LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz TOP10 nitko ne prodaje vec par dana. Znaci da se prodavaci polako smanjuju i da ce se uskoro do kraja rasprodati.

A onda kad vise ne bude ovih naloga, onda ce se to odraziti i na cijeni.

Najbolje ponude [ LRH-R-A ]
Cijena Prodaja
4.998,99 4
4.999,00 4
5.000,00 64
5.090,00 5
5.100,00 44

Bas kako kaze avax10 ne preostaje nista drugo vec kad se ima malo kesa kupit koj komad i smanjit prosjek ulaza.

Mea parvitas.


Ja čekam revalorizaciju imovine, pa privatizaciju, a onda ćemo vidjeti gdje će biti cijena LRH. Trenutno niske cijene koristim za dokup po par komada kad imam keša viška.


Bas kako kaze avax10 ne preostaje nista drugo vec kad se ima malo kesa kupit koj komad i smanjit prosjek ulaza.

Sve je u ovim postovima rečeno. [thumbsup]
Neki love skupe dionice u nadi da će biti još skuplje, a drugi skupljaju one jeftine i strpljivo čekaju njenu realnu vrijednost.
No frks za LRH. [thumbsup]

La vita e bella!

Nema zime za lrh čitam već tjednima, a gle gdje je sad. A kad je O’stoja prodavao po 6000-7000 kupovalo se kao da je džabe.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Nema zime za lrh čitam već tjednima, a gle gdje je sad. A kad je O’stoja prodavao po 6000-7000 kupovalo se kao da je džabe.

Sve je točno što si napisao.

Već tjednima i mjesecima čitamo da nema frks za LRH jer je to bila istina i onda i sada.
(Na ovim cijenama naročito).
A po meni, LRH i na 6.000 kunića je plaćanje dionice u pola cijene.

Samo treba imati širu perspektivu da bi se to vidjelo.
[thumbsup]

La vita e bella!


Nema zime za lrh čitam već tjednima, a gle gdje je sad. A kad je O’stoja prodavao po 6000-7000 kupovalo se kao da je džabe.

Daj šuti molim te, pišeš hvalospjeve o SNHO-u, a od prijašnjih 370 kn sad se strmoglavio na 240 i čekamo već mjesecima da se pokrene.

Ignore: KressoM, delux

moguće je da se sada pojave veće količine na prodaji s obzirom da mirovinci mogu kupovati i ovu dionicu (ispravite me ako griješim)

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Dobro pitanje:jel mogu mirovinci unutra?Zna li tko?

zeko_ma:

moguće je da se sada pojave veće količine na prodaji s obzirom da mirovinci mogu kupovati i ovu dionicu (ispravite me ako griješim)

He-he!

Veću količinu na prodaji će po tome popratiti i veća količina na kupnji, zar ne kolega? [wink][smiley]

nadam se… he-he-he
[pray]

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


the profa: ” Nema zime za lrh čitam već tjednima, a gle gdje je sad. A kad je O’stoja prodavao po 6000-7000 kupovalo se kao da je džabe. ” Daj šuti molim te, pišeš hvalospjeve o SNHO-u, a od prijašnjih 370 kn sad se strmoglavio na 240 i čekamo već mjesecima da se pokrene.

Ne pišem hvalospjeve, već činjenice. Na ovoj temi sam se načitao hvalospjeva.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

činjenica je da je lrh bila ove godine 7000 kn, a sada je 4850 kao što je snho bio 370, a sada je 250…
činjenica je da je to pad u oba slućaja veći od 30%
činjenica je da su obadvije dionice pušiona.


činjenica je da je lrh bila ove godine 7000 kn, a sada je 4850 kao što je snho bio 370, a sada je 250… činjenica je da je to pad u oba slućaja veći od 30% činjenica je da su obadvije dionice pušiona.

Ovdje fali riječ “trenutno”. Vratit će se one na stare staze slave. [wink]

Ignore: KressoM, delux


Vratit će se one na stare staze slave. [wink]

[thumbsup][thumbsup] uskoro kolega

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

New Report

Close