LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OK , ako me bas nitko ne voli . Ima puno toga . EUROB.AT , X , AMZN , TSLA , WFC , JNS , WMIH , SBLK , NUGT , MON , CYBR , YRCW , TK , UGAZ , RUSS , YANG + UVXY .

Filozofiju trazem na /
Center for Strategic & International Studies
Stimson Center
Hudson Institute
AtlanticCouncil
WoodrowWilsonCenter
The Chicago Council on Global Affairs
Council on Foreign Relations
PetersonInstitute
The Aspen Institute
American Enterprise Institute
The International Institute for Strategic Studies
Bruegel
Foreign Affairs
University of California Television (UCTV)
Center for a New American Security (CNAS)
World Finance
Chatham House
MilkenInstitute
Nuclear Threat Initiative
Richard Nixon Foundation
Center for Strategic and Budgetary Assessments (CSBA)
The Heritage Foundation
ReaganFoundation
Credit Suisse
Institutional Investor
Stanford Graduate School of Business
The Economist
The Graduate Center, CUNY
Woodrow Wilson School of Public and International Affairs
New Economic Thinking
Harvard University
Cambridge House
NATO
IPAC
usnavalwarcollege
eurozonevideos
CFA Institute
GermanMarshallFund
Brookings Institution
USIslamicWorldForum , I redovito gledam HTV 1 a najbolja emisija je TV KOLEDAR koju nikad ne propustim .

Vec se tresem hoce li Grcka dobit novce 21 Srpnja .

Kod nas LRH i LRHC, vani GTE i TGA.
Koliko ja čitam po vani šta se piše, zbog Brexita svijet očekuje nove financijske poticaje koje će držati burzu još bar 2 godine, zbog sve večeg otpora globalizaciji neki spominju da največim gubitnicima globalizacije, građanima EU i USA treba dati neke kompenzacije da se globalizacija spasi( rezultat globalizacije je da je Njemački BDP od 2000. godine do danas rastao nešto iznad 15% a prihodi Njemačkih kučanstava su ostali isti). U EU su na snazi mjere štednje koje koincidiraju sa Brexitom i sada zbog straha od daljnjeg raspada EU za očekivati je da čelnici EU nešto i poduzmu da ljudi bolje žive u EU i da tako spase EU.
Jeftina energija je i dalje tu, nafta je ispod 50$ i može u idučih godinu ili dvije eventualno do 65$, a kako neki kažu nikada nije bilo recesije sa tako jeftinom energijom…
tako da ja ne vidim nikakve probleme za sada, uvjek se može dogoditi neki crni labud ali to nitko ne može znati…

@ ecox: a od domaćih dionica?
Nisam vas ja prozivao niti vas ne volim (sumnjam i netko ovdje, a ida je tako baš vas briga), samo su dionice za one koji vjeruju u rast, stvaranje, razvoj…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Od domacih dionica imam samo LRH , u posrednom imanju od majke .
Zanimam se za kupnju LRHC ali takoder
cekam IPO Agrokor , HEP , HAC . Privatizacija 25% udjela u PODR bio bi ljep START i za burzu samu .

DELO – Istrabenz-ov ostatak kapitala virovatno za dokapitalizaciju SAVE Turizma .

No hard feelings .

Bojim se da se neće ta priča tako brzo riješiti, pogotovo dok čitaš kakve sve kombinacije imaju a većina ih je nerealna. Odnosno želje puno veće nego preostale mogućnosti

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

FED urges U.S ban on Wall Street baying stakes in companies
-section 619, which is better known as the Volcker Rule.
New Extension Until July 21, 2017

Vrijeme , da Hrvatska na siroko otvori vrata jer morat cemo nekamo da bjezimo .
Turisticki sector karaktiriziram ko SAVE HAVEN distinaciju , pogotovo za EU Floridu ( HR ) .

Ajde Bane , izlistajmo LRHC vec jednom .

kaj je ovo evo skoro i nova god. a izgleda da će i iduća tako proći baš sam se mislio okućiti strašno

Ma nema problema, samo neka vec jednom neko kaze da li je prodano ili ne, ako nije da kazu kakvi su planovi za dalje i sve OK…

To se kolega sve moglo saznati na skupštinama nedavno, zašto niste bili i saznali ako vam je to toliko presudno?

Vrijeme prolazi a nista se ne desi. Cijena stoji. Priopcenja nema. Planovi su oni koji su bili iskomunicirani. A na skupstini LRHC kako cujem nije bilo nekog posebnog komentara u vezi LRH.

Mogli bi reci da na kraju jos uvijek ima djeca koji vjeruju da je deda mraz na dohvatu…ali po meni ceka se na bolja vremena.

Barem je statistika poslovanja turizma u Hrvatskoj jako pozitivna pa tako i LRH dobije svoj udjel kolaca.

Prodajni proces vam nitko nece komentirati, pogotovo ne na Skupstini, poslije sluzbenog dijela nesto malo, nista konkretno, to ionako nije briga Uprave vec vlasnika…

Prodajni proces vam nitko nece komentirati, pogotovo ne na Skupstini, poslije sluzbenog dijela nesto malo, nista konkretno, to ionako nije briga Uprave vec vlasnika…

New Report

Close