LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

halo bubani!
ajde tu jedinicu pošalji na adresu: Neubergerjeva 30, 1000 Ljubljana

ne sekiraj se jurexx, meni su čak davali jedinice na kupnji/prodaji kad sam ljudima davao pregled prvih 10 naloga…bolesnika je bilo i uvijek će ih bit…nekako sam počeo biti optimista što se LRH tiče, u svakom slučaju dobivamo, bitno da se ova sapunica završi…nadam se da sdp-ov prijedlog neće proći, čim više kombinacija bolje za nas


ne sekiraj se jurexx, meni su čak davali jedinice na kupnji/prodaji kad sam ljudima davao pregled prvih 10 naloga…bolesnika je bilo i uvijek će ih bit…nekako sam počeo biti optimista što se LRH tiče, u svakom slučaju dobivamo, bitno da se ova sapunica završi…nadam se da sdp-ov prijedlog neće proći, čim više kombinacija bolje za nas

ispričavam se na upadu
molim te bi li malo bolje objasnio koji je sdp-ov prijedlog i zašto je loš?



ne sekiraj se jurexx, meni su čak davali jedinice na kupnji/prodaji kad sam ljudima davao pregled prvih 10 naloga…bolesnika je bilo i uvijek će ih bit…nekako sam počeo biti optimista što se LRH tiče, u svakom slučaju dobivamo, bitno da se ova sapunica završi…nadam se da sdp-ov prijedlog neće proći, čim više kombinacija bolje za nas

ispričavam se na upadu
molim te bi li malo bolje objasnio koji je sdp-ov prijedlog i zašto je loš?

[/quote]
ne moraš se ispričavat…prijedlog o izuzimanju gradova i općina od davanja javne ponude…ako se ne ukine, postoji mogućnost tužbe od strane dioničara…ako obveza ostane, a prisiljeni potencijalnim tužbama, možda dogovore davanje ponude sa Ostojom, možda…ma ima na desetke kombinacija i naših želja…vidjet ćemo


ne sekiraj se jurexx, meni su čak davali jedinice na kupnji/prodaji kad sam ljudima davao pregled prvih 10 naloga…bolesnika je bilo i uvijek će ih bit…nekako sam počeo biti optimista što se LRH tiče, u svakom slučaju dobivamo, bitno da se ova sapunica završi…nadam se da sdp-ov prijedlog neće proći, čim više kombinacija bolje za nas

Ja mislim da je bolesnik samo jedan! Zna on na koga ja mislim….
Uf…ovo sam rekao u maniri najboljeg udbaša … baš sam postao zločest…sorry ali morao sam se izraziti…
[pray] 5800

…, kakav je scenarij ako i Osoja završi u istražnome?

Vaš link

molim komentare

Znao kada treba ući u HDZ

Polančeca su u Upravi Podravke u početku doživljavali kao čovjeka Darka Ostoje. Upravo je Ostoja bio taj koji je inzistirao na Polančecovu ulasku u Upravu s obrazloženjem “kako će on riješiti kriminal”. Polančec se i za cijelo vrijeme koalicijske vlasti oslanjao na Ostoju, mahera hrvatske kuponske privatizacije, kojem je, pričalo se u menadžerskim krugovima, redovito prijavljivao kompanijske nepodopštine. Iz njegove “kuhinje”, ističu u Podravki, na kraju su se izrodile i kaznene prijave protiv dijela Podravkinih i Belupovih menadžera koji su bili osumnjičeni za protuzakonitu nabavu strateških sirovina za lijekove i Vegetu. Prvotni deal Ostojina Dom fonda i države oko opatijskih Liburnia Riviera Hotela pripisivao se Polančecovoj potrebi da kao potpredsjednik Vlade vrati Ostoji “uslugu”. No Polančec tih dana priča kako mu je aferu pokušao smjestiti Andrija Hebrang koji se nakon oporavka od bolesti poželio opet vratiti na potpredsjedničku funkciju u Vladi.


Znao kada treba ući u HDZ

Polančeca su u Upravi Podravke u početku doživljavali kao čovjeka Darka Ostoje. Upravo je Ostoja bio taj koji je inzistirao na Polančecovu ulasku u Upravu s obrazloženjem “kako će on riješiti kriminal”. Polančec se i za cijelo vrijeme koalicijske vlasti oslanjao na Ostoju, mahera hrvatske kuponske privatizacije, kojem je, pričalo se u menadžerskim krugovima, redovito prijavljivao kompanijske nepodopštine. Iz njegove “kuhinje”, ističu u Podravki, na kraju su se izrodile i kaznene prijave protiv dijela Podravkinih i Belupovih menadžera koji su bili osumnjičeni za protuzakonitu nabavu strateških sirovina za lijekove i Vegetu. Prvotni deal Ostojina Dom fonda i države oko opatijskih Liburnia Riviera Hotela pripisivao se Polančecovoj potrebi da kao potpredsjednik Vlade vrati Ostoji “uslugu”. No Polančec tih dana priča kako mu je aferu pokušao smjestiti Andrija Hebrang koji se nakon oporavka od bolesti poželio opet vratiti na potpredsjedničku funkciju u Vladi.

opaaaa….polančec i ostoja? sve mi se čini da od nagodbe neće biti ništa, moglo bi biti jako opasno pokušati progurati ovako nešto sad kad je polančec upravo završio iza rešetaka

Ma naravno, sad će lrh odmah na 1000kn.
Samo što nije.
[rolleyes]

A sudeći po kuljama čini se da je ukeširanih ovdje ko’u priči.

momak, drugi put nemoj samo podcrtat nego i boldaj i po mogućnosti da sve blinka…ovako ćeš postići slab efekat


Ma naravno, sad će lrh odmah na 1000kn.
Samo što nije.
[rolleyes]

A sudeći po kuljama čini se da je ukeširanih ovdje ko’u priči.

Samo neka dolaze, imat će ko kupit [tongue]

Only God, Muammar and Libya!


…, kakav je scenarij ako i Osoja završi u istražnome?

Vaš link

molim komentare

Jedan od scenarija je taj da TS u Rijeci odluči da LRH pripada SNHO, a što potvrđuje i određena arbitraža.

P.S. Ne vodi se spor Ostoja – HFP, već se vodi spor SNHO – HFP. Ostoja je samo jedan od većih dioničara.

Only God, Muammar and Libya!



…, kakav je scenarij ako i Osoja završi u istražnome?

Vaš link

molim komentare

Jedan od scenarija je taj da TS u Rijeci odluči da LRH pripada SNHO, a što potvrđuje i određena arbitraža.

P.S. Ne vodi se spor Ostoja – HFP, već se vodi spor SNHO – HFP. Ostoja je samo jedan od većih dioničara.
[/quote]

Tako je…ako nekim čudom ne bude nagodbe, to će državu jako skupo stajati a SN Holding će opet izvrsno proći. Valjda će forumaši konačno shvatiti i da SN Holing i Ostoja nisu sinonimi – gore su im dobro objasnio da se spor vodi na razini SNHO-HFP


Ne vodi se spor Ostoja – HFP, već se vodi spor SNHO – HFP. Ostoja je samo jedan od većih dioničara.

Koliko bahatosti u tvojim postovima, a ne znaš osnovne stvari o kompaniji čiji si dioničar godinama: Ostoja nije samo jedan od većih dioničara nego je i predsjednik Uprave SNHO-a, dakle osoba koja je u ime SNHO-a trebala potpisati nagodbu s državom, a što je sada, nakon otkrivanja njegovih veza s uhapšenim i pritvorenim Polančecom, više nego upitno jer Vlada sad i na hladno puše.
Pa što misliš, zašto Bajić mjesecima odbija dati suglasnost na nacrt sporazuma?! [bye]



Ne vodi se spor Ostoja – HFP, već se vodi spor SNHO – HFP. Ostoja je samo jedan od većih dioničara.

Koliko bahatosti u tvojim postovima, a ne znaš osnovne stvari o kompaniji čiji si dioničar godinama: Ostoja nije samo jedan od većih dioničara nego je i predsjednik Uprave SNHO-a, dakle osoba koja je u ime SNHO-a trebala potpisati nagodbu s državom, a što je sada, nakon otkrivanja njegovih veza s uhapšenim i pritvorenim Polančecom, više nego upitno jer Vlada sad i na hladno puše.
Pa što misliš, zašto Bajić mjesecima odbija dati suglasnost na nacrt sporazuma?! [bye]
[/quote]

Predsjednici uprave se mjenjanju. Država je dužna SN Holdingu a ne Ostoji. O kakvim ti to mjesecima pričaš?

New Report

Close