LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Sumnjam da promjena 20 milijuna eura može poremetiti tržište, pa makar i odjednom bila.

Pa nije njegovih svih 20 miljona. On je prodao samo 53,94% firme tako da je to cca 12 miljona eura.

Je li ovo blokiralo trgovanje na LRH???

Tko misli da postoji sansa da Hanfa objavi odluke sa nove sjednice (ako bude odrzana danas), prije nego ZSE blokira trgovanje ?

Pitanje je da li se to ikad desilo ili je automatika poslati prvo odluku na ZSE, da oni odmah mogu blokirati trgovinu.

Nije Hanfa sud ili AZTN da ne razumiju što znači cjenoovno osjetljiva informacija.
Ja mislim da se to njima ne može nikako dogoditi.
Prvo blokada, onda objava.

Nemoj misliti na m2!

Novi list ….

ODBIJENICA: Zbog preniske cijene odbijena prodaja

Odbijena prodaja s obrazloženjem da je cijena preniska !?!?

Nemoj misliti na m2!


ODBIJENICA: Zbog preniske cijene odbijena prodaja

Odbijena prodaja s obrazloženjem da je cijena preniska !?!?

“….da je ponuđena cijena od 82 milijuna kuna preniska u odnosu na službeno procijenjenu vrijednost triju objekata koja iznosi oko 136 milijuna kuna”

toliko o “procjenama” po kojima nitko ne želi kupovati….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Možda saznali za koliko je prodana LRH, pa odustali od prodaje Belvedera:)

Tako je. I ja cu odbiti prodati dionice LRH ako cijena bude ispod 1000 eura. Ne dam po nominalnoj kao Ostoja.

Ta nekretnina je toliko nesređena da tu nitko neće primirisati ni štapom. I ova ekipa iz cerpa sa svim svojim pravnicima to ili ne kuži ili ih nije briga što je jednako skandalozno. Hebe se njima nek se kiseli još 10 godina

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Birokrati iz CERP-a nikada nista u zivotu nisu radili, a samim time nemaju doticaj s realnom ekonomijom tako da me ova odluka ne cudi.

@daliborop od neki dan

Najgluplja moguća usporedba.
Ako gledamo po m2 zemljišta to je 4,7% zemljišta u posjedu LRH
Ako gledamo po m2 korisne površine to je 4,6% u posjedu LRH

136 mil kn / 4,65% = 396,5 mil eur cca 9700 po dionici ????
82 mil kn / 4,65% = 238,5 mil eur cca 5800 po dionici **** odbijeno *****

Mislim da CERP zna po koliko je LRH otišla pa su zato odbili ponudu, iako je ovo trenutno van funkcije
5800 im je bilo malo.

Daj mi bože mira da se ne sekiram zbog stvari koje ne mogu promijeniti,daj mi snage da promjenim stvari koje mogu promijeniti, daj mi mudrosti da uspijem prepoznati te dvije stvari. [color=black][/color]

Ma evo i ja gledam, proslijedio mi jedan naš kolega.
Najvredniji je valjda hotel Blevedere. On je na samoj obali, i prema podacima iz pertvorbe ima
Pazi ti ovo, prodaje se 2 čestice na kojoj je hotel Blevedere od cca 270 m2
A hotel ima neto 3579 m2 korisne površine, tlocrtno 1309 m2
Znači hotel nije samo na te 2 čestice nego izlazi iz te dvije čestice na zemljište oko hotela.
E ta čestica koja okružuje hotel i na kojoj se nalazi više hotela nego na ovima koje prodaju se ne prodaje. Ona je u vlasništvu LRH??
Pogledajte si sami na katastru ako vas zanima: Belvedere
Prodaju se čestice 246 i 247, ali ne i 754/2

Nisam stručnjak za to ali to mi se čini bezvrijedno bez ovoga što ima LRH. Sumnjam da se tu išta može raditi i graditi dok se to ne riješi. Jedino je za LRH to interesantno, netko drugi morao bi kupiti kasnije i česticu od LRH pa je blokiran. Kažem, ovo nije moj “teren”

O kakvoj se tu ekipi radi pročitajte pa zaključite sami: Tko je vlasnik opatijskoga Grand hotela Belvedere?
Kako opljačkati hotelski kompleks Belvedere?

Ne znam ja što tu institucije čekaju. Da se sami prijave?

20 godina to koriste bez plaćanja najma i stvarnog vlasništva. Stečaj je koštao preko 1 mil eur. Odvjetnici, procjenitelji, stečajni, knjigovođe itd itd. Tko je tu lud.

Umjesto da svi skupa tamo svaki dan se zahvaljuju Ostoji što je dovukao nekog tko će to na kraju sve urediti i srediti. Nemam iluzija o tim strancima koji dolaze. Nisu oni dobrotvori. No pogledajte susjednu parcelu hotela Miramar. Tamo je također bio stari hotel, i tko zna kakvi problemi sa zemljištem i parcelama. I pogledajte kakvo je stanje sada. Znači može se. Izgradili su tamo čuda, sredili plažu, vrt, parkirališa. Sve do zadnje sitnice je provedeno.

Da nije došao Ostoja ovakvi tipovi bi još uvijek mešetarili nekretninama LRH.

Nemoj misliti na m2!

https://hanfa.hr/objave-sa-sjednica/

Tu gore pratiti.

… mislim da je Cerp u deal-u sa onima koji znaju cijenu (koja je ispod 5.000) tako da se “bratja po dionici” iskrcajz pi većim iznisima od nabavnih…
Jedino mi to ima smisle glede (mede) i ovog odbijanja prodaje “Belvedera i društva”… (:O.

New Report

Close