LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@funky
Nema nikakav info, zadnji put kad sam zvao ( ima tome..) postupakje bio u obradi..

Vaš link

Kaže Dujmić: "Slika govori više od riječi – zar ne?"

Mislim da sad (ako mi se nekad dogodi) ako dođem u 5 ujutro kući malo vesel mogu probati sa istim izgovorom: Kriv je Sanader :)))

🙂

jadan Dujmić …. u borbi s vjetrenjačama

pa nitko mu ne osporava pravo da Opatija dobije dionice, al 24,nešto a ne 25%+1 dionica

malo su pohlepni bili (opet Sanader kriv) iako su im rekli što ih čeka (HANFA) oni su slušali Šukija (opet Sanader kriv, ha ha) i eto sad jadnom Dujmiću same vjetrenjače oko glave zuje

možda jadan čovjek i nije kriv (iako je i on digao ruku za pohlepu – a ko nebi, kom se nebi svidjelo dobit više nego ima pravo – još kad to Ivo blagoslovi)

možda i ima neki mali dioničar koji je imao neku povlaštenu informaciju (nek ga odmah kazne) al sam siguran da 99% nas supatnika ništa nismo znali

i ako je netko kriv za ovu situaciju onda su to političari i njihove odluke na silu a ne mali dioničari i njihove investicije u dionicu LRHa

a što se tiče teško nadoknadive štete tu sam ja a vjerujem i mnogi od Vas u puno težoj situaciji od Opatije pa molim Ustavni sud da me zaštiti od politike i političara i unaprijed mu se zahvaljujem [pray]

Bilo bi mu bolje da štedi nego da troši na pamflete……

Koje povlastene informacije? Pa i sada možete progooglati taj period, pisalo se po novinama od jeseni 2006 o sporazumu i da se dogovora nagodba LRH-Opatija. Neda mi se sad tražiti podatke ali znam da je crobex u tom peridu narastao i par postotka više nego dionica LRH, tako da ove tvrdnje su u najmanju ruku smiješne, ali budući da je na osnovu njih išao i prijavljivao male dioničare DORHU i USKOKU nebi rekao da su smiješne nego vrlo zločeste. Do kuda može političar otići samo da bi se opravdao i sačuvao poziciju..

Hvala na ispravku, možda da uzmemo glasnogovornika udruge. Imam dojam da me mnogi ne razumiju

😉

mogu ja biti to glasnogovornik

jako sam lijep i naočito pijesnički raspoložen

i sve po zakonu

Meni se sviđa ova ideja 101 za glasnogovornika ..
ako ih on ne zbuni, nitko to onda ni nemoze … [lol] [lol]

lijepo mu je to sročeno, da ne pratim slučaj (da nisam dioničar) i da sam u državi gdje političari poštuju zakone svoje zemlje, još bi mu i povjerovao

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Vaš link

Kaže Dujmić: "Slika govori više od riječi – zar ne?"

Mislim da sad (ako mi se nekad dogodi) ako dođem u 5 ujutro kući malo vesel mogu probati sa istim izgovorom: Kriv je Sanader :)))

🙂

Dujmiću, nije 6.000 već 6.263,28 kn.

P.S. Baš me zanima ocjena za ovaj post.

Kolega "ashrak", jel to Vaša pisana presuda?

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ne, to je zapisnik s objave, pisani otpravak će kroz koji tjedan. I presuda nije moja.

Kao što vidite imamo i drugu presudu!!

Mogu se sad opet iz Opatije praviti ludi da ništa ne znaju i da čekaju pismeno obrazloženje jer za tuženika nitko nije došao na objavu !?!

Ali prema mojim saznanjima Opatija je primila i pisanu odluku za prvu presudu.
Sad mogu polako isčitati koliko su im argumenti bili krivi i koliko su pogriješili što su krenuli ovim putem pokušavajući izigrati male dioničare, umjesto da su baš oni stali u zaštitu malih dioničara i zajedno sa nama tražili da se ovaj problem riješi u nagodbi države sa SNHO.

Nadam se da će sad netko u Opatiji konačno shvatiti da ulaganje žabe na presudu samo odgađa neminovno, a da to odgađanje košta jako puno.

Po onome kako sam ja zbrajao za spor gdje je VPS oko 100.000 kn dosuđeni troškovi će biti preko 20.000 kuna no u tom sporu je blio nekih 5-6 ročišta, ali pomnožite koliko je to kod nekog tko ima 150 dionica i VPS je 1 mil!

Da rezimiramo ono bitno:

1. Sud je prihvatio traženu cijenu od 6263,28 (novi zakon – čl.16.6. a to je prosijek koji je bio prvo tromjesječje nakon nastanka obveze budući da Opatija nije objavila ponudu Zakon ide u korist malih dioničara i uzima se najveci tromjesečni prosijek i nakon nastanka obveze) U nekim drugim postupcima tražena je manja cijena i sud će u tim slučajevima presuditi po manjoj cijeni
2. Sud je prihvatio i traženu kamatu ( u ovoj presudi tražena je od 2.2.2011, ali u drugim slučajevima prihvatio je druge tražene datume tj. zauzeo je stav da tužitelj ima pravo na kamatu od trenutka nastanka obveze.)

Molim Vas da se sad ne uhvatimo nekih dubokih pravnih rasprava, pogotovo ne ovdje na forumu.. Nismo dovoljno stručni i nema potrebe da unosimo zabunu, nedoumice i pitanja raspravite sa odvjetnikom ili pošaljite mail na Udrugu

Čestitam dioničarima i njihovim odvjetnicima koji su uspjeli u postupcima!!

Ovdje nekolicina kolega ocito nema pametnija posla pa pisu presude u vlastitom aranzmanu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close