LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I nije lijepo što odmah ima lijepih paketa na prodaju

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Obavijest je prilično diplomatska, i čini mi se da su je mogli poslati u bilo kojem trenutku zadnje dvije godine tako da sama poi sebi ne znači puno…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


I nije lijepo što odmah ima lijepih paketa na prodaju

Sell on the news na ZSE nacin.:-):-)
Odmah se pojavi prodaja, a kako kupnje nema nije zgorega ocekivati pad cijene do kraja dana, i to ispod razine zadnjeg dana.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.

Vidjet ćemo da li je sell on the news u ovom slučaju mudra odluka, s obzirom da je upside potential s ove razine puno veći nego downside…..


Vidjet ćemo da li je sell on the news u ovom slučaju mudra odluka, s obzirom da je upside potential s ove razine puno veći nego downside…..

Slazem se.
Samo sam ironizirao nasu generalnu situaciju.

Najbolji FI je onaj u kojem je skrivena dobit. Npr. Pevec za 2016.


I nije lijepo što odmah ima lijepih paketa na prodaju

kako kome.


Obavijest je prilično diplomatska, i čini mi se da su je mogli poslati u bilo kojem trenutku zadnje dvije godine tako da sama poi sebi ne znači puno…

Točno tako

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Obavijest je prilično diplomatska, i čini mi se da su je mogli poslati u bilo kojem trenutku zadnje dvije godine tako da sama poi sebi ne znači puno…

Osim što je prvi puta ikad službeno objavljeno da je u tijeku dubinsko snimanje.

Gdje nam je guru Dalibor?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Čuči na asku………na 7450 ? 🙂

Krenuli smo
Srdačan pozdrav

Što je ovo neki skriveni prodajni nakog na 4080?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table



Obavijest je prilično diplomatska, i čini mi se da su je mogli poslati u bilo kojem trenutku zadnje dvije godine tako da sama poi sebi ne znači puno…

Osim što je prvi puta ikad službeno objavljeno da je u tijeku dubinsko snimanje.
[/quote]
Prvi put je netko pitao 🙂 Da, ovo je prva obavijest nakon TRI godine što traje prodaja na ZSE da je prodaja u tijeku, a nije da je to neka tajna informacija, samo što se nitko od genijalaca na burzi nije sjetio prije pitati, a ovi se nisu sjetili da nešto tako bitno kao poziv na prodaju i otvorenu mogućnost dubinskog snimanja jave na burzu. Ovo je negdje članak od kada je prodaja postala javna , i tada je trebao ići upit od strane ZSE
https://www.vecernji.hr/biznis/za-6185-dionica-ocekuju-najmanje-100-milijuna-eura-1030689

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Da, ali od tada do danas je bilo nekoliko trčanja u segment promatranja i uvijek bi se uprava očitovala oko toga, ali koliko se sjećam, nikada nije bilo izrijekom spomenuto da je u tijeku dubinsko snimanje. Svaki put do sada uprava bi dala nekakav općeniti odgovor. Ovoga put odgovor je neusporedivo konkretniji.
To može izgledati kao sitničarenje, ali meni je dosta bitno.

Ja bi rekao da na ZSE i u HANFA-i malo više glume da rade, pa sada nakon Agrokora pokazuju mišiće na glupostima

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close