LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znaci nitko iz branse nije zainteresiran vec it strucnjak. Sta ovdje sve prozivit.

Najkorektnije bi bilo što prije objaviti cijenu, da se prevenira sutrašnje ludovanje ili ne ludovanje.
Fino objavite cijenu i bok

Najpoštenije bi bilo zaustaviti trgovinu dok se ne sazna cijena preuzimanja, a tako će vjerojatno i biti. Ali ovaj koji je kupovao jutros, teško da je kupovao da izgubi.


Najpoštenije bi bilo zaustaviti trgovinu dok se ne sazna cijena preuzimanja, a tako će vjerojatno i biti.

Neće.

Sutra ujutro pustaju trgovanje i kupovat / prodavat ćemo naslijepo, dok ne stigne info.


Najpoštenije bi bilo zaustaviti trgovinu dok se ne sazna cijena preuzimanja, a tako će vjerojatno i biti. Ali ovaj koji je kupovao jutros, teško da je kupovao da izgubi.

mislim da ne. imas najsvježiji primjer lkpc – trgovina tekkla nesmetano

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Najpoštenije bi bilo zaustaviti trgovinu dok se ne sazna cijena preuzimanja, a tako će vjerojatno i biti. Ali ovaj koji je kupovao jutros, teško da je kupovao da izgubi.

mislim da ne. imas najsvježiji primjer lkpc – trgovina tekkla nesmetano
[/quote]

Ustvari, da. Mislim da to nije baš lijepo. A i taj to od nastanka ponude do actual ponude uvijek traje po par mjeseci.

Na cijeni od 3.800 kuna firma je vrednovana 13,43 EV/Ebitda (citam s mojedionice.com) tako da je ovdje ne bih očekivao nikakve senzacije. 20-30% moguće premije na tu cijenu bi bila prava senzacija i puna šaka brade.

Tako da netko je spominjao…. 7kkn…. možda, al u nekom drugome životu. Nisam stručnjak, pogotovo ne za nekretnine, al ne sjećam se da je netko skuplje od toga do sada plaćao turističku kompaniju u RH. Pojedinačan hotel možda i da, al firmu, ne sjećam se.

naimxs, ne piše na mojedionice koliko je EBITDA manje bilo zbog otpremnine direktoru. Kad izbaciše taj jednokratni trošak, dobiješ neke potpuni drukčije brojeve. Imaš projekcije poslovanja, tamo to je pravi ebitda, a do sada su rezultati bili samo bolji od projekcija.

dajte kolega naimx,
barem pet godina pratim kroz tiskovine kako Ostoja prodaje Lrh.
Kupaca je bilo ohoh ali posao nikad nije zaključen
Pa nije valjda toliko čekao da proda ispod 7tk

Al postoji podatak za godinu dana ranije i pretprošlu godinu i to ti u prosjeku ispadne nešto manje od 10. I na to staviš premiju i na 12-13 si koliko sam prethodno i bio spomenuo. Jako bi me iznenadilo da netko to plati 17 ili 20.

Čuj, mnogi su na Opte bili iznenađeni kad je skočila na 4. Nije problem biti iznenađen na zse. Kod LRH, ponavljam, gledaj EBITDA za 2020. godinu + 700 kn po dionici neaktivne imovine.

Al zašto bi to netko platio firmu 2,1 milijardi kuna sa ebitdom od cca 130 milijuna kuna. Mislim, sve je moguće, al koliko je to vjerojatno. Ja mislim da bas nije, a sad svatko ima svoje misljenje i opravdanje za svoju valuaciju.

Je, zvuči nevjerojatno, ali sve je to naš guru Dalibor objasnio preko nekoliko puta pa je nama sektašima iz sljedbe Daliborovih svjedoka sve postalo normalno. Mislim da nećemo morati dugo čekati na otrežnjenje/opijenost.

Trenutno je vrijeme balona nekretnina. Super je da su ovo prodali, mislim da su dobili izvrsnu cijenu. Pretpostavljam oko 5000kn. Možda i više

Kolega naimx, htjeli bi kupiti sutra? Prekasno. Bit će vam dovoljno dobiti od Optime. Budite skromni.

New Report

Close