LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To mi je jasno. Kupuju svi- mali, veliki, spekulanti ovakvi, onakvi. Ali ovaj sto danima sipa ocito ne misli da ce cijena biti puno veca. Ne mogu vjerovat da postoji neka druga turbo dobra prilika na zse pa se krca??

.ne da misli već očito da zna

Sve je tu poprilično jasno.

Netko tko je očigledno proveo unutra x broj godina je zadovoljan da izadje sa svojom pozamašnom količinom na 4500, jer mu je čekanja već preko glave.
A mi, koji smo kupovali tek prošli tjedan po tih 4500 se kladimo da će cijena u preuzimanju biti značajno viša.
Hoćemo li i mi zaraditi ili ne – uskoro će se vidjeti…..

Ovakva trgovina bi sugerirala da netko nešto zna – s obje strane – i kupac i prodavac…..a posto se sve zbiva u dosta uskom rasponu – to jednostavno nema smisla…..

… prateći preuzimanja za koje se znala cijena, nakon objave se trgovalo unutar 1-3 % sa ponekim iznimkama… ovdje se još ništa ne zna… tako da – sve je moguće…



To mi je jasno. Kupuju svi- mali, veliki, spekulanti ovakvi, onakvi. Ali ovaj sto danima sipa ocito ne misli da ce cijena biti puno veca. Ne mogu vjerovat da postoji neka druga turbo dobra prilika na zse pa se krca??

.ne da misli već očito da zna
[/quote]
ili mora … znao sam i takve

Koliko vidim po 4500 nema vise … netko u subu oteo 49 komada na 4500… sada je prva manja stengica na 4580 (6 sicusnih komada) i onda 4600… pa da vidimo smjer cijene.


Koliko vidim po 4500 nema vise … netko u subu oteo 49 komada na 4500… sada je prva manja stengica na 4580 (6 sicusnih komada) i onda 4600… pa da vidimo smjer cijene.

Da…..a onaj koji je do nedavno imao +50kom na 4580 se mudro uklonio.
Sve je to stiskavac s obje strane da se prikupi koliko se moze dok ne procuri cijena.

Da se moglo pogurati značajnije dolje i skupljati nize, to bi se sigurno učinilo……
Ovako i dalje 300+komada do 4640…..
Mogu samo zamisliti koliko kupaca sveukupno ima kad riskira da mu ovo pokupe ako stvar procuri……

Kupuju mali, jedan mali uzme za 100.000 kn, drugi mali za 200.000 kn, puno malih ima.

Gospodo,ovdje sam novi ali pratim sve godinama,mislim da većina no ovoj temi podcjenjuje trgovačke sposobnosti g.Ostoje i analitičke g.Dalibora

Ja strpljivo čekam na bidu, ali čak niti na 4460 se ne moze ništa uhvatiti……barem ne dok traju ova prebacivanja na 4500……

“Gospodo,ovdje sam novi ali pratim sve godinama,mislim da većina no ovoj temi podcjenjuje trgovačke sposobnosti g.Ostoje i analitičke g.Dalibora”

u potpunosti se slažem
i da, oni (mi) koji smo kupovali prije X godina, možda nam je i 4500 dosta…

Kamelija, simbol Opatije!

Ovaj tjedan g.Šestan izlazi iz priče na 4500

Ako Šestan izlazi skroz to mi nije drago. A možda njegovo kupuje Busch

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ovaj tjedan g.Šestan izlazi iz priče na 4500

Hm, to ne djeluje nimalo obećavajuće po naša nadanja u cijenu iznad 5000 kn….

Ignore: KressoM, delux

Ako Šestan izlazi, napravio je odličan posao, za par mjeseci ostvario je 15-ak posto prinosa.

kolege,
osobno i dalje stojim na projekciji cijene koju sam upisao prije tjedan dana.
Ne znam zašto netko kupuje ili prodaje, ni zašto netko izlazi prije objave.
Mislim da prodajnu cijenu zna Ostoja i njegovi partneri, ozbiljni su ljudi, profesionalci, obvezali su šutiti i cijenim da to i čine.
Ne vjerujem da netko na forumu ili šire zna prodahnu cijenu i da njom može manipulirati.
Sve su to naša nagađanja, a ja ostajem pri svom.
Srdačan vam pozdrav, još malo…

New Report

Close