MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ufff, trebo sam i ja zamjenit dug za dionice ;), spasio bih sigurno magmu sa tih više od pola milje kn :))


nedjeljko, kako si ti na kraju prošao, jesi li uspio išta od svojih potraživanja naplatit?

nešpto ser ipak događa…
blokada…

Idemo MAGMA!

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

+22,97 lijepo izgleda


Idemo MAGMA!

A gdje da ide???U stecaj???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Auuuu, već se vide nalozi na 5 kuna, bit će ovdje profitabilno za sve koji su ušli ispod 2 kune.


Auuuu, već se vide nalozi na 5 kuna, bit će ovdje profitabilno za sve koji su ušli ispod 2 kune.

Što čekate možete i sad ući do 2kn vam je na raspolaganju preko 30000,00kom pa profitirajte i vi

opet se djeca igraju sa stečajušom…kad ponovo opeku prstiće bit će opet cike do neba i suza u okicama

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Nema stečja, kao što već rekoh prije.

Hong kong je riješenje….

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

samo malo decki i cure
nadam se da ovo nije zbog jutrosnjih naloga na kupnji
vidim da se potrcalo kupovati
zelim reci da nemam nikakvu informaciju, htio sam kupiti cisto kockarski onih 10 000 + 1000 komada, na 0,73 i 0,75.
znam da nije obicaj ovako pisati, ali eto…ne zelim da nam se dogodi kao kad je ingra otisla preko 12.
nekima bi to odgovaralo, ali mnogi bi ispusili
kako god vam ovo izgledalo, jednostavno sam morao reci

ako ste sigurni u ono sto radite…samo naprijed i sretno

AUUUUU, što je banda bijesna i dijeli 10 jedinica po nicku, a trebali ste znat da će presušit po 0,75.



Auuuu, već se vide nalozi na 5 kuna, bit će ovdje profitabilno za sve koji su ušli ispod 2 kune.

Što čekate možete i sad ući do 2kn vam je na raspolaganju preko 30000,00kom pa profitirajte i vi
[/quote]

Dušebrižniče ja sam ušao na 0,7-0,75, ja već mogu prodat sa +25%.

New Report

Close