LVCV (Lavčević d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LVCV (Lavčević d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zna li se nešto novog ?

..reka bi nam pok.spajić..pušing rođo..

Godišnje izvješće

Tko li im je proda gotovo 6 000 dionica ?

Sad sam primijetio da su najveće pozicije ovdje i na montmontaži prebačene na skrbničii račun, zna li tko o čemu je riječ? Priprema za prodaju?

..jb..ga, a mi smo delistani,,pa kako tako dalje,kad ćemo mi na zelenu granu..

..pozz..da li mi netko može potvrditi da ovi hotel u centru zadra za dogus grupu radi lvcv..

Molim savjet kako najlakse prodat sicu koju imam u portfelju


Molim savjet kako najlakse prodat sicu kojum imam u portfelju

Mozda najlakse preko HITA OTC-a. Samo je pitanje cijene. Mozes ponuditi i tu na forumu. Ili u nekom oglasniku. Ili nazovi u firmu, možda sadašnji vlasnici ili uprava želi kupiti…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Za 50kn ću ti i ja kupiti bez da pogledam uopće detaljnije.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Smještajna građevina na HVU izvodi Lavčević

Zadar-Ulica Nikole Tesle, na kojoj će se izgraditi 232 stana u četiri korpusa. Izvođač radova je Lavčević

ZADAR- Na prostoru nekadašnje Prigorke počela je gradnja novog Trgovačkog centra Kaufland – Sinjoretovo. Radove izvodi Lavčević

Započela je gradnja trgovačkog centra SPAR na kraju mjesta Bibinje uz Marinu Dalmacija, a napreduju radovi i na još jednom prodajnom centru lanca Kaufland
Radove gradi građevinska tvrtka Lavčević, koja paralelno izvodi radove i na trgovačkom centru Kaufland u Sinjoretovu.
Novi dom za duhovne vježbe građen je prema UPU Vepric, investitor je Splitsko-makarska nadbiskupija, radove izvodi tvrtka Lavčević Split, a riječ je o rekonstrukciji-dogradnji, nadogradnji postojeće stambene građevine i promjeni namjene u objekt sa smještajnim kapacitetima

lvcv

Pozdrav,
Jeli nekome sjela ova dividenda ?


Pozdrav,
Jeli nekome sjela ova dividenda ?

Nije

Još nije ni održana skupština koja bi trebala izglasati prijedlog, tako da …
A ka’će?
Datum održavanja skupštine bit će objavljen u NN i na stranicama sudskog registra…transparentno 🙂

New Report

Close