LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Novi
,

.vjerojatno na 2% od sadašnje, budući da ne vjerujem da nije 'procurilo' 😊

.inače.bih onako odoka rekao da je u rasponu 4.200 – 4.700 😁


Sto kazes za cijenu? Ide blize 4200 kn sigurno zar ne? Ionako se vidi da je los promet i da nema zainteresiranih..
P.s. glupo ti je komentirati s multinickovima @Pongo. I zasigurno ti necu odg na privat i hvaliti ti se koliko sam para zaradio, gdje sam trenutno na ljetovanju ni koje sam sve fakultete zavrsio.. Vidjet cemo uskoro tko je bio u pravu ionako

Ovaj danas nije usao za manje od 10% zarade.

Nisam siguran da je skroz ušao. Čeka se da nakupi nalozi na prodaji i kad dovoljno onih koji znaju kolika će biti cijena u preuzimanju stavi naloge na prodaju, cap! Kupi ovaj što ne zna kolika će bit cijena u preuzimanju.

Ipak mi je čudna ova igra, nitko mali ni srednji dugoročni vjerojatno u ovom trenutku ne prodaje nakon svih ovih godina, takodjer ove količine ne kupuju mali. Kao da netko velik prelijeva s jedne strane na drugu i usput ulovi kojeg malog

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ne znam baš da stari ne prodaju. Bilo je ovdje nervoze na tone, nije lako biti strpljiv.

Opatija[/url]:
Necemo prodati.
Ufs, nema para u proracunu.
Bas dobro da je dosao Deda mraz malo ranije 🙂

Ja mislim da dosta ljudi zna cijenu ili ako ne zna jasno im je “da nije daleko” odavde. Nekome je to atraktivno za uzeti neki postotak u kratkom roku, nekome nije. Zato jedni prodaju, a drugi kupuju dok većina “stoji” sa strane i čeka.

Koliko god će mi biti drago ako nesto u ovom, zadnjem manevru na ZSE, zaradim dovoljno (za svoje pojmove / potrebe), da mi se isplate sve prošle godine muke ovdje, toliko će mi ovaj put biti iznimno drago da oni (uobičeni sumnjivci) koji se dosad uopce nisu nikad javljali na ovom topicu ostanu kratkih rukava. I to prvenstveno mislim na one, koji, nemaju / ne zele imati predmetne dionice, ali iz nekog neobjašnjivog razloga osjećaju neobičnu potrebu da svima daju do znanja koliko je sadašnje ulaganje u LRH svih onih drugih – loše / neadekvatno.

Čemu sad toliki komentari i nagadjanja dotičnih ako ih proteklih godina (barem otkad je oglasena mogucnost prodaje) LRH uopce nije zanimala ?
Bilo bi puno prigodnije da su ovu konkretnu temu i dalje ostavili starosjediocima (a hvala Bogu ima ih), koji su, čuli smo proteklih dana, neki unutra i više od 10 godina.
Malo poštovanja prema takvim ulagačima ne bi im bilo na odmet.

Kolega Kvart,
lijepo ste ovo sročili i točno napisali.
Kakva je to ekipa koja nam je sada u Grand finalu došla kvariti dugo čekano zadovoljstvo?

inače gradonačelnik Dujmić je danas donio mjere za uravnoteženje Gradskog proračuna, koji je uz dizbalansu, deficit jel.
I otišao na godišnji odmor do kraja kolovoza.
Tako će najbolje upoznati nove vlasnike, a i oni njega zar ne?

Žalosno je da mali dioničari ne mogu prepoznati vlastite interese (kako ste glasali za dividendu prije dvije godine). Trenutno napadaju brka umjesto da mu zahvale što ih je obranio. Da nije grada sa svojim udjelom, koji im je čuvao leđa, odavno bi bili izuveni po bagatelnim vrijednostima. Nitko nije savršen, ali što se tiče čuvanja vrijednosti LRH mali dioničari, starosjedioci i ostali mogu brki dignuti spomenik na Slatini ili barem urezati zvijezdu.

3800 ili 5900 to je ono sta ljude interesira sve ostalno nije vazno

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

bolje za Opatiju nije moglo nedaj boze da ju je kupio onaj fond iz Singapura, ali Opatija da bi postala Top10 Zagreb mora biti Top10 da bi Opatija postala Cannes Zagreb mora postati Pariz

bar smo od trebaju nam hoteli za lokalnu privredu dosli do trebaju nam da bi si kroporacije zaradjivale a mi onda imali sto kupovati I dobar ROI

Nitko ne brine o malim dioničarima lrh više od padobranaca na ovoj temi, nitko! I zato im treba podignuti spomenik.

Dečki, do kada bi morala bit poznata cijena akvizicije 54% LRHja sa strane Gitone Adriatic ?
Hvala , LP.

New Report

Close