LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@101: Pa valjda ćeš pričekat još 28.4.2009 u LRH (i SNHO)?

the profa 30.1.2009:
ukratko….na jučerašnjem ročištu je odvetnik Tin Dolički (zastupnik SN-a) rekao da su pregovori o mirnom rješenju cjelokupnih odnosa između SN-a i HFP-a, odnosno države, u tijeku te je zatražio odgodu ročišta do završetka tih pregovora. Zamjenik županijskog državnog odvjetnika koji zastupa HFP je rekao da se i on ne protivi odgodi ročišta.
Any way novo ročište je zakazano za 28. travanja.

101 , vicevi ti dobro idu (Maistra) . Izpričaj nam još takvih !
Treba čekati još koju godinu ili dvije ( čim počne ulaganja ) !!!

e moj ecox da ti imaš gladnu dicu doma
pa dobro da znaš nije maistra već korf
a za dvi godine ko živ ko bogat valja mi dici
omogućit vakultet i da znaš nisam više 101 već 110

101 , stvarno imaš smisao za crni humor !

kao prvo, maistra je puno jača firma od liburnije trenutno. no mi ovdje kupujemo budućnost a ona je na strani LRH. no TA govori da ćemo morati pasti i zato ne žurim s dokupom jer bit će LRH i za jeftinije pare. ove godine od turizma neće biti puno kruha pa stoga niti ovamo ne treba srljati.

...povijest se ponavlja...

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.264 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. SN HOLDING D.D. 7.618 2,52 Osnovni račun + 20
4. HPB D.D. 1.964 0,65 Skrb. račun
5. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
6. PBZ D.D. 1.375 0,45 Skrb. račun
7. ABANKA D.D. 1.269 0,42 Osnovni račun
8. VABA D.D. BANKA 1.246 0,41 Skrb. račun
9. KD BPD D.O.O. 1.173 0,39 Osnovni račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 1.147 0,38 Skrb. račun
Ukupno: 89,30

Nema ovo smisla više postati.Neka da ponudu kolko po komadu i razlaz

[proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


kao prvo, maistra je puno jača firma od liburnije trenutno. no mi ovdje kupujemo budućnost a ona je na strani LRH. no TA govori da ćemo morati pasti i zato ne žurim s dokupom jer bit će LRH i za jeftinije pare. ove godine od turizma neće biti puno kruha pa stoga niti ovamo ne treba srljati.

Potencijalno nema jače firme od LRH na Hrvatskoj obali. Samo da se makne ova ekipa koja sve blokira već godinama. Sve stagnira zbog politike i nesposobnih ljudi.

Polančec koji se bavio pekmezom, ciklom, krastavcima i slično nam ovdje kroji sudbinu. Strašno.

Ako se Kerumu isplatilo uložit 1 mlrd kuna u jedan hotel u Splitu (Marjan) što bo mi ovdje trebali očekivati? da 15 hotela vrijedi više nego upol manje? To je smješno.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

slažem se s tobom u potpunosti, ali nije još došlo vrijeme za LRH, zapravo, situacija je vrlo vrlo loša jer hoteli su u katastrofalnom stanju, da ne kažem sranju. tu će trebati još puno zaduživanja i godina da se stvari pokrenu na bolje. potencijal je neupitan, ali kao što kažeš – to će doći tek kad počnu poslovati na ekonomskim načelima, bez političkih igrica. meni se uopće ne sviđa činjenica da grad opatija ima 25% dionica. po meni je bolje da su to dali radnicima. pametni bi zadržali, gluplji ili prisiljeni bi prodali i eto ti preduvjeta za pravu privatizaciju. a ona će sigurno doći unutar idućih 5 godina. ali to je dugo…..

...povijest se ponavlja...

Privatizaciju možemo očekivati 2011., a kako će biti izvedena je sasvim nešto drugo.

Zašto kupuje SNH tj.Ostoja? Zato što zna više od nas,svjestan je da ne može vratiti izgubljeno pa kupuje jeftino,razvlači spor i namjerno odgađa nagodbu da bi za par mjeseci proda dvostruko.Kome?Štroku i njegovom engleskom lordu Tayloru koji čekaju završetak spora.Priče o tome da Štrok nema love je istina ali zato ima njegov mecena lord Taylor i engleski fondovi. Njihova misija u Dubrovniku je završena kupili su sve šta su mogli i sad prelaze u Opatiju! Njima je kriza prilika!!!

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

pa ostoja svako malo kupuje LRH. kupovao ga je na 5000, kupuje ga sada, a kupovat će ga možda i na 800. slažem se da će prodati, no pitanje je hoće li doći 2011 do privatizacije ili čak i kasnije. ovo će tek biti prilika, no sada je ovo jako loša opcija budući da ima puno dionica koje mogu donijeti mnogo više, a onda se lako vratiti ovamo. ja svoje ne diram, ali bogme niti ne dokupljujem. čekanje se uvijek isplati, pa makar ulazio po većim cijenama. potencijal pada zbog loše turističke sezone je ogroman.

...povijest se ponavlja...


pa ostoja svako malo kupuje LRH. kupovao ga je na 5000, kupuje ga sada, a kupovat će ga možda i na 800. slažem se da će prodati, no pitanje je hoće li doći 2011 do privatizacije ili čak i kasnije. ovo će tek biti prilika, no sada je ovo jako loša opcija budući da ima puno dionica koje mogu donijeti mnogo više, a onda se lako vratiti ovamo. ja svoje ne diram, ali bogme niti ne dokupljujem. čekanje se uvijek isplati, pa makar ulazio po većim cijenama. potencijal pada zbog loše turističke sezone je ogroman.

sezona za lrh neće biti lošija od prošle

potencijal pada je mizerno mali jer smo skoro na nuli a bez obzira na sve poslovanje je u plusu dakle ne propada

a o vrijednosti nekretnina nećemo ni razgovarati

slažem se jedino da je moguće nešto odigrati sa strane pa se uspijet još na vrijeme vratit [thumbsup]

gazda joza, o nekretninama nećemo – to znamo koliko vrijedi. ja samo govorim o dojmu i trenutku. sezona će biti puno lošija za LRH jer već su sada u padu 20%, a sezona još nije niti počela. znaš i sam da sam dugo unutra i da čekam, ali objektivno gledano nismo na nuli jer kriza se na ovim prostorima tek zahuktava, dok se vani već vidi kraj. to je dobro za iduću sezonu, no za ovu je već prekasno. vjerujem u LRH, ali sve je ovo jako slabašno, posebice kupnja. cijena jednostavno mora dolje, kad više ne može rasti, pa nisu kupci blesavi.

...povijest se ponavlja...


gazda joza, o nekretninama nećemo – to znamo koliko vrijedi. ja samo govorim o dojmu i trenutku. sezona će biti puno lošija za LRH jer već su sada u padu 20%, a sezona još nije niti počela. znaš i sam da sam dugo unutra i da čekam, ali objektivno gledano nismo na nuli jer kriza se na ovim prostorima tek zahuktava, dok se vani već vidi kraj. to je dobro za iduću sezonu, no za ovu je već prekasno. vjerujem u LRH, ali sve je ovo jako slabašno, posebice kupnja. cijena jednostavno mora dolje, kad više ne može rasti, pa nisu kupci blesavi.

Odakle podatak da LRH ima pad od 20% već do sad [shocked] Ovdje ne pričamo o turističkoj sezoni u Hrvata nego isključivo o LRH [angry]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close