LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kao sto sam najavio, mogu se slati prijave za javnu ponudu…
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:3601999265872::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:444P2H,10,6704

LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d. – JAVNA PONUDA ZA PREUZIMANJE
14.10.2019
14.10.2019. godine u informacijski sustav SKDD-a upisana je i otvorena javna ponuda za preuzimanje društva LIBURNIA RIVIERA HOTELI d.d., Opatija, OIB 15573308024 (LRH-I).

– Ponuditelj je GITONE Adriatic d.o.o., Zagreb, Hektorovićeva ulica 2, OIB 43333263089
– Ponuditelj djeluje zajednički sa sljedećim osobama:
• HOLSTER Privatstiftung, Austrija, Beč, Am Modenapark 13/9, OIB: 24052724688
• Gitone Beteiligungsverwaltungs GmbH, Austrija, Beč, Am Modenapark 13/9, OIB: 19308592522
• Gitone Adriatic B.V., Nizozemska, Amsterdam, Prins Hendriklaan 28, broj iz registra: 000043403344
• Gitone Kvarner B.V., Nizozemska, Amsterdam, Prins Hendriklaan 28, OIB: 61556373029
• GITONE Kvarner d.o.o., Zagreb, Hektorovićeva ulica 2, OIB: 52808107140
– Ponuda za otplaćene dionice oznake LRH-R-A upisana je pod brojem preuzimanja 23796
– Ponuditelj snosi troškove ovjere potpisa dioničara na KA-POP nalogu
– Ponuđena cijena za dionice iznosi 4.761,17 HRK.
– Tekst ponude za preuzimanje objavljen je u Narodnim novinama br. 97/19 od 11.10.2019. i na stranicama Zagrebačke burze d.d. 9.10.2019.
Ponuda za preuzimanje traje 28 dana od dana kasnije objave. Ako posljednji dan roka pada u subotu, nedjelju, državni blagdan ili u neki drugi dan kada SKDD ne radi, rok istječe istekom prvog sljedećeg radnog dana.


Imam dionice na pbz investoru, da li moram s njima sta napravit? I kako?
Ili samo ovjeriti potpis i poslati s ponudom?
[/quote]
Odregistrirati dionicu i staviti na slobodnu poziciju.
tada prema vec napisanom se javite na javnu ponudu (imate moj post od prije).

kolege,
na kućnu adresu će nam doći ponuda na imaoca dionice ili imaoce dionica, zar ne?
I onda se ovjerava kod javnog bilježnika i šalje u Skdd ili nosi osobno u Heinzlovu, zar ne?
Hvala


kolege,
na kućnu adresu će nam doći ponuda na imaoca dionice ili imaoce dionica, zar ne?
I onda se ovjerava kod javnog bilježnika i šalje u Skdd ili nosi osobno u Heinzlovu, zar ne?
Hvala

Plus odregistrirati dionica kaj su kolege napomenule jos i to je to.


kolege,
na kućnu adresu će nam doći ponuda na imaoca dionice ili imaoce dionica, zar ne?
I onda se ovjerava kod javnog bilježnika i šalje u Skdd ili nosi osobno u Heinzlovu, zar ne?
Hvala

Trebalo bi stići na kućnu adresu .
Samo provjerite svoje podatke (Adresu) u SKDD-u da ne bude nisam znao. 🙂

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

@Funky
Zašto se ne mogu javiti na javnu ponudu putem sustava “Moj e-račun” – bilo bi mi logično…

Sto se događa sa inicijativom?

Pa nije se valjda raspala prije nego je krenula?

Gledam trgovanje u zadnjoj minuti prije 15:55 i vidio netko ovlas dodao prvo stotinjak komada na bid, a onda jos 300 kom na 4680…..

Bacim pogled na stanje na mojedionice i imam sto za vidjeti…..

Matko, ova ti je dobra , ali zaboravio si off shore.

Pa odakle uopće znate da oni kupuju. Skrbnički u Croatia banci je prodao, pa se pojavio ovaj račun. Dakle, tek će se vidjeti da li oni kupuju.

Ja takodjer mislim da će AZ izaći svim količinama u ponudi.

Ja mislim da to kupuje netko tko ide na sigurnu zaradu do 4761

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ekšli može se i odraditi preko PBZ aplikacije, AFAIK.

Zapravo ti se to tako čini da sam odrađuješ, al ti to tete u pozadini odrađuju ipak, ti samo preko aplikacije šalješ zahtjev da ti to odrade.

Pozdrav ljudi,

Da li postoji netko tko misli zadržati dionice u očekivanju bolje ponude u budućnosti.
Imam neznatne količine ove dionice tako da mi rizik s financijske strane nije velik ako ne bih prihvatio ovu ponudu.
Ali ne mogu procijeniti da li se može očekivati tako neka priča, slična kao na Pevecu…?
Prilično jasno su dali do znanja da ih ne zanima ZSE, ali ako žele osjetno pojačat postotak morat će vjerojatno malo više odriješit kesu?

Pa eto, zanima me da li ima još netko tko razmišlja u tom smjeru?


Pozdrav ljudi,

Da li postoji netko tko misli zadržati dionice u očekivanju bolje ponude u budućnosti.
Imam neznatne količine ove dionice tako da mi rizik s financijske strane nije velik ako ne bih prihvatio ovu ponudu.
Ali ne mogu procijeniti da li se može očekivati tako neka priča, slična kao na Pevecu…?
Prilično jasno su dali do znanja da ih ne zanima ZSE, ali ako žele osjetno pojačat postotak morat će vjerojatno malo više odriješit kesu?

Pa eto, zanima me da li ima još netko tko razmišlja u tom smjeru?

Ja ću čekati. Isto nemem puno ali i da imam isto b i razmišljao. Grad ima 25 plus jednu i mislim da je to dobar osigurač. Da imam love dokupio bi i čekao par godina

Što mislite kako će se fondovi ponašati, hoće li prodati? I jel se Nova Liburnija službeno izjasnila jel prodaje ili ostaje?


Što mislite kako će se fondovi ponašati, hoće li prodati? I jel se Nova Liburnija službeno izjasnila jel prodaje ili ostaje?

Ja mislim da neće

New Report

Close