MGMA (Magma d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska MGMA (Magma d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa to je već godinu dana. niste pratili ništa a opet se javljate sa zluradim komentarima. uopće ne shvaćate što stečaj magme znači za naše mirovine…ja ću imati i stranu mirovinu, a vi? što ćete vi pod stare dane? tada će vam tih par stotina kuna mjesečno više dobro doći…ali , vama je bitnije da drugima ide loše nego da svima bude dobro. eto – to je profil nekih forumaša. neka i ja propadnem, ali dao bog da ovaj drugi propadne još više…smiješni ste. pa kao da je itko ovdje ulagao velike novce….

Zamislite si malo o tim fondovima. Kada sam ja i meni slicni koji kao poluamateri ulazemo na burzi skuzili sto se tamo dogada, a oni su isli u dokapitalizaciju na 57.

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Tko kupuje dionice propale firme???


Tko kupuje dionice propale firme???

onaj tko misli da je pametniji od tržišta…a takvi su bili jako "pametni" kad su pred stečaj kupovali ZDNK, DKVS…. pa su sad opet jako pametni dok ne popuše opet


Tko kupuje dionice propale firme???

numizmatičari

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Nije neka panika

a kakvu ti paniku očekuješ pri cijeni od 0,9 kn?!?!? [lol]
pa jasno je da je sve ošlo dođavola i da spasa nema što god da napraviš

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Da nije goranko taj numizmaticar,da se nebi odjednom pronašli rješenje


Tko kupuje dionice propale firme???

U pravilu to su novopeceni dionicari koji ne znaju kako su prosle slicne price tipa Zdenka, Djakovstina, Transadria i sl.
Takve dionicare ces prepoznati po tome sto su se relativno nedavno registrirali na forum i imaju potrebu da svaki dan napisu po 5-6 postova.

Inace ocekujem skoro delistanje kako to vec pravila ZSE predvidjaju. Vjerujem da ce se naci neka dobra dusa, mozda kolega delboy koji je tako potkovan u regulatorno-pravnim pitanjima, da vam pojasni taj postupak.



Tko kupuje dionice propale firme???

U pravilu to su novopeceni dionicari koji ne znaju kako su prosle slicne price tipa Zdenka, Djakovstina, Transadria i sl.
Takve dionicare ces prepoznati po tome sto su se relativno nedavno registrirali na forum i imaju potrebu da svaki dan napisu po 5-6 postova.

Inace ocekujem skoro delistanje kako to vec pravila ZSE predvidjaju. Vjerujem da ce se naci neka dobra dusa, mozda kolega delboy koji je tako potkovan u regulatorno-pravnim pitanjima, da vam pojasni taj postupak.
[/quote]

A što ako dođe do prisilne nagodbe – u pripremi je.
A nije nikome u interesu da se nešto što ima tržišnu prođu jednostanvo likvidira.
I da svi izgube puno više nego što je to potrebno,

… uopće ne shvaćate što stečaj magme znači za naše mirovine…

doista, što nestanak magme znaci za moju mirovinu??? NISTA!

ispada da je magma jednako vrijedila 2007 koliko vrijedi i danas. to što su neki bili voljni platiti 2007 malo više nego što su neki drugi voljni platiti danas, e to je vec neka druga prica (a bojim se da ce i ovi koji kupuju danas po 1-2kn ostati kratkih rukava…)

fizulic vam je prodao truli krumpir. prevario vas je. uvalio vam je mućak. ljutite se na njega a ne na onog koji tvrdi da je mućak, mućak!

************
o penziji kao takvoj

odavno sam shvatio, zapravo od pocetka svog radnog vijeka, da se ne mogu osloniti na "državnu" mirovinu. moja placica je vrlo oduvijek bila malena i bijedna i dokle god drzava misli da njoj može pripasi 65% moje plaće dobit će od mene samo nesto malo vise nego što je minimalac.

ono sto bi trebalo zabrinjavati svakog mlađeg radnika danas su cinjenice koje nemaju veze s "magmama" i drugim stupom ocenito.
problem penzija ce tek nastupiti za radnike koji danas imaju od 20 do 40 godina. zivotni vijek se zadnjih godina znacajno produljuje, a radni ne. magma oupce nije problem!

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


… uopće ne shvaćate što stečaj magme znači za naše mirovine…

doista, što nestanak magme znaci za moju mirovinu??? NISTA!

ispada da je magma jednako vrijedila 2007 koliko vrijedi i danas. to što su neki bili voljni platiti 2007 malo više nego što su neki drugi voljni platiti danas, e to je vec neka druga prica (a bojim se da ce i ovi koji kupuju danas po 1-2kn ostati kratkih rukava…)

fizulic vam je prodao truli krumpir. prevario vas je. uvalio vam je mućak. ljutite se na njega a ne na onog koji tvrdi da je mućak, mućak!

************
o penziji kao takvoj

odavno sam shvatio, zapravo od pocetka svog radnog vijeka, da se ne mogu osloniti na "državnu" mirovinu. moja placica je vrlo oduvijek bila malena i bijedna i dokle god drzava misli da njoj može pripasi 65% moje plaće dobit će od mene samo nesto malo vise nego što je minimalac.

ono sto bi trebalo zabrinjavati svakog mlađeg radnika danas su cinjenice koje nemaju veze s "magmama" i drugim stupom ocenito.
problem penzija ce tek nastupiti za radnike koji danas imaju od 20 do 40 godina. zivotni vijek se zadnjih godina znacajno produljuje, a radni ne. magma oupce nije problem!

[/quote]

Brutalno ali istinito… [sealed]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Nakon sto stecajna upraviteljica snimi stanje valjda će ZDO odraditi svoj dio posla?

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."- Bob Rock

Banke gube 650 milijuna, koliko MFovi

New Report

Close