LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, ja pokušavam argumentirati ali tržište se neda nego po svom 🙂

Što se tiće suda, ne znam na koji 101 misli..

Na US predmet još skuplja prašinu, nije go još niko ni pogledao. A na TS mislim da svi znamo kako stvari stoje. Sad odjednom odluka VTSa ništa ne znaći (valjda zato što to kaže gradonačelnik?) a do sada je sud određivao prekid do odluke US pa se cijena držala na 1800-1900 i više. nije naravno još ništa gotovo ali sigurno je situacija bar korak bliže presudi..

Pa nije valjda da je cijena na tim razinama samo zbog obveze Opatije? Pa kad bi se ona uzimala kao "sigurna" onda bi cijena bila na 4000 i više..

Isto tako ove pretumbacije i borba za kontrolu nad LRH kako nam se to predstavlja trebala bi biti dobra za LRH jer znaći da to nešto vrijedi. Inaće na skupštini bi se mogao izmjeniti onaj dio o ulaganju LRH u Nonnulus tj izmjeniti vrjednost ulaganja da bude cijena prema datumu izglasavanja na skupštini ali ne vidim neki smisao toga, jer ako se sve radi da se veliki iskvitaju oni sigurno ne gledaju cijenu na burzi nego imaju neku svoju matematiku..

Ali možda netko misli da ovdje još ima vremena pa se prebacuje u nešto drugo ili samo generalna panika zbog situacije na ZSE i vani

u pravu si dražene, ali ovdje dolazi do podjele zbog svađe pa je očito u interesu ostoje ili ksenije da se imovina SNHO-a obezvrijedi prije podjele. zato možda ruše cijenu, kako bi dobili što više dionica LRH jer to je jedina imovina SNHOa (uz par ostalih dionica) koja se tržišno može vrednovati. Ostala imovina je u nekretninama, a to je stvar procjene pojedinog vještaka i stanja na tržištu, a to je opet nepoznate vrijednosti budući da se malo toga prodaje. Ne znam zašto vas brine pad, pa već smo bili na 900 kuna a što se mene tiče možemo i opet jer ja svoje ne dajem ispod 4000 kuna, ovako ili onako.

...povijest se ponavlja...

budeš se načekal ko ja sam
ali dobro je biti optimista


u pravu si dražene, ali ovdje dolazi do podjele zbog svađe pa je očito u interesu ostoje ili ksenije da se imovina SNHO-a obezvrijedi prije podjele. zato možda ruše cijenu, kako bi dobili što više dionica LRH jer to je jedina imovina SNHOa (uz par ostalih dionica) koja se tržišno može vrednovati. Ostala imovina je u nekretninama, a to je stvar procjene pojedinog vještaka i stanja na tržištu, a to je opet nepoznate vrijednosti budući da se malo toga prodaje. Ne znam zašto vas brine pad, pa već smo bili na 900 kuna a što se mene tiče možemo i opet jer ja svoje ne dajem ispod 4000 kuna, ovako ili onako.


Obićno kad se vode bitke za neku dionicu ista raste, ali eto budući je kod nas sve naopako 🙂

Štovani kolega ,ne vode se bitke za dionicu nego prevlast ,gledajući širu situaciju,stoga im odgovara niža cijena svih čimbenika da ukomponiraju vrijednost.

Čak je i Ostoja svoj ponovni ozbiljniji ulazak imao na 1750!

Valjda neko ima neki bitan info sa suda pa prodaje na tim razinama?

Il je nekim svega dosta (smak je blizu , ha ha)??

Trebalo bi predložiti na skupštini LRH da nam za jednu dionicu daju 7 dana ljetovanja pa ako dođe do financijskog smaka svijeta mi bi bar to doživjeli sa stilom 🙂
Neki ovdje sa foruma bi onda mogli na par godina u Opatiju :))

A mogli bi se npr sa beljcima mjenjati za kobasice ..

Pa da, stvarno, kako to da nema nikakvog dioničarskog popusta na smještaj? Nemora đabe, može i recimo sa 70% popusta od redovne cijene… kolko je uostalom i Ostoja dobio.

Eto kad ih neće ..
Matulji, Moscenicka i Lovran novce su držali u Credo banci.. bas evo Gržin u RTL danas.. Bolje da su te novce nama dali, mi bi im za to dali dionice..


Eto kad ih neće ..
Matulji, Moscenicka i Lovran novce su držali u Credo banci.. bas evo Gržin u RTL danas.. Bolje da su te novce nama dali, mi bi im za to dali dionice..

Zato je u matuljima jučer bila gužva,ali glavno da su u novinama naveli da su držali 30 miliona kuna (mislim na Matulje) općinskog novca jer je Credo banka financirala događanja u Matuljima sa 40 tisuća kuna .nisam moga vjerovati što navode kao razlog.

Danas u Rijeci i Matuljima -zatvorena vrata.


Eto kad ih neće ..
Matulji, Moscenicka i Lovran novce su držali u Credo banci.. bas evo Gržin u RTL danas.. Bolje da su te novce nama dali, mi bi im za to dali dionice..

A Erste (naslijednik Riječke banke) nije bila opcija jer tamo komesar Komadina nema nikakvog utjecaja. Dakle i domoljublje ima opseg zvan direktni interes.

Sad bi mogli retroaktivno izmjeniti zakon o osiguranju štednih uloga i reci da jedinice lokalne uprave imaju pravo na cijeli depozit a ne samo 400k

"Naletili smo na minu, kažu u Općini Lovran koja je u Credo banci držala 7,5 milijuna. Upitna su i dva milijuna Mošćeničke Drage, te pola proračuna Matulja"
Ili možda donijeti zakon o minsko eksplozivnim sredstvima.
Ali ono što više brine jest da je ta garnitura i ovdje pokazala nesposobnost! Jer ne znati da se ovo događa u banci gdje jedino imaš novac graniči s teškim amaterizmom.

New Report

Close