MLNR (Mlinar d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MLNR (Mlinar d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li moguće da je zapelo na 94% dionica kod Škoje??
Nitko više već neko vrijeme ne prodaje po 637. Kuda dalje, i što Škojo uopče želi??

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

i mene zanima zasto je baš sada zapelo na 94% a treba mu tako malo,nešto se ipak mutilo čini mi se do sada,ali neznam,mozda grijesim

je li netko zna nešto suvislo o mlinaru???
je li moguće da mu je P/E nekih 2 ili su to neki namješteni izvještaji

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

izgleda da nitko ništa nezna,a ja bum čekal sa ovim svojim dionicama mlinara do kraja kraja kraja.ne dam ih po ovoj cijeni pa makar sve propale

Sretan Božić svim Mlinarima :))

što je ovo sa Mlinarovim dionicama neka mi netko kaže tko se razumje, imam 23 dionice od tate pa da me pita dali će ako ovako nastavi imati nula kuna na kraju od te 23 dionice, hvala

znači više nije otkupna 637 kuna nego 550 kn???

i ja sam budala najveća, ne otkupljuje više nitko iz mlinara dionice, vjerovatno čeka skojo da bude na burzi oko 3000 dionica kolko mu fali pa bi onda otkupio sve odjednom i ovi drugi bi onda najgore prosli, ali šta je tu je, ja svojih sada 75 dionica nedam za sada ispod 1500 kuna, lijep pozdrav svima ako vas ima

kao što vidim počelo je opet trgovanje dionicom Mlinar, ljudi koji imate dionicu ne prodajite po ovoj cijeni 212 kuna ili 550, ne bum te se obogatili a Škojo hoće, tako da ništa ispod 1300 ne dolazi u obzir, svima sve najbolje

ako je za vrijeme todorića gdje ga nigdje nije bilo vrijedio 1400 kuna a sada kada se ovako raširio i napredovao onda bi i dionica trebala isto veća biti a ne deset puta manja, ove sitne prodaje i kupnje su Škojino i njegovih ljudi maslo.

A sto ti mislis da je Skojo vlasnik toga?

kakav skojo, pa to je todoricevo, to znaju i price na grani!!!

pa pekara kruno, škojo franjo, sve je to isto MLINAR

nisam u dionici ali kruzimo okolo. ne znam je li ve cpostano, ako je sori, ako nije – lijepa pregledna analiza za bolje investicijske odluke

http://www.banka.hr/komentari-i-analize/mlinar-prevelik-za-domace-trziste

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

pozdrav ima li dobra dusa da mi objasni sto ovo konkretno znaci http://www.zse.hr/default.aspx?id=54031

New Report

Close