LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LPLH (Lošinjska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OVAJ SA 2000KOM PRESELIO SE NA 90KN….FINO SE ČISTI ASK!

Ostao je gap od jučerašnje završne……trebalo bi u najmanju ruku to popuniti prije nastavka rallyja.

Konačno se otključava vrijednost naše lošinjske, jako mi je drago zbog svih nas koji smo jako dugo unutra i svjesni smo da je vrijednost bez obzira na propast brodarstva znatno veća od tržišne pa je čak i sada uz veliki rast ova dionica još uvijek jeftina.
Jedino mi je žao što sam još lani za dosta skratio poziciju ali i ovo što je preostalo veseli…

[emo_palacg]

ma kakav cash-r-a, 100% in

Odeeeee…[emo_palacd]


Odeeeee…[emo_palacd]

nazad na 45 kn?

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Neće……neda šef. [emo_smijeh]

danas ne da…a sutra? a prekosutra? slično je bilo sa DDJH, kad je skočio na 8x kuna pjevale su se borbene, a sad ga MM održava na životu na 60 kn, tako da…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


danas ne da…a sutra? a prekosutra? slično je bilo sa DDJH, kad je skočio na 8x kuna pjevale su se borbene, a sad ga MM održava na životu na 60 kn, tako da…

A slično je bilo i na Solarisu, skočilo sa 200 na 400, pa onda sa 400 na 600


A slično je bilo i na Solarisu, skočilo sa 200 na 400, pa onda sa 400 na 600

a jesi našao uspoređivati solaris i ovo…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

A jeste svi hrabri i na asku i na bidu… Najhrabriji se drze foruma 🙂
Pa na ovoj razini je cijena bila u 7mj ove godine, a 2011 je bila na 160 kad sam je ja optimistično kupovao. Eh da su mi sad ti novci cccc

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!


a jesi našao uspoređivati solaris i ovo…

Htio sam reći da je vrlo teško predvidjeti kako će se cijena kretati, kako nas je i do sada praksa naučila.

Glede i unatoč ovakvog skoka cijene ne može se reći da nema interesa [emo_smijeh]

New Report

Close