LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zaboravih k/p u prethodnom postu


MMF stisuno državu oko privatizacije pa se možda i stvarno ovdje nešto riješi.

ima 100% istine u toj tvrdnji…vrijeme je da nešto pokrenu….neka počnu sa LRH !

Kune nisu problem, kuna nema

zašto je blokada na lrh?

Opaaaa!
Vaš link

he, he vidio sam i ja rješenje hanfe. čekamo ponedjeljak. prva cijena blizu 6.000 [thumbsup]



Danas je sjednica UO HFP-a pa moždaje i odluka o nagodbi na dnevnom redu.

—izgleda da su neke info procurile [proud]
[/quote]
—-ipak je procurilo [proud]

Kune nisu problem, kuna nema

Gospodo , izgleda da je to ono što čekamo.
Pozdrav

Jos da vidimo sto ce odlucit.

A da je procurilo van je bilo vise nego ocito kad su se neki dan poceli povlacit nalozi s prodaje.

A pazi majstora sto dijeli jedinice. Zavist.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Bravo za strpljive,jos nam ostaje da vidimo da li će nagodba biti u skladu sa pozitivnim zakonskim propisima RH.

Jel ima negdje izravan prijenos sjednice HFP?, Ovako sam zadnji put isčekivao meč Hrvatska-USA u Barceloni.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

kako netko ima inside informaciju, još jučer je cijena skočila, a mene nije pomelo jer sam bio par kn visoko, danas sam otišao još višlje i ode i ovo, no opet nisam pometen za 5kn. Ako ovo sada ne bude riješeno onda treba kazniti hanfu i sve radi špekulacija

Hvala ku*cu. Kratko i jasno. Sve ispod nominale bila bi još jedna pljačka. Baš me zanima ponedjeljak.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pozdrav iz Tunisa!

Ovaj puta idemo do kraja!

P.S.
Profesore .. ožeži !


Hvala ku*cu. Kratko i jasno. Sve ispod nominale bila bi još jedna pljačka. Baš me zanima ponedjeljak.

Sve ispod nominala puta dva minus 410 kuna bi bila pljačka!

Šteta što su nam delboya iskljkučili, siguran sam da bi imao što za reći…
kapa dolje!
[thumbsup]

New Report

Close