LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… sve nekako ide logično naprijed – LRH “odlazi”- LRHC dolazi, a oni koji imaju novca sada rađe kupuju LRHC odmah po (pretpostavlaju) manjoj cijeni nego kad svi dođu do isplate od LRH…
… čini mi se (na žalost) i da likvidnoj RIVP sada pada cijena jer ljudi prodaju i to da kupe “sigurnu” LRH…
… čak i prometi odgovaraju (LRHC + LRH = RIVP promet – cca :O)…
… my 2 c. :O)
… imam LRH i LRHC…

Ritz Carlton Montenegro

Samo malo da se uporedi 210 mil eur za 120 soba i 180 apartmana.
700.000 eur po jedinici.
Prva faza treba biti gotova do ljeta 2023

Ponekad izgleda novci uopće nisu važni, pored ovoga i Park u Rovinju je jeftilen.

Nemoj misliti na m2!


ovo su sad vrlo riskantne razine za kupnju jer lako bi moglo biti da je deal ostoje s kupcima baš na okruglih 5000 kn. svaka čast tko se sada usudi kupovati

Sreća je što ste na 3.600 govorili da je cijena povoljna i da nema rizika kod kupovine. Ili niste?


Ritz Carlton Montenegro

Samo malo da se uporedi 210 mil eur za 120 soba i 180 apartmana.
700.000 eur po jedinici.
Prva faza treba biti gotova do ljeta 2023

Ponekad izgleda novci uopće nisu važni, pored ovoga i Park u Rovinju je jeftilen.

…pogotovo danas kad u EU dobiješ kredit sa negativnom kamatnom stopom…i to je jedan od razloga zašto smatram da je Ostoja dobro naplatio svoje vlasništvo….


ovo su sad vrlo riskantne razine za kupnju jer lako bi moglo biti da je deal ostoje s kupcima baš na okruglih 5000 kn. svaka čast tko se sada usudi kupovati

Ja sam danas dokupio

…do danas se skidalo maximum 20 kuna više od prethodnog dana danas je otišlo za 100 kn gore…a možda i više do kraja dana…




Kupac lrh u isto vrijeme pokupio i lrhc zanimljivo

Kupljen 101 komad 😛

[/quote]

Mojih je 35.. pozzz
[/quote]
Neka si ti Roki nama rekao.
🙂
P.S.
Ja sam kupio sve ostalo.
:-):-):-):-)

Rast je posljedica skoka Kraša.

I ja bih volio da je cijena puno veća od trenutne burzovne, no kak je zanimljivo gledati odjednom je 5k jeftino, a na 4.600 nije bilo…
Psihologija krda.
Bilo kako bilo želim i današnjim kupcima zaradu što bi značilo :))

P.S.
Ja sam kupio sve ostalo.
:-):-):-):-)

Pa to su stari igrači se aktivirali 🙂

Nemoj misliti na m2!

5100.





Kupac lrh u isto vrijeme pokupio i lrhc zanimljivo

Kupljen 101 komad 😛

[/quote]

Mojih je 35.. pozzz
[/quote]
Neka si ti Roki nama rekao.
🙂
P.S.
Ja sam kupio sve ostalo.
:-):-):-):-)
[/quote]

Proradili ti klikeri brzo i pokupio si to 30 sec iza mene, šta si čekao jučer i danas…😅
Ne bi te ni to dočekalo da mi nije bio limit na mobilnom bankarstvu od 50 000 kn….lp

5200.

5200
fino se ovo pumpa samo da na kraju ne bude plača?

jel danas opet dan za hanfino rjesenje ili je ovaj rast …tako …bez neke velike logike?

New Report

Close