LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas ujutro sam malo prošetao po opatiji i zaključio da za LRH ne mora biti brige…smirite se, svi hoteli su ovdje, nisu još kliznuli u more tako da nema brige…[thumbsup]

...povijest se ponavlja...


danas ujutro sam malo prošetao po opatiji i zaključio da za LRH ne mora biti brige…smirite se, svi hoteli su ovdje, nisu još kliznuli u more tako da nema brige…[thumbsup]

OK, hvala.

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Evo uzeo sam danas 100 kom ,sve do 3500.Nije bek cicija.Htio sam u najmanje deset navrata niže ali nije išlo.Non stop me neki faca preskakao za jednu kunu.A onda ljus po asku da mi ne pobjegne na 15000kn.[lol] [lol] Rekao sam da se ne vračam ni pod razno ali eto što je karakter.[lol] [thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Blago tebi lave kada imaš puno love.
Ja svoje kupio po 6000 i što ču sada?
Pokušat ču ovog ljeta prodati ih po 8000.
Dali ču uspjeti pitanje je sad?

@žorž

Ako imaš tako veliki gubitak onda stvarno sad nesmiješ prodati taman da ti treba za hranu.Jednostavno “zaboraviti” na tu lovu kao da je nemaš,ali doslovno.Doći će na svoje,to je sigurno.Što da si recimo slupao auto?Nema nade u povrat love a tu ne samo da ima nade nego je gotovo sigurno-da sad ne ponavljam razloge.Samo što ovdje postoje dvije varijante,ili dosta brzo ili polako ,postepeno ,pa to kida živce.Imam prijatelja koji je kupio po 6500 i nema šanse da proda.Eto što ćeš,tvrdoglavo čekati,na koncu konca ipak je to samo novac. Nisi izgubio dok nisi prodao[thumbsup]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"


Evo uzeo sam danas 100 kom ,sve do 3500.Nije bek cicija.Htio sam u najmanje deset navrata niže ali nije išlo.Non stop me neki faca preskakao za jednu kunu.A onda ljus po asku da mi ne pobjegne na 15000kn.[lol] [lol] Rekao sam da se ne vračam ni pod razno ali eto što je karakter.[lol] [thumbsup]

Tipfeler, kaže se “Nije beg cicija”,
al meni je draži nastavak koji veli:
” Nit bi beg bio beg da nije cicija”. [smiley]


Blago tebi lave kada imaš puno love. Ja svoje kupio po 6000 i što ču sada? Pokušat ču ovog ljeta prodati ih po 8000. Dali ču uspjeti pitanje je sad?

gledaj, kako je brzo palo, tako će se i brzo vratiti…meni se portfelj popravio za 200k u 3 tjedna, a bio sam u banani i još sam…problem je da svi panično gledamo k/p iz minute u minutu i živčanimo…gledaj malo dugoročnije i to je to…a paničari neka prodaju po ovim cjenama, zažalit će uskoro

Molim Vas da se tema ne pretvori u prepucavanje tko je kupio koji paket jer od toga nitko nema koristi i pretpostavljam da nikoga baš previše i ne zanima.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik


Molim Vas da se tema ne pretvori u prepucavanje tko je kupio koji paket jer od toga nitko nema koristi i pretpostavljam da nikoga baš previše i ne zanima.

Upravo tako. Ko god da ga je kupio sretno mu bilo[thumbsup]


Molim Vas da se tema ne pretvori u prepucavanje tko je kupio koji paket jer od toga nitko nema koristi i pretpostavljam da nikoga baš previše i ne zanima.

zahvaljujem moderatoru na ovom komentaru!!i sve hvale za daljnje rezanje postova ko je što kupio,prodao….
jer to su osobne i samo osobne stvari!!!!!SVE POHVALE REDAKCIJI![smiley]

Komentar se zapravo i Vas ticao, ali sada dosta o tome.

Slaven Andrašić, Poslovni dnevnik

Vidim da je lavgar majstorski drukao prema dolje da bi fino sve pobro (naravno ako zbilja je pokupio tih 100), a odmah se kupnja pojačala i na nešto liči. A prodaja malčice oslabila skoro da se i 4000 vidi. Tko prizna pola mu se prašta![rolleyes]

Znam da se ovdje nikome ništa ne vjeruje ali u trenutku kad sam “drukao”stvarno sam bio ogorčen na LRH ali kad sam u petak vidio da ide po 3420 a kupnja je tek na 3300 probao sam sa 100 kom po 3303 i tako potaknuo kupnju.A onda je proradio natjecateljski duh ,ko ima ZTM mogao je pratiti,svakih 5min.morao sam mjenjati nalog i nebi dobio da nisam lupio po asku.
U svakom slučaju digao sam cijenu 2% i ne vidim razloga zašto bi to nekome smetalo.I normalno,od petka na sva usta hvalim LRH.[rolleyes][rolleyes]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

@lavgar

Jesi li potaknuo kupnju ili si samo kupio ćemo još vidjeti narednih dana.

x

.

Današnji bid je bolji od jučerašnjeg aska! Carpe diem!

New Report

Close