicija topi. Kao “kupio sam i sad suze ronim pred ekranom gledajući kako mi se topi životna ušteđevina…” Nije ti bilo skupo jučer po 3.20, a sad ti je skupo po 2.80 skoro 25000 komada. Fascinantna psihologija stada. Sutra će sve to prodati 2.40 pa završiti na hitnoj sa tahikardijom dok trejderi trljaju ruke i opet ovo napucavaju preko 4.00… Ovčice moje…

Ma nema s aska, nego udaranje po bidu. Al opet je promet upola manji nego na dan kad cijena raste. To nešto govori o patternu i “rasprodaji”. Sad će ULJN gore.

Evidentno je bilo da se igra igra…rušenje..
Sumnjivo mi je bilo neki dan kada je veći promet bio po bidu, a bio je veliki interes i pomalo se dizalo na preko 3 kn, to mi je bio signal, i tu sam pisao.
Sad pametno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Danasnji popodnevni pad cijene dogodio se na malom volumenu od svega 212.000 protrgovanih dionica.
Drhtave rucice. Bas me zanima u sto ce dalje uloziti.

New Report

Close