LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nekako se i meni čini da bi se SN Pectinatus, SN Alfa i SN Gama mogli pripojiti u budućnosti.

Da je tako onda ne bi postojala gama i alfra vec samo jedan. Ne bih rekao da je njima sudbina ista.
[/quote]
Ne moraju se sve dionice spojiti. Zato se i SN dijelio na 4 a ne na dvije. Meni je najizgledniji scenaiji da od ovih grčkih dionica SNHO-a dvije će nestati kada se proda LRH (kako god da se proda), a od ostale dvije jedna bi se mogla spojiti sa PCTS zajedno sa LRHC, a druga SN-grčka sa LULG.

I tako bi na kraju mogli od 3 početne dionice (SNHO, LRH i HCVT) doći na 2 (PCTS i LULG) odnosno 3 (LRH, PCTS, LULG).

P.S. Samo jedna mogućnost i moj trenutni pogled na stvar.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Spajanja ce biti sigurno, jer je to racionalno kao i svaki potez do sada….

sada je samo pitanje kako tko i sa kime. Postoje 3 moguca scenarija, uzmite whiteboard i crtajte, doci ce te na iste ideje ko i ja


nema objave kad opatija nije prodala +1 dionicu to je njegova dobra volja

nažalost krešo je u pravu


Nema OBAVEZE objave ponude. Al to ne znači da je neće biti! To ne znamo.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

U Opatiji i ostalim lokalnim zajednicama bi se mogli naći znatiželjni i upitati ,zašto se javnom ponudom ni je ni pokušalo, postići bolju cijenu za25%LRHC.

Zašto nema ako postoji veza medu društvima mislim da ce ponuda biti 99% samo ko bu vanka meni je malo

Jer se Zakon o preuzimanju dioničkih društava odnosi na dionička društva sa sjedištem u RH čije su dionice s pravom glasa uvrštene na uređeno tržište u Republici Hrvatskoj u smislu odredbi Zakona o tržištu kapitala, ili čije su dionice s pravom glasa uvrštene na uređeno tržište države članice, a nisu uvrštene na uređeno tržište u Republici Hrvatskoj.

Dobro brate skrati sto je pjesnik
Htio reci a ne ovo ono


U Opatiji i ostalim lokalnim zajednicama bi se mogli naći znatiželjni i upitati ,zašto se javnom ponudom ni je ni pokušalo, postići bolju cijenu za25%LRHC.

Taj dio je pokriven konzultantima.

Politički je teško napadati tu priču jer su prodali udjele izvan Opatije da bi ulagali u Opatiju.

Politički savršeno.

Sve je odigrano politički najčišće što se može.

1. Nitko ne može reći da je prodan LRH, političari su “zaštitili” investiciju, radnike itd…
2. Konzultanti su odredili vrijednost 🙂 što je politički prečisto
3. Grad i općina su “profitirali” naravno kratkoročno, ali to nećemo spominjati, vikat ćemo da su profitirali i napravili dobrobit za građane

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Na kraju ću još ispasti i neki insider 🙂

Eno prije 3 tjedna sam prognozirao cjenovni raspon od 860 do 920 kn tj 65-70 mil kuna za paket. Taman negdje u sredini.

Lijepo se sve razvija. Općine će dobiti lijepe novce što će otići u infrastrukturu od čega i LRH ima indirektne koristi.
LRH pokreće investicijski ciklus na Kvarneru.
Ove zime ide Palace Belevue, a sad je već izvjesno da kreće i 180 soba family resort na mjesto hotela Ičići. Očekujem da ovih dana objave još neke novosti jer novce koje imaju na raspolaganju treba potrošiti.

Rekao bi da će LRH ići za početak na dizanje kapaciteta od cca 15-20% da podmiri povećanu potražnju koja se pojavljuje. Možda sada čak i nije prioritet samo dizanje kategorija, nego što prije svu nefunkcionalnu imovinu pretvoriti u nešto što zarađuje.

LRH će sa 2017 zasiigurno preći 350 mil kuna prihoda. No mi ovdje gledamo analitiku, ali s druge strane LRH će već ove godine imati ukupne prihode veće od toga zbog prodaje nekretnina.

Nemoj misliti na m2!

@daliborop – svaka cast za sve

Al isto tako, sada mi je u mislima slijedece, meni se sve cini da ce se prodat LRH do kraja godine. I sta onda?!, ko ce sa kime se spojiti?, i onda cemo gledat istu pricu kod kod KORF-a i RIVP-a….a sta cemo sa Ksenijom u tome svemu, dali ce ostat kao mali dionicar?, ili ce stvarno morat ici likvidacija alfe i bete, a gama i delta idu u spajanje?

To mi se cini kao jedino moguce(s obzirom na djeljenje na 4 komada) da se racuni do kraja raciste…

http://www.seebiz.eu/koliko-vrijedi-vecinski-udjel-u-lrh/ar-121971/

Ajmo jos jednom ponoviti gradivo:

U ovom trenutku:
61% LRHC vrijedi 163.000.000 kn
61% LRH ne ide ispod 760.000.000 kn

to je = 923.000.0000 kn!!!

Zakljucno sa petkom, TK SNHO je 571.000.000 kn sa cijenom dionice od 213,81 kn

Cijena dionice koja treba biti zbog stvari koje su jasno procjenjene i jasno recene, a vidimo da se dogada tocno sta je receno, je slijedece, kao sta sam vec i napisao prije nego je prodan dio i prije nego li je izasao tekst u vecernjaku:

923.000.000 / 2.670.000 = 345 kn!!

Trenutna cijena dionice je 213 kn.

U ponedjeljak mozete kupiti sa diskontom od 60%!!!. Vlak je postao vecini jasniji, i nemojte kasniti.

Ovo nije nagovor za kupnju niti prodaju, posjedujem dionice SNHO i prosjek mi je 220 kn.

Ivano, Vi to imate isti post na dvije teme?
znači OK je i ako Vam ja dvaput isto odgovorim? 🙂

Cijelo vrijeme je Dujmic rekao da brine za male dionicare.
A sada nije htio natjerati Ostoju da uzme i onu jednu dionicu i na taj nacin malima apomogne da konacno unovce dio onoga sto imaju…naravno tko zeli.
na ovaj nacin je pokazao d aje obicna sebicna pol. jajara kao i 99% ostalih politicara u RH a da mu je briga za “male” samo dio SDP predstave koju oni imaju samo na deklarativnoj osnovi.

New Report

Close