Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mario Dragi je najavio da bi ECB mogao početi kupovati državne obveznice, a cijena nafte je pala oko 30%, EU bi u idućoj godini mogla solidno porasti, a burza u EU bi već ovu zimu mogla ponovo do rekordnih razina, a tada će se nešto i na našu burzu preliti….[emo_smijesak]

Mislim da je najgore što se tiče dionica iza nas!
Tko je preživio do sada – taj je na konju. Slijede blistave godine za privatni kapital. Da, mislim čak da će neke dionice vidjeti i novi ATH u roku nekoliko godina . Doduše, to ne znači da će socijalna država slijediti isti put, dapače, očekujem jad i plač i škrgut zubi za običnog čovjeka (desetljeća odlaganja neizbježnog dolazi na naplatu), zapravo sam grozno depresivan što se tiče društva.

Ohoho, pa mislim da imamo rekord. Ukupan promet Crobexa oko 1 milijun 400 000 kuna. Tu negdje je promet na placu na Črnomercu

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Znači krenulo je, debt to equity…

Kapital koji namjerava prikupiti dokapitalizacijom Granolio u cijelosti planira iskoristiti za povrat dijela glavnice kratkoročnog kredita koji je uzeo radi akvizicije mlinarskoga dijela poslovanja Agrokorovih dvaju društava, Belja i PIK-a Vinkovci.

Vaš link …

U trenutku kad je cijena ovih zadnjih obveznica RHMF 3.35%-3.45%, može se očekivati još jako puno sličnih stvari u doglednoj budućnosti. Samo trebati će požuriti [emo_smijesak]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

@VedroNebo, izgleda da smo postali istovremeno [emo_namigusa]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


Mislim da je najgore što se tiče dionica iza nas!
Tko je preživio do sada – taj je na konju. Slijede blistave godine za privatni kapital. Da, mislim čak da će neke dionice vidjeti i novi ATH u roku nekoliko godina . Doduše, to ne znači da će socijalna država slijediti isti put, dapače, očekujem jad i plač i škrgut zubi za običnog čovjeka (desetljeća odlaganja neizbježnog dolazi na naplatu), zapravo sam grozno depresivan što se tiče društva.

Pozdrav Pierre-u, long time no see [emo_palacg]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

Ide prvi IPO. Doduše, jedna lasta ne čini proljeće, ali uskoro vjerojatno ide i drugi. Dvije laste ipak nešto znače. 😀

a da zatvorimo burzu na jedno vrijeme dok ne akumuliramo cash?možda prijedlog da radi 2-3 mj godišnje,jer gubimo vid na gledalici.evo meni se povećala dioptrija.

Ja imam keša ali ne dam ga u ovo značajnije dok se nešto ne pokrene. Tako valjda svi razmišljaju.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Imaš pravo, bolje je kupiti kad roba poskupi.

Kakav IPO?

Nakon odluke Draghija Europa u sprintu + 3% a kod nas više nije nitko na poslu,izgleda

2 mil. kuna za cijeli dan[emo_bijesan]propast ima drugo ime- ZSE

Imamo i trenutni rekord. Ukupni promet Crobexa oko 1 250 000 kuna.
Tolko je danas bio promet kod Baotića u Dubravi

New Report

Close