LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovakvo napucavanje cijene Maistre može biti sam rezultat špekulacije o mogučim akvizicijama, naravno po portalima se spominjala upravo LRH kao meta Adrisa u širenju u sektoru turizma…

Rast sastavnica CROBEXA

Nije LRH tema ali lijepo izgleda na drugom mjestu po rastu ove godine

Nemoj misliti na m2!

Mozda da se prebacimo na light zdravstveni turizam. Odmor plus popravak zubi ili neka vrsta fizikalne terapije. Imali bi popunjnost 100%

Na 4.500 kn je dobra metla….

Polako ali sigurno se čisti.

Da se to nastavi mjesac dana…onda imamo sa objavom 2q odlične šanse, da testiramo i neki viši nivo.

objavljeno na korporativnim stranicama:

3. Vrsta, kvaliteta i opseg radova: Izrada izvješća i energetskih certifikata za
zgrade čija ukupna korisna površina prelazi 250 m2, a to su:
– restoran Korzo (trgovina BiPa), M.Tita 122/3, Opatija, P=278,68 m2
– vila Zagreb, M.Tita 92, Lovran, P=753,89 m2
– vila Medvejica, Medveja BB, Medveja; P=333,51 m2
– vila Slatina, Šetalište 25. travnja 16, Mošćenička Draga, P=739,98 m2

vila Slatina, Mošćenička Draga??? jel to kome poznato???
vjerojatno objekti za prodaju i obnovu, vidjet ćemo

moram priznatu da mi je srcu milo vidjeti bid na 4.500 već preko tri sata, i da se nitko ne istresa po njemu

www.lociraj-popust.com

moram priznati da se nadam još kupnjiispod 4200

LRH se trži na 4.500 kn kao i Plava Laguna, zanimljivo je pratiti buduće kretanje cijene za obje dionice, u prošlost nisam gledao i uspoređivo…

kakve to veze ima?, što su obje dionice na 4500 kn???????????

daj odrastite….

Reci ti njima Ivane. Nemaju pojma da je jeftinije kupovati LRH preko SNHOa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Vila Slatina je u Mošćeničkoj Dragi, na samom moru, ima svoju plažu, prekrasan objekt, vjerojatno treba obnovu, ali pozicija i okoliš su fenomenalni, vrijedi više miliona €, link turističke zajednice M. Drage http://www.tz-moscenicka.hr/upload/pdf/HR%20-%20MOSCENICKA%20DRAGA%20-%20regija%20-%20Kvarner.pdf

Kamelija, simbol Opatije!

New Report

Close