LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mda, ali ako Štrok preuzme potraživanja?! i država se nagodi s njim, onda ovaj Upravni sud više nije bitan, ne?!

Upravo tako. [smiley] Imovinski sporovi mogu se riješiti nagodbom i u tom slučaju sud uopće nije bitan.

Tko li se ovo iskrcava?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Tko li se ovo iskrcava?

Ja

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

strok gostovao u otvorenom. na bagino inzistiranje rekao je da je dio price izmedju njega i snho gotov, jer da nije ne bi ni doslo do razgovora izmedju njega i polanceca. sto se tice deala izmedju njega i vlade, ocekuje odgovor od vlade najkasnije u roku od mjesec dana.

jos je dodao da planira potrositi oko 180-200 miliona eura samo za preuredjenje (oko 100 tisuca po sobi).
bago je inzistirao da izbaci cifru koliko bi drzava trebala dobiti u slucaju prodaje, ovaj nije htio odgovorit, a na baginu opasku dali je to 100 miliona ovaj je odmahnuo rukom u stilu "to sigurno"
100 miliona eura / 177256 komada od HFP = 4118 hk (minimum)

two bad....milosh dead

Znači Štrok će otkupit Vladina dugovanja od SNHO za kojih par stotina milijuna eura, pa će onda par stotina milijuna eura dat državi za tu istu stvar, pa će onda još u to uložit par stotina milijuna eura? Bojm se i izračunat koliko je to po dionici.[lol] Šta država ima tu dobivat? Osim jednog spora manje s kojim će se javnost u Opatiji pomirit za razliku od prošlog puta.

Only God, Muammar and Libya!

hm nisam siguran da je g štrok bas tak galantan covek

uz toliku investiiju će i vrijeme amortizacije biti par stoljeća .. pa ne ulaže on da digne LRH na noge nego da zaradi.

Evo da se citiram za datum 05.06.2008.

Pastir, 11.06.2008. u 10:06
LRH
Kupnja
3761.00 4
3760.00 5
3752.00 1
3750.01 4
3750.00 33

Ovčice se naguravaju u tor!
Mašinica je naoštrena…

Stvarno na ovom našem tržištu naivaca više nego igdje. Nabidavaju se sitni igrači da kupe nešto a evo vam danas prilke da čupate po asku i bolje ćete proći nego prije neki dan.
Investiranje treba biti dugoročno a ne borba za neku sitnu razliku u cijeni. Ako ulažete dugoročno, ošišat će vas jednom godišnje i svi zadovoljni: pastiri imaju vune a vi lijepo ošišani preko ljeta. Ovako vas šišaju kad god stignu , i po ljeti i po zimi, pa se više nema šta ni za ošišati, a kad dođe zima, vama hladno.
Ja imam dionice LRH, i za koju godinicu, nek me šiša ko god hoće, jer ću do tada debelo zarasti u vunu, ali sada ne dam nikom da me šiša…

Izgleda da smo mi na burzi davno ošišani prodava ne prodava sve je u ku.. Nafta,hrana,kreditna kriza… pravo je vrime za svjetski rat samo je sad na amerima da smisle razlog pa da krenu.Tako ti je to rat nije u ekonomskom smislu "zlo" on je blagostanje a onda kad sve potaracaju kreću investicije banke daju kredite,narod piva da nam živi rad,ekonomska krivulja leti u nebo i tako sljedečih 50 godina do novog rata!Daj bože da do toga ne dođe ali…

Drugarice i drugovi ne cveta cveće ni u naše preduzeće

svaka čast bagi kako zna izvuci iz čovjeka razne info
padne njemu na pamet samo tako da malo prošnjufa za sagu o lrh iako je tema sasvim 100-ta
mislim da je bajs svojim kimanjem glave pametne velike dao do znanja da je deal pri kraju tako da zelim srecu svim dionicarima a posebno prijatelju posejdonu i baracudi
nadam se da cete nas pozvati na pice u opatiju

Postanite Eu-robovi

ČELNICI SINDIKATA ISTRE I KVARNERA NA KONFERENCIJI ZA NOVINARE
Vlasnik LRH treba biti hotelijer

OPATIJA – SIK-u je prihvatljiva opcija ulaska u vlasničku strukturu svakog tko ima viziju daljnjeg povećanja stalno zaposlenih radnika i cjelogodišnjeg poslovanja, pa bio to i gospodin Štrok. Bilo bi dobro da vlasnik bude hotelijer jer je onda i njegov pristup drugačiji, a ako gospodin Štrok preuzme većinski paket vjerujemo da je njegova …

http://www.novilist.hr

Only God, Muammar and Libya!

Gdje su nestali američki Hrvati, samo su zasmrdili i ništa, ili…?

Mislim da bi se u igre oko Liburnije mogli uključiti i mnogo ozbiljniji igrači od Štroka i onog frajera iz Hotela Dubrovnik. Hotel lav je već prodan fondu iz Dubai-a za 140 milijuna eura, a taj fond raspolaže sa vrlo velikim sredstvima i ne pitaju za cijenu. Možda je i njima Liburnija na nišanu.

Nedavno je u Hrvatsku došao i jedan engleski private equity fond koji želi ulagati u elitni turizam, jedna renomirana savjetnička firma im već priprema teren. Dakle i oni bi mogli biti u igri.

Sve u svemu, mislim da nam dolaze zanimljivi dani na Liburniji

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

imamo novog igraca u top 10

bolje oni nego nekakav nas kvazi fond

two bad....milosh dead

Prospectus izišao iz top 10!
Dobra vijest!
Oni su ušli prošle godine u 5 mj. na cijeni oko 5500 kn i to sa 2500 komada,pa kada nastane frka na tržištu,onda prodaju,pa poslje opet malo kupuju i tako stalno.Užas!
Oni su jedni od glavnih "kočnica" što cijena nije išla gore.
Dosta je bilo rasprodaje.
Možda nečemo odmah puno gore,ali cijena će biti sigurna stabilnija i neće biti podložna večim korekcijama.

New Report

Close