LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…Izdavatelj je LRH i on drži ukupno 4 vlastite dionice. Alfabeti više ne drže niti jednu dionicu LRH.

Ako je ovo istina nista od preuzimanja. Imaju iznimke kod preuzimanja,a ovo je jedna od njih ako ciljano drustvo ima trezorske dionice. Znaci ove donice treba nekako zapalit.

šalu na stranu, ne razumijem čemu cijenu držati u tajni ako je sve obavljeno??

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.


Kad ovo zgotovimo na jedno vrijeme ću se delistirati s burze

Ja na vrlo odredjeno vrijeme.

Until the end of time.

Lako je objaviti ponudu za preuzimanje, ali tu uvijek ima zamki. Pitajte Pivce npr 🙂
A da ne kažemo da sad recimo Sinkopa lijepo napiše i pošalje faxom jedan dopis u Hanfu (kao oni slovenci kada je Todorić dao ponudu za Mercator). Obavjesti burzu da ima namjeru s Hemom sklopiti ugovor i onda zajednički objaviti ponudu za preuzimanje, a ako Hemo neće, onda će on sam.
Sve se onda zaustavlja. Dok se to razjasni, Sinkopa se lijepo jeftino nakupuje od marginaša.

I ja koji sam mu dao ideju :)))

Nemoj misliti na m2!


šalu na stranu, ne razumijem čemu cijenu držati u tajni ako je sve obavljeno??

A zbog čega bi žurili Žuri se samo nama. Ostoja je pare dobio Njemci su dobili dionice općinari se vjerovatno nećkaju … osamdeset posto dioničara je informirano a mi kad dođemo na red.

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

@daliborop
Malo je drukčija situacija. Ovdje je obveza javne ponude i iz nje ih nitko ne može izvući, čak ni Šaranović ni Sinkopa nisu oni Opatija ili gazda Toda 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

@one
Kolega molim Vas napisite ovom neukom narodu kolika je cijena u ponudi!!!

Od kuda sada ova informacija (opcine) još više kad cijena još nija objavljena?

Ovaj Adiko skrbnički jedini iz top 10 uredno krati poziciju

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ovo samo zorno dokazuje dvije strane medalje – kao što je nekad vrlo korisno pratiti komentare na dionici koje je u fokusu, čisto zato da se opipa bilo širokog puka, nekad je puno bolje da se ne piše apsolutno ništa.

Uostalom, postoji niz dionica na kojima nema komentara već godinama, pa su svejedno uredno odradila pozamašan rast. Bitno je , naravno, samo znati tko u kojoj dionici vodi glavnu riječ.

Za sad smo se naplatili jedino mi iz alfe i bete.
Pola djelatnika banke u kojoj imaju račun mogu vidjeti koliko je plaćeno za 31 i 19% lrh.
Koliko sam shvatio Darac ne bi da se i mi počastimo burekom nego bi on ponovno zavrtio naše novce .
Doktorirao na temi kako preveslati MALE dioničare i vidim da ga i drugi kopiraju u zadnje vrijeme

@borsa
Super informacija, hvala na njoj. Moze jos jedna informacija. Znas mozda u kojoj banci imaju racun? Pa da odem sutra ujutro rjesiti se muka. Kuc kuc. Dobro jutro mi mozete samo reci koliko Alfa ima na racunu i odoh ja iz poslovnice necu vam raditi guzvu.

Pa nije problem, ima nas dosta.
Rasporedimo se naravno u trojke i krećemo kada pada mrak, po modelu jedna trojka- jedna banka.
Dok ne izmuzemo relevantnu info.
Dosta više čekanja, proaktivnost se cijeni

A ima nas kojima smjena počinje u ponoć

Pogledao sam u zadnje 3 godine i bilo je više slučajeva objava ponuda u petak. A mislio da će danas biti dan za prespavati. Burza radi i u ponedjeljak, ali tu već sumnjam da bi Hanfa u ponedjeljak imala sjednicu.

Tema nam je vrlo aktivna, ali to je razumljivo. U ovom trenutku nemamo kontrolu nad situacijom, a radi se ozbiljnim novcima, što nam je važno. Pisanjem po forumu imamo osjećaj da nešto radimo iz potrebe da kontroliramo situaciju. I ja sam naravno tome podlegao. Nije da ne pišem inače, ali sad stvarno pretjerujem.

Nemoj misliti na m2!

Sjednica HANFAe je trebala biti jucer(četvrtak). Zasto nije bila je li Vam to cudno? Opcine nece prihvatit ponudu i kome ond aponuda treba??

New Report

Close