LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što bi reko Sanader, ja sam svoju dionicu završio…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table




neka ponude pristojnu otpremninu i odosmo mi..

da, dobit ćemo…. mislim da smo svi pretjerali sa željama i očekivanjima! oni nam sada "galantno" daju u ponudi 30% iznad tromjesečnog prosjeka. a u delistingu ćemo dobiti tromjesečni prosjek (vidi atln). koji će biti manji nego sada cijena u ponudi. neka svatko za sebe zaključi koja mu je opcija najbolja.
[/quote]

Nedaju oni 30 posto iznad, nego nude koliko su platili i ostoji, posto i nemogu manje, no mogu više u sljedećih 18 dana, ako žele dignuti čip

Ps iz objave je vidljivo da bi najradije solo igrači bili, pa čak ova objava u glavu o delistu a imaju 52 posto je u najmanju ruku hrabra
[/quote]

Gdje je ta objava o delistu….





neka ponude pristojnu otpremninu i odosmo mi..

da, dobit ćemo…. mislim da smo svi pretjerali sa željama i očekivanjima! oni nam sada "galantno" daju u ponudi 30% iznad tromjesečnog prosjeka. a u delistingu ćemo dobiti tromjesečni prosjek (vidi atln). koji će biti manji nego sada cijena u ponudi. neka svatko za sebe zaključi koja mu je opcija najbolja.
[/quote]

Nedaju oni 30 posto iznad, nego nude koliko su platili i ostoji, posto i nemogu manje, no mogu više u sljedećih 18 dana, ako žele dignuti čip

Ps iz objave je vidljivo da bi najradije solo igrači bili, pa čak ova objava u glavu o delistu a imaju 52 posto je u najmanju ruku hrabra
[/quote]

Gdje je ta objava o delistu….
[/quote]

U ponudi (zse)

www.lociraj-popust.com

Svi imate jasnu poruku. Niste dobrodosli. Uzmite to sto se nudi.


Kolege,
rekoh da odluku hoću li prihvatiti ponudu ili ne još nisam donio, to stoji i dalje.
Niti kupujem niti prodajem.
Čisto logike radi:
elem, ako Lursseni žele naparaviti delisting dionice LRH, a bez udjela Grada i općina to nemogu, pa kako će im onda da ih odobrovolje,, jel, ponuditi ovu ili manju cijenu, ako Brko ni ovu neće prihvatiti?

Dakle, ti moraš sad prodati jer…. nakon javne ponude grad može za godinu dana prodati svoje dionice i nakon toga nema javne ponude. I naprave delist. Po kojoj ćeš cijeni ti izaći ako prodje vise od 3 mjeseca od transkacije?


Što bi reko Sanader, ja sam svoju dionicu završio…

Upravo tako. Mislim da i sa zse bjezim dok majstorski mgmt,ponikao iz privatizacije vodi biznis i prica da tu tece med i mlijeko…a ja pred 10-ak godina bio naivan i mlad,a danas jos uvijek naivan 🙂

Lursseni vjerojatno nisu mogli jasnije reći da im se ne sviđa što su Opatija i općine unutra, a da ne koriste psovke. Pola javne ponude je praktički prijetnja Opatiji da ih ne koči u razvoju.
Mi kao malo dioničari možemo se prepoznati u dijelu investitora koji nisu kapitalno potkovani za daljnje investicije, što je sasvim okej, direktno i pošteno.
Zdravo, Opatijo bajna, vidimo se Cavtate i Portorožu!

dame i gospodo, kolega lebowski – šaljiv i pametan 🙂
ovdje je game over, ustvari bio je još u 7/19 nakon onog skoka cijene
Opatija ionako nije za kupanje, puno ljepši je Cavtat

Lurssenima bi bilo najbolje dokapitalizirati, preći 95 % i istisnuti gradove. Ja se uopće čudim da netko želi investirati u ovaj investicijski hub Hrvatsku i jos biti suvlasnik s lokalnom zajednicom.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Lurssenima bi bilo najbolje dokapitalizirati, preći 95 % i istisnuti gradove. Ja se uopće čudim da netko želi investirati u ovaj investicijski hub Hrvatsku i jos biti suvlasnik s lokalnom zajednicom.

a kako ce to izvesti kad lokalci drze 25% +1 dionica? mislis da su slucajno uzeli baš taj %?

na ignoriranju: ljudska bijeda "nabiduasku" (dno dna)

… daklem: Civitas Vetus – sine qua non! …

Interesanto će biti vidjeti, tko skuplja dionice LRH – možda samo zbog arbitraže do naplate u javnoj ponudi, a možda ipak za neki duži rok.



Lurssenima bi bilo najbolje dokapitalizirati, preći 95 % i istisnuti gradove. Ja se uopće čudim da netko želi investirati u ovaj investicijski hub Hrvatsku i jos biti suvlasnik s lokalnom zajednicom.

a kako ce to izvesti kad lokalci drze 25% +1 dionica? mislis da su slucajno uzeli baš taj %?
[/quote]

Izvest će tako da će s njima napraviti odvojenu transakciju i nakon toga delistati firmu. Nijemci nakon ove, nisu dužni davati nove ponude za preuzimanje.

Tko kupuje 700 kom za 3,3 mil ako će biti delist….


Tko kupuje 700 kom za 3,3 mil ako će biti delist….

Kupuje neki fond koji gleda da uzme 1-2% ili 10-12% anualizirano za mjesec dana.

New Report

Close