MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kao što rekoh….rijetki su hrabri za magmicu..[emo_smijesak][emo_novac][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

gdje sindikat udje ,,tu se prasi sve u 16..dioki,magma…koja je sljedeca…cik pogodi i pozicioniraj se ..[emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Možda se gospon Fižulić uključio u kupnju. Ipak njemu ŽIVOT ovisi o magmi pa mu je cilj malo napumpati ne?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

jučer na vrijeme kupio po[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_smijesak]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@ZMAJKI
gdje sindikat udje ,,tu se prasi sve u 16..dioki,magma…koja je sljedeca…cik pogodi i pozicioniraj se ..

———————————————-

O zmajki ti i ovdje??

Slijedeća je OPTE danas tokom dana ,a u jutro ponovno dioki.

[emo_namigusa][emo_cool]

lakost@ out..70%od jucer hvala lijepo ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

i ja isto out….

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Nikad skroz aut ali sam opet na bidu. Nema, ovo ovako ide svaki dan, dionica u fokusu barem do 5 kn.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Čestitam svima koji su se iskipali jer je jasno da se ovdje igra ona opasna burzovna igrica “teorija zadnje budale” (kojoj ostaju u rukama bezvrijedni papiri)

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Čestitam svima koji su se iskipali jer je jasno da se ovdje igra ona opasna burzovna igrica "teorija zadnje budale" (kojoj ostaju u rukama bezvrijedni papiri)

Ovi komentari tipa “znam ja da je to vlakić, pametan sam momak” su mi najbolji. Sve znaju, ali nikako da svoje znanje unovče. [emo_smijeh]


fokusu barem do 5 kn.
kad pocnu ovakvi komentari vrijeme je za bjezaniju..cim dalje ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kako je nestao nalog za kupnju 15 000 komada na 2.69 kn. [emo_smijeh]

New Report

Close