Okupljanje forumaša Dalmacije

Naslovnica Forum Razno Ležerno… Okupljanje forumaša Dalmacije

ako se počne pregovarat o sastavu ….dr. ko če onda s tobom ???[lol]
znaš šta mislim da …ako ide po principu spusta …ko teži taj brži…..mi smo svjetski prvaci !!


ako se počne pregovarat o sastavu ….dr. ko če onda s tobom ???[lol]
znaš šta mislim da …ako ide po principu spusta …ko teži taj brži…..mi smo svjetski prvaci !!

Octopuse …. ima tu istine ….[lol] [lol] [lol]

Da samo znas koliko smo mi ljeni u našem brodu …. mi smo sigurno zadnji ….. [lol][lol][lol]
Ali imamo skrivenih aduta ….. ako nam dosadi …da se pravite važni ……
……. pa stavimo vesla na jezike ….. naš brod glisira ……
onda nemate ni najmanju šansu ……. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

da ne nosim kameru onda ako ćemo glisirat……



ako se počne pregovarat o sastavu ….dr. ko če onda s tobom ???[lol]
znaš šta mislim da …ako ide po principu spusta …ko teži taj brži…..mi smo svjetski prvaci !!

Octopuse …. ima tu istine ….[lol] [lol] [lol]

Da samo znas koliko smo mi ljeni u našem brodu …. mi smo sigurno zadnji ….. [lol][lol][lol]
Ali imamo skrivenih aduta ….. ako nam dosadi …da se pravite važni ……
……. pa stavimo vesla na jezike ….. naš brod glisira ……
onda nemate ni najmanju šansu ……. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]

pa Njetto je kod nas tako da neznam dal imate šanse i kod te discipline [lol]
moraš to izmiksat ….svi su mi sladki al brod bez jedne žene….

Pa Octopus pazi što želiš jer kažu da žena na brodu donosi nesreču [rolleyes]…tako da…

[emo_cool]


Pa Octopus pazi što želiš jer kažu da žena na brodu donosi nesreču [rolleyes]…tako da…

Samo na brodu??? [lol]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Pa ja se nadam da i na brodu ne [smiley] a da vam inace donosimo zabavu , veselje i ljubav [cool]

[emo_cool]


Pa ja se nadam da i na brodu ne [smiley] a da vam inace donosimo zabavu , veselje i ljubav [cool]

Naravno, Mateja. Zamisli mene na brodu sa 3 prelijepe žene………. [wink] jedina nesreća koja mi se može desiti je da Svojnov uspije nagovoriti jednu od vas da pređe u njegov brod [cry] ali se nadam da mu to neće uspjeti [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Sad smo izgleda svi ovisni o pregovaračkim sposobnostima kapetana i do kraja nečemo znati ko če sa kime na brod…jedino sigurno je da če bit veselo [proud]

[emo_cool]

Veselo će sigurno biti [thumbsup] a sa kap. Drchipom je jako teško pregovarati (naročito oko hrane i pića) problem je samo što su mu žene tek na 3. mjestu [sad]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Veselo će sigurno biti [thumbsup] a sa kap. Drchipom je jako teško pregovarati (naročito oko hrane i pića) problem je samo što su mu žene tek na 3. mjestu [sad]

Onda čemo poradit malo na tome, da promijeni mišljenje…pa znaš da smo žene sposobne za te stvari [wink]

[emo_cool]


Veselo će sigurno biti [thumbsup] a sa kap. Drchipom je jako teško pregovarati (naročito oko hrane i pića) problem je samo što su mu žene tek na 3. mjestu [sad]

Znaš ti onu "Koga su zmije ujedale i gušterice se boji" [lol]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close