LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čeka se vijest iz hanfe

čeka se vijest iz hanfe

Ima netko info sto je bilo na skupstini vjerovnika G.H.B.?

Kako nema cijene.
375.472.700,00 kn tj cca 50.740.000 eur je vrijednost preknjiženih dionica. Piše vam

Nemoj misliti na m2!

Ostoja se nije mucio s izracunima. Prodao je po nominalnoj i bok.


Kako nema cijene.
375.472.700,00 kn tj cca 50.740.000 eur je vrijednost preknjiženih dionica. Piše vam

za koliko dionica tj. koliko po dionici?

ignore: one

Mene više muči ovaj dio:
“Izdavatelj drži 4 vlastite dionice”

Što će mu 4 dionice kad s njima ne može ništa. A ako ne može ništa, zašto ih drži? Osim ako nema neka caka s javnom ponudom, da ako izdavatelj drži do 10 dionica (ili neki drugi broj), onda ponuditelj nije u obvezi javne ponude.

To mi dosta štrči.

Pisete gluposti, a necete da pročitate čl 16 ZPDD.
Nije bitan tromjesečni prosjek jer nije Nijemac postepeno kupovao dionice i tako došao u obvezu davanja ponude.
Bitno je za koliko mu je prodao Ostoja i od toga ne može biti niža cijena …samo veća.
Živi bili, pa vidili..



Kako nema cijene.
375.472.700,00 kn tj cca 50.740.000 eur je vrijednost preknjiženih dionica. Piše vam

za koliko dionica tj. koliko po dionici?
[/quote]

2300 O’stojina nabavna😇

Dalibor malo kuri


Mene više muči ovaj dio:
"Izdavatelj drži 4 vlastite dionice"

Što će mu 4 dionice kad s njima ne može ništa. A ako ne može ništa, zašto ih drži? Osim ako nema neka caka s javnom ponudom, da ako izdavatelj drži do 10 dionica (ili neki drugi broj), onda ponuditelj nije u obvezi javne ponude.

To mi dosta štrči.

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre…

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Mene više muči ovaj dio:
"Izdavatelj drži 4 vlastite dionice"

Što će mu 4 dionice kad s njima ne može ništa. A ako ne može ništa, zašto ih drži? Osim ako nema neka caka s javnom ponudom, da ako izdavatelj drži do 10 dionica (ili neki drugi broj), onda ponuditelj nije u obvezi javne ponude.

To mi dosta štrči.

mislim da to vrijedi samo ako drži 13 dijonica, jer onda je zakon neumoljiv i javna ponuda pada u vodu.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



Kako nema cijene.
375.472.700,00 kn tj cca 50.740.000 eur je vrijednost preknjiženih dionica. Piše vam

za koliko dionica tj. koliko po dionici?
[/quote]
Pa podijeli ovaj iiznos sa 163 000 i dobiješ točno 2300 kn…..zadovoljan?
Sad opleti po bidu….😂

Pa zašto nema nigdje cijene? Jer je Ostoja sve poklonio.Luerssenima besplatno! A tada i ZPDD ne valja! 😉

ja bih umjesto blokade trgovanja blokirao ovaj topic na forumu .

Zašto kolega Funky?
Pa zeka je prvorazredna…..dok čekamo da ne nam se um ne pomrači….
Inače i mene muče ove 4 dionice koje štrče

New Report

Close