LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma i ja mislim ko i gradonačelnik
zašto sn nije preuzeo obvezu ako je dug bio oko 1.8milje sve bi bilo čisto
ovako su sve svalili na opatiju a pri tome sad
pritišću upravni sud da donesu odluku u njezino ime


http://liburnija.com/clanak.3589.dujmic-o-lrh-pravna-drzava-i-lokalna-samouprava-na-istoj-su-strani.html

malo opširnije o Dujmićevim biserima na onoj presici…

kaže …kako to da je nama obaveza 6000 kuna , a za snho 2250….. [cry]

pa ima li mu itko od njegovih pravnika objasniti u čemu je kvaka i da ga nitko ne mrzi u Hanfi….?


ma i ja mislim ko i gradonačelnik
zašto sn nije preuzeo obvezu ako je dug bio oko 1.8milje sve bi bilo čisto
ovako su sve svalili na opatiju a pri tome sad
pritišću upravni sud da donesu odluku u njezino ime

http://liburnija.com/clanak.3589.dujmic-o-lrh-pravna-drzava-i-lokalna-samouprava-na-istoj-su-strani.html

malo opširnije o Dujmićevim biserima na onoj presici…

kaže …kako to da je nama obaveza 6000 kuna , a za snho 2250….. [cry]

pa ima li mu itko od njegovih pravnika objasniti u čemu je kvaka i da ga nitko ne mrzi u Hanfi….?

[/quote]

Pa i ja se slažem da je u sporazumu vlada sn trebala biti navedena cijena dionica i da je u okviru tog sporazuma trebalo biti riješeno pitanje opatije na način da je cijena stijecanja od sn-a veća od ponude koju mora dati Opatija i problem bi time bio riješen. No to nije učinjeno. Dujmić je tu trebao najviše stiskati. Ali nije. Sam je za sve kriv. ..On i njegova ekipa nesposobnjakovića. Naravno ni vlada mu nije pomogla, nimalo. Sad želi svoje propuste prebaciti na male dioničare (one sa povlaštenihm informacijama o tekstu zakona o trgovačkim društvima)…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

treba stisnut uskok osovinu granić-ostoja-čo-duvnjak

pa da vidimo ako ministar priča o cifri 1.8 a ono cifra oko 600milja

budem dodao 101

treba pustit ovog sa 1 da ga pokupi dečko stoji cijeli dan

na kupnji

Meni se čini da oni koji uopce znaju za postojanje ZPDD imaju povlastenu informaciju…
Najbolje bi dionicare bilo držati u toru i bez ikakvih informacija i samo ih šišati s vremena na vrijeme


treba stisnut uskok osovinu granić-ostoja-čo-duvnjak

pa da vidimo ako ministar priča o cifri 1.8 a ono cifra oko 600milja

Da je bilo 600 mil bila bi nominala, pomnozimo broj dionica koji su dobili sa 2000 – 2250 ( jer je Hanfa utvrdila nekoliko cijena ali sve su manje od toga)

Ispada nekih 380 mil dakle 20% od tih 1,8 milijardi

No gradonačelnik je tada sutio, ustvari šaptao je sa lobistima, koliko se sjećam netko je ovdje objavio fotke 😉


treba pustit ovog sa 1 da ga pokupi dečko stoji cijeli dan

na kupnji

Prijatelju to ja stojim na braniku domovine za onog tvog drugog prijatelja koji je u banani.
Vidimo se!

Meni nije jasno kako je prošla javna ponuda od snho-a, kad je važeća ponuda od grada Opatije po 6000kn. Po zakonu je ponuda morala ići po 6001kn


Meni nije jasno kako je prošla javna ponuda od snho-a, kad je važeća ponuda od grada Opatije po 6000kn. Po zakonu je ponuda morala ići po 6001kn

Ajde izvadi i citiraj članak po kojem bi to trebalo biti tako, ako nije problem…

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

naravno reći ćete da sam zločest
ali znam način kako opatija može izbjeći objavljivanje ponude za preuzimanje
doduše moglo bi na isti način i belje

Ne boj' te se!


naravno reći ćete da sam zločest
ali znam način kako opatija može izbjeći objavljivanje ponude za preuzimanje
doduše moglo bi na isti način i belje


…pa i izbjegli su…vidite da su ih mali dioničari tužili…

…gosn Master kad dobijete koju od parnica javite se,pa nam se pohvalite…

…ovako,samo vaše navještenje nam ništa ne znači…

baš sam poznat po gubljenju parnica [lol]
a tebe radi neću to ovdje napisat
ali postoji zakonska mogućnost
naravno treba postojati malo dobre volje
svakako treba i nešto para
ali malo

Ne boj' te se!

…pa što imate radi mene ne objavljivati…

…javite se gradonačelniku Opatije,pa za Grad Opatiju imate rješenje…

…a možda i Upravi Belja…

…pa njih tražite honorar,mali…možda vam dadnu…

…ja volim pravna rješenja radit sama…

Volio bih da se očituje kolega POSEJDON…znam da je dobro upoznat sa ovon dionicom,ali ga nema više…zna li ko šta je sa kolegom??????????????

New Report

Close