LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo izgleda da ide na 1500kn…ima kakvih novosti u odnosu ostoja lrh?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

ovo može na 1500, isto kao što i ina može na 1600


Rončebić dobio nepravomoćno 4 godine za cca 10 milja, ovdje su u pitanju milijarde pa se nadam da bude ova vijest poticajno djelovala na institucije sustava. [thumbsup]

bez obzira na jacin dogovor sa ostojom nije to još gotova stvar ako želimo ostoju malo pogurat u razmišljanju(visine ponude) trebamo udruženo napasti sporazum jer je štetan za državu
neka dokažu da nije.
njega bi volio vidjet na rončevićevom mjestu više nego da ponudu 6k,mirnije bi spavao
a nije to tako nemoguće samo se treba udružit i "pokrenut" u sklopu udruge ili bez nje.
mi možemo izgubit ponudu a on bi mogao ležati puno duže od rončevića, pa ako ima "jaja"
nek i dalje blefira

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ovo će biti donica sa najvećim rastom, ali izgleda ne u ovoj godini…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com


ovo izgleda da ide na 1500kn…ima kakvih novosti u odnosu ostoja lrh?

Vjerojatno i hoće ako se trakavica oduži ali za sada sigurno ne. Netko ima hitni iskrcaj (meni nepoznati razlozi) ali ako što vidiš ne ide ispod 2100.

Mirovinski fondovi se kurče da bi kupovali INU po 3000 kn a ovo im nije zanimljivo iako ponuda neće ići ispod 2250.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


ovo može na 1500, isto kao što i ina može na 1600


Mirovinski fondovi se kurče da bi kupovali INU po 3000 kn a ovo im nije zanimljivo iako ponuda neće ići ispod 2250.

Danima imamo ozbiljnije količine na asku do 2200 kn i nitko neće, dok se kupnja poklapa čim postane dvoznamenkasta.
Ne bi se previše čudio da zaronimo.

james1



ovo može na 1500, isto kao što i ina može na 1600


Mirovinski fondovi se kurče da bi kupovali INU po 3000 kn a ovo im nije zanimljivo iako ponuda neće ići ispod 2250.

Danima imamo ozbiljnije količine na asku do 2200 kn i nitko neće, dok se kupnja poklapa čim postane dvoznamenkasta.
Ne bi se previše čudio da zaronimo.

[/quote]
pa ti si deklarirani sn-ovac
ne treba ti ovo


ovo izgleda da ide na 1500kn…ima kakvih novosti u odnosu ostoja lrh?

Lanice,

koliko znam ti živiš na "refulama" ili kako ti to već voliš zvati …
Vidim da priželjkuješ još jednu.
Ajde da vidimo.
😉

kaj je sad makar možemo pisat na forumu
dokle ovo može ići budu se margini opet aktivirali ako padne ispod
2000 a možda bude ipak 6000 mee

Bit će da svi šute i pomalo kupuju? Sad je -10% od onog što je SN holding ponudio, ali neki bi i jeftinije 🙂


Bit će da svi šute i pomalo kupuju? Sad je -10% od onog što je SN holding ponudio, ali neki bi i jeftinije 🙂


tako je kolega, ja bih po 5 kn

samo , uvijek se moras zapitati tko ti prodaje

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close