LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prosječna je cca 125kn po dionici.

http://zse.hr/default.aspx?id=59942

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ima li šanse da je 122,56

124,79 lipa gore dole.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

I što sada?
Neka podjeli netko tko ima iskustva

Radovi na toliko dugo očekivanoj kanalizaciji na Kili trebali bi početi u rujnu. Naime, kako nas je izvijestio Tiho Barić, vijećnik u GK Mejaši i jedan od inicijatora ovog projekta, nakon provedenog javnog natječaja, izabrane su tvrtke “Lavčević” d.d. i “Brodomerkur” za izvođače radova, koji će, osim gradnje fekalne mreže, uključivati i izgradnju novog vodovoda i javne rasvjete, sve to za cijenu od 17.593.938,92 kune bez PDV-a

Može li mi netko objasnit šta se desilo sa dionicama lvcv ?
Dugo nisam pratija burzu ,pa sam van svih događanja.
Hvala

Dionice LVCV društvo odkupuje po prosječni cjeni zadnjih 3 mjeseci ali pravico prodaje imajo samo dioničari, koji so glasovali protiv povlačenju sa rednog trgovališta na glavnoj skupštini, ako nisi bio na glavni skupštini ove pravice nemaš…Sada mene zanima, kako lako prodajem ove dionice, jer zaista trebam novac u ovom trenutku?

Hvala na odgovoru, oproštavam se na loši hrvaštini, dolazim iz Slovenije 😉

Ako su još uvijek uvrštene na ZSE, onda preko ZSE, ako nisu, onda vam preostaje Njuškalo ili neki oglasnik…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Možete i zvati firmu, možda su zainteresirani za otkup i drugih dionica. Ili netko iz uprave bude htio, ne bi bilo čudno…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

..a do smo svi ..kako da ovaj papiric udamo..

Sjajna vijest za sve vozače iz Splita, pogotovo za stanovnike poprilično zakrčenih Sućidra, Mertojaka i Visoke – tijekom sljedeće godine njihovi kvartovi bit će pojačani s oko 600 novih parkirališnih mjesta, što će mnogima olakšati svakodnevne muke po parkiranju.
Kako doznajemo od Ante Krželja, pročelnika gradskog Ureda za imovinskopravne poslove, izgradnju i geodeziju, uskoro počinje izgradnja novih garaža na spomenutim mjestima, a ukupna vrijednost projekta iznosi oko 18 milijuna kuna. Tvrtka “Lavčević” sa svojim firmama kćerima izabrana je za izvođača radova na Sućidru i Mertojaku, a ujedno se i obavezala napraviti projekt, te ishoditi sve potrebne dozvole.

..I kakva korist nama of toga,kolega..

a kolega,kud se Vama žuri,kad niste prodali u listopadu 2007 kad su bile najveće ne treba Vam biti problem čekati još neko vrijeme.važno je da se radi i da se ima posla a dalje ćemo vidjeti.zvala sam upravu al nisu zainteresirani za kupnju dionica.pozdrav

..alo ekipa jeli mi netko moze objasnit odakle lvcv d.d oko 6 500novih komada dionica ..Jesu li to ove sta im je ekipa dala po 124 kn.ili sta se kvragu desava ovdje..

Da, to je to

New Report

Close