LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutna tržišna kapitalizacija LRH je 1,32 mlrd Kn ili cca 182 mil Eura. [lol] Pa to je cijena koliko vjerovatno vrijedi samo hotel Ambasador ( nedavno je za Le Meridien Hotel Lav nuđeno 160 mil Eura). E sad, koliko vrijedi ova naša tvrtkica http://www.liburnia.hr/ koja se nalazi u Opatiji, a ne u Podstrani kod Stobreča?

u Lava sam bio, u Ambasadora nisam, ali mi izgleda puno bolji od Lava, neka je nedavno preuređen.

moramo ipak čekati da netko zbroji 2+2, nadam se da nećemo dugo………

šta će mi i hladna piva u borovini ako mi se više ni ona stvar ne diže….

U ambasadora redovno idem i dobro je sređen. Nedavno je otvoren neki SPA čini mi se. Teretena živi smijeh. Imaju je samo da mogu napisati da je imaju. Možda zato cijena ovako strmoglavo pada [cool]

Jeste li vidjeli kupnju na LRH????[cry][cry]

KUPNJE – LRH-R-ACijena Količina Ukupno
3.602,00 1 3.602,00
2.000,01 19 38.000,19
2.000,00 14 28.000,00

Nema podataka

Današnji bid je bolji od jučerašnjeg aska! Carpe diem!

Uuuuuu
20 3.150,00
1 3.100,13
2 3.100,12
7 3.100,11
3 3.001,00
Pa ovo je prvi kvartal 2005.?

Ovako jeftino nije ni Ostoja kupovao[lol] [lol]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Svaka mu čast kako nam je zavaljao..[shocked]

jope:

čini mi se da Ilirika JIE i Prospectus u zadnje vrijeme nisu prodali niti jednu dionicu LRH……..

ili ih ne muči likvidnost ili ipak malo više vjeruju u ovu dionicu…

E ovo je već zanimljiva stvar iako me malo iznenadila.
Ali opet po kojim su cijenama ulazili možda i nije tako čudno.

ne shvaćam zadnju rečenicu. oni su ulazili na više od 6000.

Pa malo bi bilo čudno da fondovi prodaju dionice na kojima su toliko u gubitku a da nema neke vjesti koja bi ih na to potaknula. Uostalom vremena su takva da bi teško prodali čak da žele. Ipak oba navedena fonda su po meni highest risk tako da se sigurno povlači dosta para iz njih a opet LRH drže. Sad će neki reći kako imaju u depozitima ali ne zaboravite da si svaki ozbiljan manager neće,ne smije nikad dopustiti da ostane bez keša.
E tu je sad zanimljivo zašto drže LRH.
Razloga mogućih je puno,da ne ponavljam, pa nek svatko sebi tumači.
I da ulazili su i preko 6000 ali i niže kao i neki dugi.
Čudna mi je tu malo situacija.

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Prospectus je prodao nešto sitno prošli tjedan, a bojim se da bi uskoro mogla i Ilirika. Naime, počeo sam izvlačiti lovu iz fondova. Prva je na redu Ilirika djelom zbog toga jer najbolje stoji, a dijelom kao odgovor na povlačenje slovenaca iz naših dionica.[thumbsup] Imperija uzvraća udarac.[thumbsup]

A onda ću sa tom lovom koju dobijem od Ilirike od njih otkupljivati liburniju.[lol] [lol] [lol]

Kad bolje razmislim i ne trebaju mi dati lovu. Možemo napraviti kompenzaciju. Oni meni za ulog daju dionice LRH. Dajem 3200 kn i otkupljujem sve što imaju.[smiley]

Znači uskoro možemo očekivati nalog od par tisuća komada na kupnji? [lol] [lol] [lol]

x

Svi veći igrači koji su unutra su blokirani. Zato ni ne pokušavaju izaći. Bilo koji pokušaj većeg izlaska bi bio poražavajući za onog tko pokuša. Kupnje praktično nema. Ovih par naloga na kupnji su ‘ako prođe, prođe’.
LRH nije blue chip dionica. Likvidnost joj je niska i tu su veći ulasci i izlasci dugotrajni i polagani.
Ostoja je uspio majstorski stvoriti euforiju kod kupaca i utrpao im 8% LRH po pristojnoj prosječnoj cijeni (iako je i to mjesecima trajalo).
ZA male ulagače, trenutno jedino čekanje i držanje pomaže (Hold) za one koji su nelikvidni za dokup, za sve koji imaju cash-a ovdje vrijedi (po meni) Strong Buy.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ljudi izvlače novac iz fondova, a koju god dionicu prodali na njoj su na gubitku pa je više manj svejedno…

Samo treba imati na umu da i fond manageri ne moraju znati što rade…
Kako ima loših radnika u nekom drugom poslu, tako ima i loših managera u ovom poslu.


Prospectus je prodao nešto sitno prošli tjedan,

Prospectus ima 1900 komada i zadnji put kad je prodavao prodao je 50kom.

Mislim da to nije bilo prosli tjedan vec prije cca dva tjedna.

Da je htio tada je mogao prodati po znatno vecoj cijeni vecu kolicinu od 50 kom, no kako je i ta cijena tada bila niska nije. A pogotvo nece po ovim danas zakljucnim cijenama.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

dečki, nabavljajte lovu i kupujte jer trenutna cijena LRH je otprilike ista kao za omanji hotel iz njihovog vlasništva….zbilja sam ljut što nemam novaca za dokup jer ovakve prilike teško da će se ponoviti u idućih 10 godina…

...povijest se ponavlja...

New Report

Close