LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

45 KOMADA PO 3.100,00….Taman kad mislim da smo tik do 3.500kn:(

Najbolje ponude [ LRH-R-A ] Kupnja Cijena
35 2.951,00
5 2.950,00
10 2.941,00
3 2.920,00
1 2.911,02
3 2.911,01
1 2.905,10
5 2.800,00
4 2.703,98
10 2.703,78
Cijena Prodaja
3.000,00 4
3.199,00 7
3.200,00 14
3.300,00 5
3.360,00 5
3.398,00 3
3.399,00 3
3.400,00 5
3.424,00 5
3.449,99 5

[smiley]

Only God, Muammar and Libya!

Kao što sam i predvidio prije neki dan, izgleda da Prospectus opet kreće u kupnju.

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun
2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun
3. KD BPD D.O.O. 2.492 0,82 Osnovni račun
4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.000 0,66 Skrb. račun
5. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun
6. HPB D.D. 1.694 0,56 Skrb. račun
7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 1.450 0,48 Skrb. račun + 50
9. ABANKA D.D. 1.380 0,46 Osnovni račun
10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.231 0,41 Skrb. račun
Ukupno:


Prospectus je prodao 77 kom. Međutim, u zadnje vrijeme im je malo krenulo. Zadnjih nekoliko dana ostvarili su plus skoro 10%. Ako ovako nastave ne vidim razloga za daljnju prodaju, prije za kupnju. Malo je ovako perspektivnih dionica na HR tržištu.

Izvješće

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/LRH-fin2008-1Q-NotREV-N-HR.xls

Only God, Muammar and Libya!

Uskrs je ove godine upao u 1.kvartal pa je malo popravio prodaju. Gubitak je porastao sa 15,3 na 16,9 mio kn, a Uprava kaže “Ostvareni gubitak u promatranom razdoblju manji je u odnosu na planirani gubitak.”
Očito su postavili superambiciozne ciljeve za 2008.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Da li je neko upoznat zašto se ništa ne radi sa Hotelom Ičići? Hotel na vrhunskoj lokaciji trune i propada iz godine u godinu. Sada nosi čak 2*

Vidim da i za ovu sezonu nije učinjeno baš ništa da se to barem malo dovede u red. Evo što se može dobiti sa takvim objektom i uslugom i to u srcu sezone:

Cijena već od: (polupansion!)
– 27,00 EUR po osobi dnevno u dvokrevetnoj sobi (01.06.-05.07.)
– 30,00 EUR po osobi dnevno u dvokrevetnoj sobi (05.07. – 02.08. / 23.08.-31.08.)
– 36,00 EUR po osobi dnevno u dvokrevetnoj sobi (02.08.-23.08.)

http://www.liburnia.hr/ponuda.do?uid=247&lang=hr

Sramota.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Da li je neko upoznat zašto se ništa ne radi sa Hotelom Ičići? Hotel na vrhunskoj lokaciji trune i propada iz godine u godinu. Sada nosi čak 2*

Vidim da i za ovu sezonu nije učinjeno baš ništa da se to barem malo dovede u red. Evo što se može dobiti sa takvim objektom i uslugom i to u srcu sezone:

Cijena već od: (polupansion!)
– 27,00 EUR po osobi dnevno u dvokrevetnoj sobi (01.06.-05.07.)
– 30,00 EUR po osobi dnevno u dvokrevetnoj sobi (05.07. – 02.08. / 23.08.-31.08.)
– 36,00 EUR po osobi dnevno u dvokrevetnoj sobi (02.08.-23.08.)

http://www.liburnia.hr/ponuda.do?uid=247〈=hr

Sramota.

ma da, sramota ziva
kladim se da je i u Rumunjskoj na Crnom moru skuplje


Da li je neko upoznat zašto se ništa ne radi sa Hotelom Ičići? Hotel na vrhunskoj lokaciji trune i propada iz godine u godinu. Sada nosi čak 2* …..

Motel Ičići nije više u vlasništvu LRH, ima već par godina.

Ciji je Hotel ICICI??[shocked]


K-PAX: ” Da li je neko upoznat zašto se ništa ne radi sa Hotelom Ičići? Hotel na vrhunskoj lokaciji trune i propada iz godine u godinu. Sada nosi čak 2* ….. ” Motel Ičići nije više u vlasništvu LRH, ima već par godina

kako nije???
http://www.liburnia.hr/hotel.do?uid=7&lang=hr

baš gledam na njihovim stranicama 15 hotela i auto kamp…koliko tu ima prostora za napredak, ma boli glava, prekrasna arhitektura…hotel Ambasador i vila Ambasador kompletno obnovljeni, u svibnju počinje sa radom obnovljeni hotel Marina, hotel Kvarner kreće sa obnovom na jesen…ako je istina da je za splitski hotel Lav nuđeno, odnosno da je prodan za 160 milijuna eura, pa kolika je tek vrijednost LRH…da treba još puno rada i pameti u glavi, treba, ali priča se pomalo razvija, možda presporo za moj ukus, ali uvjeren sam u lijepu budućnost naše LRH

Pluto:

K-PAX: ” Da li je neko upoznat zašto se ništa ne radi sa Hotelom Ičići? Hotel na vrhunskoj lokaciji trune i propada iz godine u godinu. Sada nosi čak 2* ….. ” Motel Ičići nije više u vlasništvu LRH, ima već par godina”

kako nije???
http://www.liburnia.hr/hotel.do?uid=7〈=hr

baš gledam na njihovim stranicama 15 hotela i auto kamp…koliko tu ima prostora za napredak, ma boli glava, prekrasna arhitektura…hotel Ambasador i vila Ambasador kompletno obnovljeni, u svibnju počinje sa radom obnovljeni hotel Marina, hotel Kvarner kreće sa obnovom na jesen…ako je istina da je za splitski hotel Lav nuđeno, odnosno da je prodan za 160 milijuna eura, pa kolika je tek vrijednost LRH…da treba još puno rada i pameti u glavi, treba, ali priča se pomalo razvija, možda presporo za moj ukus, ali uvjeren sam u lijepu budućnost naše LRH

ja sam baš malo prosurfao po web site-u Liburnije i moram priznati da većina hotela izgleda impresivno. Ne sviđaju mi se baš ovi moderniji, ali ovi klasični su do jaja. A lokacije su bez iznimke najbolje moguće. Tko u ovome ne vidi potencijal je slijep.

Excuses are like asses - everybody's got one and they all stink!

Nekretnine u Opatiji i okolici užasno su narasle i naravno samim time i cijene hotela…npr. jedna vila Munz u Ičićima ponuđena je za 11 mil eura a da ne pričamo kolika je vrijednost tih hotela u Opatiji…
Ne zaboravimo da Liburnija ima autokamp Medveja gdje su se izgradili novi bungalovi sve se više naseljava to područje kao i Moščenička Draga. Todorić je kupio u Medveji prije par godina prekrasnu vilu tik uz more gdje je dolazi helikopterom, par “faca” se isto naselilo u Medveju i sve se više gradi….

Duboko se nadam da će se ispuniti stoljetni san o povezivanju priobalja s gorjem, liburnijska rivijera bi se povezala sa žičarom do parka prirode Učka. Radi se o projektu za kojeg se vjeruje da bi turizmu bio vrlo koristan i da bi podigao kvalitetu i sadržajnost turustičkih usluga. Na zadnjoj sjednici u Opatiji i Lovranu bila je tema o potpisivanju ugovora o konzorciju izgradnji žičare prema Učki.
[wink]

Nažalost problem u ovoj Opatiji jest, što su gosti samo “hokejaši” ( starci sa palicama ) dosta im je jedan obrok dnevno i litra vode. Noćni život u Opatiji ne postoji kao i popratni sadržaji uz betonske plaže jer nisu mnoge stvari rješene po pitanju vlasništva to će se sigurno kroz par godina rješiti i da će Opatija procvjetati ponovno i ostatu sjaju kakvom je bila.

Ulazak međunarodne hotelske grupacije “Marriott” također će se dignuti sadržaji a i ono što je najbitnije da će počet konačno dolaziti kvalitetniji gosti koji će se zadržati i potrošiti u Opatiji.

Eto, toliko zasada. [thumbsup]

www.savezbezimena.com


Kao što sam i predvidio prije neki dan, izgleda da Prospectus opet kreće u kupnju. 1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 177.256 58,57 Osnovni račun 2. NOVA LIBURNIJA D.O.O. 75.661 25,00 Osnovni račun 3. KD BPD D.O.O. 2.492 0,82 Osnovni račun 4. PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 2.000 0,66 Skrb. račun 5. PBZ D.D. 1.700 0,56 Osnovni račun 6. HPB D.D. 1.694 0,56 Skrb. račun 7. CROATIA OSIGURANJE D.D. 1.530 0,51 Zast. račun 8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./PROSPECTUS JUGOISTOČNA EUROPA OIF S JAVNOM PONUDOM 1.450 0,48 Skrb. račun + 50 9. ABANKA D.D. 1.380 0,46 Osnovni račun 10. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 1.231 0,41 Skrb. račun Ukupno: vorda: ” Prospectus je prodao 77 kom. Međutim, u zadnje vrijeme im je malo krenulo. Zadnjih nekoliko dana ostvarili su plus skoro 10%. Ako ovako nastave ne vidim razloga za daljnju prodaju, prije za kupnju. Malo je ovako perspektivnih dionica na HR tržištu. ”

pojačali za još 50 kom sad su na 1500 kom
HPB simbolično da pretekne PBZ – 1701kom

Hrvatska bilježi dvoznamekasti rast turističkog prometa

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=94a81b81-ae52-4e25-9fb2-f898a2e110cf

[thumbsup]

www.savezbezimena.com


Ciji je Hotel ICICI??[shocked]

Ako želi netko da se istovari evo šanse.Ponuda vrijedi dok se ne predomislim.[rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close