Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto malo za razbibrigu…
TODORIĆ ANALIZIRAO CROBEXE PA NAPAO PLENKOVIĆA: ‘Ovo su pravi rezultati njegova mandata’

ex maratonac, ex neumoran (05.10.2007.)

O jadna zemljo, od svih silnih zainteresiranih institucionalnih i privatnih, velikih, srednjih i malih ulagača i špekulanata, analitičara, financijskih savjetnika, prodavača magle, novinara režimskih, slobodnih, istraživačkih, gurača mikrofona i snimača pod nos Plenkoviću, Dalićki i Mariću, eto baš je Ivica Todorić stigao postaviti otvoreno i javno ovo pitanje!!!
I to baš na dan kad zse pooštrenim mjerama gura dodatnih 20 dionica u poseban režim trgovanja.
I ne zaslužujemo ništa drugo nego da nas guze na suho, bez upotrebe lubrikanata.
Jadno BRAVO za Todu, ma što tko mislio o njemu.

Slazem se stock…. al i on je j…. k…. mater i nije ga bas interesiralo trziste kapitala…

Al ovo sto je reko da svi gube je istina ..kroz mirovinske…. al mi je cudno sto sute ko p…. ni bu ni be…ma opcenito svi koji gube a puno ih je sute ko zaliveni jedino mi tu nesto koji smo ulozili zivi novac…

pepe7


O jadna zemljo, od svih silnih zainteresiranih institucionalnih i privatnih, velikih, srednjih i malih ulagača i špekulanata, analitičara, financijskih savjetnika, prodavača magle, novinara režimskih, slobodnih, istraživačkih, gurača mikrofona i snimača pod nos Plenkoviću, Dalićki i Mariću, eto baš je Ivica Todorić stigao postaviti otvoreno i javno ovo pitanje!!!
I to baš na dan kad zse pooštrenim mjerama gura dodatnih 20 dionica u poseban režim trgovanja.
I ne zaslužujemo ništa drugo nego da nas guze na suho, bez upotrebe lubrikanata.
Jadno BRAVO za Todu, ma što tko mislio o njemu.

I opet si omasio fudbal. Sad je našao komentirati burzu kad ju je svojim nepoštivanjem dionicara u vlastitim društvima sjebao je do neperepoznatljivosti. Da je poštovao i dioničare i burzu i tuđi kapital, spasio bi ga onaj stari domaci kapital koji u milijardama stoji u domaćim podružnicama inozemnih banaka, ovako je sve prevario, maznuo lovu, pokrao je, spalio je, sve unistio i sad se našao pozvanim filozofirati o burzi?! O komu o čemu lopov? O poštenju i burzi.

Ali nije on smisao mog posta, već svi oni ostali koje sam nabrojao u tom postu.
Hebe mi se za njega, njegov Agrokor i dionice iz njegovog koncerna, njegove managere, direktore, partnere i sudioničare…
Jesi li ti čitao lektiru kad si bio mali?
Očigledno si to preskočio.

Toda:
– nije izveo IPO,
– nije prodao firme,
– nije zvao PSN, a to bi mu bilo najbolje, on bi kolo vodio u tom cirkusu,
– nije prihvatio onog Kineza,
– tek je u zadnji tren prihvatio standstill i Lex,
a sve to iz jednog jedinog razloga:
Nije imao ciste papire. Bez toga ne ide.
Cim su se otvorile knjige utekao preko grane.
I onda se on javlja da prica o necemu?!?
Ma molim vas lijepo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ova tema na ZSE je totalni promašaj, najbolje ju je ugasiti

Ignore: KressoM, delux

Nije točno da Todoric nije prihvatio Kineza tj. kredit kin.banke.Točno je da je tražio predujam bez ugovora !!!! Kinez nije mogao vjerovati skužio je pokušaj prevare od strane smrada I.T. i prekinuo bilo kakvu komunikaciju sa prevarantom. I sad se manijak javlja iz Londona. Od tajkuna do klošara za 100 dana.

Barikb
Ok, dodje na isto.
Kinez trazio papire, isto ko i svi drugi.
A ovaj ih nije mogao dati.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pa da.
Isao je prodati istu spiku koju je ovdje prodavao mirovincima za Ledo.
Vi meni pare i bit ce sve ok.
Kakav brico.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

još će se dosta detalja prikupiti za pisanje knjiga i snimanje filmova natemu todomora ali od toga nema nama nikakve koristi,učiinili smo što smo mogli ili barem neki od nas,danonočno apelirali da dođe k pameti i donese brzu odluku.
pokazalo se ispravno da je to bila situacija u kojoj je jedino odgađanje loša odnosno najlošija odluka.moja je savjest čista..
imamo što imamo,posljedice kakve imamo,malo bolje ili lošije neće značajno promijeniti.
treba to ostaviti iza sebe i okrenuti se budućnosti.
a budućnost nosi dizanje rejtinga,rast suficita,bdp-a potrošnje,izvoza,investicija,pad duga,kamata.
https://www.vecernji.hr/vijesti/najbolji-rezultat-unatrag-15-godina-evo-koliki-je-drzavni-suficit-1194410
može li bolje od toga?
kome nije sve to dovoljno neka ćeka što već teoretski misli da može dočekati.
ne treba zaboraviti koja explozija marketa je prethodila todexu.
pračka i katapult se zateže i najčešće okine kada to večina ne očekuje.
tko je krajem ljeta 2016 predvidio koji će se rast dogoditi u par mjeseci.?
ok baš na ovoj temi mi malobrojni smo argumentirali mogućnost i zglednost tog scenarija koji se odigrao.
držim da mi danas imamo više temelja za takav rast nego tada?
jedno je sigurno nestrpljivi ga neće doćekati kao što nisu prošle godine ni svih onih godina prije toga.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Jako tesko bilo kakav oporavak gledano u smislu cijena dionice .. previse ruznih stvari se izdesavalo koji ubijaju volju za investiranjem ovo s Todexom je za vjesanje rame i dalile… nakon ovog sto vidim nema garancije da ne iskoci bilo gdje neki lexkur# na bilo kojij dionici ili da samo netko preko noci ozakoni nesto sto njemu pase i to bez ikakve odgovornosti za posljedice….
Ispada da je kod nas dionicarstvo samo jedan zakonski legalan okvir u kojem su moguce eve moguce nezakonite radnje i sredstva da se opljacka sto veci broj ljudi a za korist nekog treceg

Ovo je pljackaska drzava koja se bavi kradjom i otimanjem sada cak i privatne imovine svojih gradjana. Hvali se ocekivanim rastom bdp u okruzenju gdje slovenija ima ocekivani rast 4,5 pa do preko 5 % i srbija oko 3 %.
Padaju svi krediti osim potrosacki. Ljudi uzimaju kredite da bi prezivjeli.
Pa zar vi zaista ne vidite sto se dogadja ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Kad se sjetim svih onih priznanja i nagrada za menagere godine na friziranim bilancama agrokora.

U modalitetu kontinuirane trgovine su još samo 42 dionice od kojih 7 propaliteta. Znači na zse ima još 35 dionica za ulagati. Svake godine nestanu bar 3. Znaci uskoro cemo imati samo crobex10😀

Price sa ” Todorićeva ” bloga. ” Napad ” na Plenkovića.
To je sve dogovoreno good guy / bad guy. 
Bad guy kada kritizira Plenkovića, Plenkoviću raste rejting.
Ovo sa Todoricem i Plenkovicem je sve igrokaz. 
Dogadjanja s Agrokorom su igrokaz za stoku sitnog zuba kojoj su oteli privatnu imovinu.
Možda blog sada pise Manjgura ???

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close