LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sentiment na svjestkim burzama za sada dobar ali brine me razmere oko obveznickog trga kao i Alan-a Grennspan-a a i George Sors-a (Kinezi -hipotekarni slom ) .
Turisticki sektor u Hrvatskoj veoma zanimljiv za buduca ulaganja zbog izuzetno dobrih prognoza za 2017, daljnje privatizacije i novih rekorda . JPM najavijo moguci mini pretres burza u kolovozu . Ako BOSS u buduce izkaze neki oblik partnerstva ( koncentracije capitala ) trebao bi malo oznaniti jer HEP , HAC i Agrokor su takoder izuzetno zanimljive investicije na srednji-dugi rok .

Svi naklapate i nitko ništa ne zna, tko je znao da će Valamar dati ponudu za HIMR, tako i sa prodajom LRH dok jedno jutro ne osvane vijest, ovo ljeto ili jeseni ili bilo kada…
do tada firma radi i sve ide po planu daljnjeg razvoja, tako što duže se čeka cijena će biti veča…

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/321856/linic-milanovica-nazvao-lazovom-pratili-su-mene-i-obitelj-maltretirali-djecu-moje-supruge

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Linića samo pantim po tome sto je smijenio Samodola i ukinio idluke HANFE…

Pljucccccc…. 😈


Linića samo pantim po tome sto je smijenio Samodola i ukinio idluke HANFE…

Pljucccccc…. 😈

To mu i ja najvise zamjeram.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

A ne znam što toliko odugovlače, vjerujem da nisu prodali da bi znali, sa druge strane i puno veče firme bi se prodale koliko dugo se prodaje LRH, činjenica je da za hotele kod nas ima sve više kupaca i ako su se Darko i Ksenija odlučili raskosurati da sada mogu dobiti i dobru cijenu, tako da mi je stvarno teško za povjerovati da se ovakva hotelska kuča neće prodati,jedino što to sve pre dugo traje…

strpljenje je moc. s vremenom i dudov svilac postaje svila!

Jako dobar srpanj.

Nesto od toga vjerujem da je uhvatila i LRH. Kako cujem od slovenackih turistickih agencija Hrvatska kao destinacija drzi cijenu a potraznja je jako dobra.

Zasto su hoteli zanimiva investicija sada. misljenje bill grossa.

Ono sto znamo je da LRH nije samo EBiTDA profitabilna kompanija mego ima i nekretnine na najbolji lokaciji Jadrana.

Meni se matejt cini da su nekretnine upravo ono sto oduzuje ovu prodaju, mislim da investitori ne zele placati vecu cijenu za nesto sto kasnije sami moraju prodavati, a cisto da si vrate tu lovu natrag. A diskont ne mogu dobiti.

Građevinski boom u naselju Zora: Tri investicije vrijedne preko 100 milijuna kuna @ Opatija
http://www.liburnija.net/gradevinski-boom-u-naselju-zora-tri-investicije-vrijedne-preko-100-milijuna-kuna-opatija/

-cijene kvadrata od 3.000 eura pa na gore, u Opatiji nema jeftino, tako će biti i kod LRH…

jel po bidu ili asku?

www.lociraj-popust.com

New Report

Close