LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko zeli "akumulirati", izgleda da mu je sada izuzetna prilika.
Čini se da se mnogi zele riješiti "ovog blaga" po ovim cijenama…..

Što je sad?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

gotovi smo samo nas nebo sapasiti može i niša više i ništa više
mišo ma to se neko priprema za ponudu od 2000 milje izgleda da je iz upravnog suda
procurila informacija kaj ćemo sad joj daj neku optimističnu od 5995

@101

Kolega, ako ste vi dioničar LRH, a pretpostavljam da jeste, mislim da ovakvim katastrofičnim izjavama samo plašite male i neuke ulagače…..ali tko zna, možda vam je to i cilj….? [rolleyes]

eh kolega najgore je očekivati brzu zaradu u mjesec dana. Da se nagodba uskoro očekivala i cijna bi bila znatno veća i onda bi kukali kako su neki dobro zaradili. Nagodba će svakako biti, samo ja ni ne razmišljam o tome prije jeseni

a kaj da plašim ulazio sam na 6000 i branio margine na 1360
za ovo moraš imati srce a najgore kaj nisam prodal niti jdenu dioncu
od 2005

ma gdije je sad hanfa

kOLEGA 101 na ovoj burzi nema kruha za dugoročne investitore, uzeti svoj burek i bježati…

Kune nisu problem, kuna nema

a neka informacija je 19hot 12 vila 1 kampić 3 rest upravna zg
cijena prava sitnica samo tko se krije iza hpb to je ključna informacija
i dalje je pitanje dana

kolega pa onda pričekajte još neko vrijeme ako vam nije stiska sa novcem. ovo će sigurno dosta rasti, a u slučaju da se kretkoročno cijena spusti, spremite nešto za još malo dokupa. Ja sam jedan dio prodao na razinama 2200-2300, a sa drugim sam unutra i ne mislim to prodavati,već lagani dokup ako cijena sklizne na 1700-1800

Ako se ovaj iz skrbničkog odlučio riješiti svog paketa, bojim se da FF više neće biti tako mali…

kako ne, pa 86% drže prva 3

ne mreš bolivit..kuha se kuha (Podravka juha?)-na prodaji ispod 2100 stotine komada (hm, zašto samo dnevni nalozi), ali nitko ne želi lupiti po bidu..nakon 16 h 138/280, vs minutu prije 269/659…jako zanimljivo.

Igrači igraju igru, treba biti strpljiv.
Usput budi rečeno, zaposlenici lrh jedva čekaju razješenje situacije, broj zaposlenih nikada nije bio niži i njima je već svega preko glave. Svi se nadaju snho-u.

Kamelija, simbol Opatije!

Mislim da je na kraju krajeva dobro da smo napokon dobili jačeg prodavača, jer je trgovanje u zadnje vrijeme bilo povuci-potegni…..
Čini mi se, pak, da ni njemu nije svejedno na koliko će se istovariti…..posebno kad je danas ustvrdio da kupaca neće usfaliti…..

New Report

Close