LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stvarno ste nevjerovatni ljudi! od 23.09. do 04.10. imali ste cijenu od 5200kn i sprdali se sa njom. a sada bi vam ta cijena bila OK! i bili bi zadovoljni?
i sam sam očekivao više, ali što je tu je. poklopio se po ušima… idemo dalje.

Kakva je ovo glupost, očito nitko od vas, koji ovo odobravaju, ne poznaje psihologiju. Čim bi se prodala prva dionica po npr 5300 kn… Ode cijena u pm. Misliš da bi mali dioničari “forumaši” svi se držali na “časnu pionirsku”
Ode cijena na 5800 6000 i naravno da bi i oni koji su obećali i dali naloge na dogovoreni cijenu digli…. :))))))

Meni uopce nije jasno sto se ovdje dogodilo. Cijena LRH je sjedila na 3900kn i smatralo se ovdje da je podcijenjena, onda je objavom ponude skocila na 4500-4700kn i to se smatralo ne bas fantasticnom ali ok cijenom s obzirom na okolnosti i cijenu do tada.
Onda se u nekom trenutku pocelo spekulirati na temelju nicega i neki su poceli kupovati po 5000kn i sada se zbog nekog razloga osjecaju prevarenima?

Osobno smatram da je potez stavljanja bilo čega na ask besmislen i da se nitko, ali bas nitko neće zanimati za dionice manjinskih dionicara. Al isto tako pozivam sve zainteresirane da to učine pa ćemo svi svjedočiti konačnom rezultatu, a ja ću se javno ispricati na pogrešnoj procjeni.

Prvo, ne radi se o dobroj ili pogrešnoj procijeni. Radi se o igri s kojom ništa ne gubimo.
Drugo, i moje je mišljenje da ništa od toga.
Treće, svejedno mislim da bi bila dobra ideja da vidimo koliko smo “jaki”.
Četvrto, kolega lebowski, nije isto kad ganjaš cijenu ili kad ti se na prodaju pojavi nekoliko tisuće dionica (npr. 10% dionica firme) po istoj cijeni i koje možeš kupiti s jednim nalogom.
Peto, za vas koji nemate dionicu, što vas briga za naše igrice.

Dakle, 5.500,00kn.
Ponedjeljak 10:00h.
A ostali “patite” dok se mi zabavljamo.

Mlada ekipa dosla pogubit novce, kao i 2008 god.

Ja bih ali me strah da mi netko ne pokupi sve:)

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ja neću patiti, moj nalog je već odavno na 6000 😜

u ponedjeljak sam na putu u to doba i necu moci biti pored kompa.
ali ludo me zanima kako ce raja regirati i koliko njih ce probati nasanjkati druge s nizim nalozima?
ali eto, hvale vrijedna ideja i dobar primjer da se shavti kako krdo reagira. pa pocekajmo…javno cu se ispricati ako bude drugacije.

I dalje govorim, pitam? Koliko vi mislite da bi taj paket, skup ljudi bio homogen? Kada bi se prve dionice počele kupovati po toj nekoj imaginarnoj cijeni od cca 5500, otišlo bi 50 – 100 dionica i ode cijena u stratosferu… Naravno ptpomognuta sa znanstveno fantastičnim teorijama na forumu.
Vi stvarno mislite da bi neki ozbiljan fond planirao takvu investicijski strategiju, na “dođem ti”?

Evo mojih par komada sutra na 5500. 🙂

Ne kužim o čemu pričate. To neće nitko ni dirnuti sa štapom. Jedina (mala) mogućnost je da se pojavi ogroman broj dionica po razumnoj cijeni (po meni max 5.500,00kn) pa da neki fond odluči pokupiti sve dionice u jednom valu.
Nema šanse da itko bude zainteresiran osim ako na kupu bude ogroman broj dionica. Kupnjom par tisuća dionica nitko nije napravio ništa. Samo ogroman paket na prodaji može nekoga eventualno zanimati.
Zamislite da pored Grada postoji još samo jedan, treći dioničar. Ne bi se Nijemcu to nimalo svidjelo.

Eto nama ESOP LRH :)))))

Stavljam u pon na 5500 💪

www.lociraj-popust.com

https://novac.jutarnji.hr/karijere/kako-je-bivsi-gazda-liburnije-docekao-kraj-jedne-od-najtezih-prica-kuponske-privatizacije/9468833/

New Report

Close