LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


[


Nema smisla postati članak iz 2006, ispadate druker, a to za ovu dionicu nije potrebno.
[/quote]

ja se iskreno ispricavam zbog ovoga. ukucao sam u trazilicu sastanak polancec-strok u nadi da cu nac friske vjesti i izbacilo mi je taj clanak. od datuma sam samo vidio broj 4. pa sm mislio da je to od jucer. jos jednom isprike za dezinformiranje i molim moderatora da izbrise taj post.

znas ono vidio sam ono sto sam zelio vidit [embarass]

two bad....milosh dead

ispod 8000-9000 kuna nema smisla ovaj dragulj prodati. barem ću ja tako napraviti, ali to sam vam govorio i prije par godina…neki su poslušali i uzimali po 7000 kuna, a pametni po 3000 kad sam počeo pisati o ovom dragulju hrvatskih burzi…

...povijest se ponavlja...

evo neko stavio 2 komada na prodaju po 3830. ajmo sad guranje ispod njega da vas bolje pomete [angry]

two bad....milosh dead

Dugo je trajao…. u ovom padu se ako ništa drugo lijepo dionica lijepo očistila od drhtavih ručica 🙂
ko je hoće mora lupiti po kupnji

Baš gledam nalozi na prodaji na 3830 stoje gore ravno minutu i odmah se izvrše. Mislim da će krdo krenuti kad krene neki veći ukrcaj … do onda …
pozdrav strpljivima 🙂

bas mi se svidio text u seebiz-u u vezi hrvatskog hoteljerstva, posebno ovaj podatak

QUOTE
Cijena za koju bi trebao platiti hotele Brela, Tučepi, Zlatni Rat je dvostruka knjigovodstvena vrijednost’, naglasio je Kovačić.
UNQUOTE

ja svoje LRH dionice odmah dajem po toj cijeni (ali uz revalorizirani BV naravno)

evo i link
Vaš link

two bad....milosh dead

Koji su ovo glumci na LRH, stavili na 3 750,00 preko 100 kom. na prodaju,
pa ocekivli da ce se rulja prestrasiti, smijesno i jadno, prosla mikica ta
vremena.
Sada se nalog s prodaje povukao, svasta.

And God says let there be light and be light, and it was good...

di je nsetao onaj na prodaji sa 100 i nesto komada po 374x. nije se valjda prestrasio da bi fakat mogao to i prodati [lol]

two bad....milosh dead

nestao je i onaj sa par komada po 3900. dajte ljudi odlucite se ako cete prodati ili ne. taman sam otrcao doma po lovu a ono nema vise naloga. [smiley]

two bad....milosh dead

je li bio onaj sastanak prošli tjedan, Polančec-Štrok…….ili su i oni otišli na prvenstvo…?


je li bio onaj sastanak prošli tjedan, Polančec-Štrok…….ili su i oni otišli na prvenstvo…?

ja nisam nista cuo

two bad....milosh dead


je li bio onaj sastanak prošli tjedan, Polančec-Štrok…….ili su i oni otišli na prvenstvo…?

Očito nitko od vas ne čita novine. U jutrošnjem Jutarnjem piše da je sastanak održan i da je bio pozitivan. Slijedi nastavak pregovora u kojemu će dogovarati kako bi Štrok preuzeo hotele jer je od Ostoje već preuzeo potraživanja.
Nadam se da će ovaj put i platiti preuzimanje!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



je li bio onaj sastanak prošli tjedan, Polančec-Štrok…….ili su i oni otišli na prvenstvo…?

Očito nitko od vas ne čita novine. U jutrošnjem Jutarnjem piše da je sastanak održan i da je bio pozitivan. Slijedi nastavak pregovora u kojemu će dogovarati kako bi Štrok preuzeo hotele jer je od Ostoje već preuzeo potraživanja.
Nadam se da će ovaj put i platiti preuzimanje!
[/quote]

Ima li neki link na taj članak ? Dva tjedna su svakodnevno nešto objavljivali , a sada kada je najpotrebnije za očuvati cijenu na dostignutoj razini , nema ničega i prepušteni smo korekciji u paketu sa ostalima.

A opet u poslovnom piše da će Liburnija čekati još najmanije godinu dana na red na upravnom sudu i da se ni jedna zainteresirana strana ništa ne bune zbog toga.Eto tako svašta piše,papir sve podnosi i još se dobro proda.Ne vjerujte štampi pogotovo žutoj.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

"Odvjetnik Tin Dolički, koji zastupa SN Holding u sporu protiv države, tvrdi da je nekoliko puta Upravnom sudu pisao požurnice. S druge strane, glavnogovornica tog suda navodi u business.hr-u da to nitko od suda u konkretnom predmetu nije tražio. Dolički štoviše tvrdi da su tražili i usmenu javnu raspravu, no kaže da to sud izbjegava. Navodno se nikad nije presudilo na temelju usmene javne rasprave iako to zakon dozvoljava. Za ovaj slučaj, čini se, transparentnost predstavlja elementarnu nepogodu. "
http://www.poslovni.hr/82300.aspx
[lol]

Mda, ali ako Štrok preuzme potraživanja?! i država se nagodi s njim, onda ovaj Upravni sud više nije bitan, ne?!

Only God, Muammar and Libya!

New Report

Close