MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo je odblokiralo i čekaju 2 po 100 naloga na 1689 i iznad 1700.
Ako se sve to pomete evo nas do 2000 vrlo brzo.

opala!

A sad tobogan[cry]

špekulacije, špekulacije, mal likvidnost i lako se njome igrati[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


špekulacije, špekulacije, mal likvidnost i lako se njome igrati[bye]

bilo je ispod 1000, nedavno,
mogao si i ti – ko ti kriv ako nisi.
sada je 1600[smiley]


valentine: ” špekulacije, špekulacije, mal likvidnost i lako se njome igrati[bye] ” [color=blue]bilo je ispod 1000, nedavno, mogao si i ti – ko ti kriv ako nisi. sada je 1600[/color][smiley]

[thumbsup]

PBZ INVESTOR - nikad vise!


špekulacije, špekulacije, mal likvidnost i lako se njome igrati[bye]

bez brige, neces kupiti jeftino. a da li je bila spekulacija ili ne, vidjet cemo vrlo, vrlo skoro [wink]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

odeeee Mlinarkooo. kaj je negdje objavljena kakva vijest?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Nisam kupio ne brini, bez obzira na sve ja bih bio jako oprezan s kupnjom, čak i da je istina to što pričate, i ako je g. Todorić kupio neće dati cijenu veću nego što ja mislim. Ionako, ponavljam, na današnjoj cijeni Mlinar je iznimno precijenjen[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nisam kupio ne brini, bez obzira na sve ja bih bio jako oprezan s kupnjom, čak i da je istina to što pričate, i ako je g. Todorić kupio neće dati cijenu veću nego što ja mislim. Ionako, ponavljam, na današnjoj cijeni Mlinar je iznimno precijenjen[bye]

Toda ce dati cijenu koju mora dati. ni kunu vise. to je sasvim sigurno. ali kad objavi ponudu po 1.500 kn, kaj mislis da ce cijena pasti ispod 1.800?

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

ovi u jutarnjem listu su razvalili finu naslovnicu kakva nas poskupljenja ocekuju,
i onda to jos fino razvukli na str. 2 i 3…
a sto je najgore prava buducnost s cijenama hrane bi mogla biti i puno gora…
rast cijena kruha, tjestenine itd. od, kako pisu, 25, 46 i sl. %
a proteklih godinu dana je raslo i puno vise…
u svakom slucaju, fokus na ovu (i sl. dionice) ce ostati i nakon sljedeceg tjedna [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


Toda ce dati cijenu koju mora dati. ni kunu vise. to je sasvim sigurno. ali kad objavi ponudu po 1.500 kn, kaj mislis da ce cijena pasti ispod 1.800?

Sumnjam, ali reci ijedan argument zašto se cijena drži ovako visoko, nema ga.

Koji su fundamenti na ovim razinama?

Sjeti se Belja, puno očekivanja, a onda ponor, nije Agrokor tako sjajan kao što izgleda,velika mašinerija, puno troškova, ljudi se samo tako zapošljavaju…
[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Koliko ja znam cijela burza je bila crvena i pred ponorom…


Koliko ja znam cijela burza je bila crvena i pred ponorom…

Padale su sve, ali najviše one koje nemaju nikakvih fundamentalnih opravdanja, uključujući i Mlinar, i onda umjesto da se opamete opet pumpanje.[bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


valentine: ” Nisam kupio ne brini, bez obzira na sve ja bih bio jako oprezan s kupnjom, čak i da je istina to što pričate, i ako je g. Todorić kupio neće dati cijenu veću nego što ja mislim. Ionako, ponavljam, na današnjoj cijeni Mlinar je iznimno precijenjen[bye] ” Toda ce dati cijenu koju mora dati. ni kunu vise. to je sasvim sigurno. ali kad objavi ponudu po 1.500 kn, kaj mislis da ce cijena pasti ispod 1.800?

kad je Agrokor objavio ponudu za preuzimanje Tiska trzisna cijena je bila 650,00 kn i u roku nekoliko dana je otišla na 1310 kn!!! a ponuda Agrokora za otkup je glasila na 432,56!!!
omjer trzne mlinara u 5 mjesecu i ponudene za otkup ce biti tu negdje…
a kad se objavi ponuda za preuzimanje na 1400 kn, po gornjem slucaju na trzistu bi trebali imati nevjerojatnu cijenu od 4200 kn!!!
[pray][pray][pray]
mozda za neke nije komparativno, ali ja vidim slicnosti…

mkovacev:

Koliko ja znam cijela burza je bila crvena i pred ponorom…

Padale su sve, ali najviše one koje nemaju nikakvih fundamentalnih opravdanja, uključujući i Mlinar, i onda umjesto da se opamete opet pumpanje.[bye]

pa ne kuzis ti nista. bolje se ti ostavi corava posla i stavi lovu u fond. manje ce ti stete oni fond manageri napraviti.

kaj ti jos uvijek nije jasno zasto ce cijena u ponudi biti cca. 1.500 kn. pa kolege su ti objasnile.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close